Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rotown
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Merleyn
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Hedon
Zwolle
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
Ahoy
Rotterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vera
Groningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Mythe
Goes
20:30
Stathe
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Singer Theater
Laren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Musis
Arnhem
Metropool
Hengelo
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:45
De Helling
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
013
Tilburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Vera
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Idea
Soest
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
The Saint
Eindhoven
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rotown
Rotterdam
19:00
PopEi
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
dinsdag 19 december 2017
The Van Jets
Rotown, Rotterdam
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Diggy Dex
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
The King's Consort & Choir of the King's Consort
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
ORB
Merleyn, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
K's Choice
Hedon, Zwolle
19:45
Bruno Major / Lewis Capaldi / SYML
Doornroosje, Nijmegen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Corren, Steenokkerzeel
Symphonic Pink Floyd
Ahoy, Rotterdam
woensdag 20 december 2017
20:00
Gonsofus
Winston, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Sister Sledge
Vorstin, Hilversum
Stephanie Struijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Spinvis
Vera, Groningen
20:30
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
TivoliVredenburg, Utrecht
New Cool Collective
TivoliVredenburg, Utrecht
Soulwax
TivoliVredenburg, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Hof 88, Almelo
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
20:30
Stathe Sessie: The Visual
Stathe, Utrecht
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
The Nits
Singer Theater, Laren
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
GETEKEND
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Nits
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
New York Ska-Jazz Ensemble
Patronaat, Haarlem
20:30
Sjaak Bral
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
ORB
Paradiso, Amsterdam
K's Choice
Paradiso, Amsterdam
20:00
Make It 2017: Come Together
Neushoorn, Leeuwarden
Pieter Derks - Spot
Musis, Arnhem
The Doors Alive
Metropool, Hengelo
20:30
Frédérique Spigt - The Road
Meervaart, Amsterdam
20:00
Chantal Acda
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:00
Ellen ten Damme
Leidse Schouwburg, Leiden
Ton Kas - Kakmaker
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Allard Buwalda / Nederlands Studenten Jazz Orkest
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Muze, Noordwijk
Jan Beuving - Raaklijn
De Meenthe, Steenwijk
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:45
7 Layers Sessions
De Helling, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Dear Ellinor
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Knight of the Guitar - Anton Goudsmit / Jan Akkerman / Leendert Haaksm
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Oathbreaker
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dio Returns
013, Tilburg
donderdag 21 december 2017
20:15
Sjaak Bral
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Brutus / Cocaine Piss / Kapitan Korsakov
Vooruit, Gent
20:00
ORB
Vera, Groningen
20:00
Dio Returns
Trix, Antwerpen
20:00
Celine Cairo
Tolhuistuin, Amsterdam
Soulwax
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jan Akkerman / Anton Goudsmit / Leendert Haaksma / Leif de Leeuw / Rub
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Nits
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Idea, Soest
Leonie Meijer - Hier.
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - De Afterparty
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Johan Goossens - Vlam
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Def Americans Johnny Cash Christmas Special
The Saint, Eindhoven
Frank Valenza / Slack Attack / The Fiscus
Sugar Factory, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Beuving - Raaklijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Rachmaniov in de polder
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Koning te rijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mister and Mississippi
Rotown, Rotterdam
19:00
XMAS BASH
PopEi, Eindhoven
The Doors Alive
Patronaat, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
Max Meser
Paradiso, Amsterdam
19:30
Alain Clark
Paradiso, Amsterdam
Call It Off
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Sleigh Shakers
Pacific Parc, Amsterdam
20:00
Michael Prins
Paard, Den Haag
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Ivo Bernard / Stompin' Grounds / The Ten Bells
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Beste korte films van 2017: Shortcutz Audience Awards
Neushoorn, Leeuwarden
Spinvis
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Arthur Japin & Silbersee & Jorg Brinkman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Oleta Adams
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
X-mas Core
Metropool, Hengelo
Luwten
Merleyn, Nijmegen
One Ok Rock
Melkweg, Amsterdam