Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Nederlandse Hervormde Kerk
Hollum
23:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:30
JK2470
Retie
13:00
Meervaart
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
23:00
013
Tilburg
21:00
Grounds
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
De Pul
Uden
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Badhûs
De Westereen
Scheldetheater
Terneuzen
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Flint
Amersfoort
20:30
Paard
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Molenberg
Delfzijl
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
't Ukien
Kampen
14:00
Metropool
Hengelo
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Theater De Verbeelding
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Gigant
Apeldoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
17:00
Grenswerk
Venlo
Corneel
Lelystad
20:00
Mezz
Breda
20:00
The Cave
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Spot
Middelburg
Podium Victorie
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Melkweg
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
20:30
BIRD
Rotterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
06:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Sound Dog
Breda
Bitterzoet
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:00
Vera
Groningen
15:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Paard
Den Haag
21:00
LOLA050
Groningen
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Patronaat
Haarlem
16:00
Q-Factory
Amsterdam
00:00
Agora Theater Druten
Druten
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
16:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Luxor Live
Arnhem
13:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
20:00
Le Forum
Liège
20:00
De Pul
Uden
14:30
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
15:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Patronaat
Haarlem
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Roma
Antwerpen
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
zaterdag 17 november 2018
20:00
Sven Hammond
Luxor Live, Arnhem
20:00
Sweat 'n Wild Festival feat. Black Silence / Crazed / Resurrect Tomorr
dB's, Utrecht
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Tangarine
Nederlandse Hervormde Kerk, Hollum
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
20:15
The Bluebirds
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
The Burning Cold Over Europe 2018: Omnium Gatherum + Wolfheart + 1
Baroeg, Rotterdam
20:30
The Fureys
C.C. Den Blank, Overijse
20:30
The Holydrug Couple
Cinetol, Amsterdam
20:00
The Human League
Kursaal Oostende, Oostende
19:30
the obsCURE / Underviewer
JK2470, Retie
13:00
The Race Cinekid
Meervaart, Amsterdam
The Slackers
Bitterzoet, Amsterdam
The Twilight Sad
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tusky
Merleyn, Nijmegen
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Schouwburg Ogterop, Meppel
23:00
Vato Gonzalez
013, Tilburg
21:00
Vaudou Game
Grounds, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Vrienden van Uden Live!
De Pul, Uden
20:00
Wand + Darto
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:00
Welcome to the 90’s
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:30
Wende Snijders - Mens
Metropool, Hengelo
21:00
Wieke Rocks
Badhûs, De Westereen
William Boeva - Reset
Scheldetheater, Terneuzen
Within Temptation
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Woodgrain BluesRockNight 2018
Het Kielzog, Hoogezand
Yentl en de Boer - Magie
Flint, Amersfoort
20:30
Yesshows
Paard, Den Haag
20:00
Young Gun Silver Fox
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Zorita & MILO
't Ukien, Kampen
zondag 18 november 2018
14:00
20 Jaar BitterSweet
Metropool, Hengelo
18:30
Alex Roeka
Beauforthuis, Austerlitz
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater De Verbeelding, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Austin Miller / Juneville
Gigant, Apeldoorn
Ben Howard
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bill Laurance Project
Amstelkerk, Amsterdam
19:00
Birdpen
Muziekgieterij, Maastricht
18:00
BOB
Den Heilige Cornelius, Roermond
17:00
Bob Dylan Approximately
Grenswerk, Venlo
Bob Wayne
Corneel, Lelystad
20:00
BOT speelt PLAAT
Mezz, Breda
20:00
Charm Designer
The Cave, Amsterdam
Chicuelo & Marco Mezquida
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Dan Stuart / Jon Dee Graham
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Dana Fuchs
De Spot, Middelburg
Danko Jones
Podium Victorie, Alkmaar
De Jeugd Van Tegenwoordig
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
Engel (NL)
Melkweg, Amsterdam
Fools Garden
Vorstin, Hilversum
20:30
Ghost-Note
BIRD, Rotterdam
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
06:00
his dark elements
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Ike Willis / ZAPPATiKA
Sound Dog, Breda
Imarhan
Bitterzoet, Amsterdam
Iris Hond - Bewogen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
20:15
John Parish
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Josh Savage
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
JW Roy
Oerkroeg Schiller, Aalten
20:00
Kadavar + Monolord
Vera, Groningen
15:00
Lavalu - Solitary High
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Listener
Paard, Den Haag
21:00
Live at LOLA: We Bless This Mess [Full Band] + Sister May
LOLA050, Groningen
19:00
LIVE: Gene Taylor Trio (USA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Los Van Van
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Marble Sounds
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Marc O'Reilly
Patronaat, Haarlem
16:00
Mark Olson
Q-Factory, Amsterdam
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Agora Theater Druten, Druten
16:00
Mirage
De Bosuil, Weert
20:00
Ms. Lauryn Hill - The Miseducation Of Lauryn Hill 20Th Anniversary Tou
Vorst Nationaal, Brussel
16:00
My Darling Clementine
Luxor Live, Arnhem
19:30
Necro
Melkweg, Amsterdam
Nielson
Paard, Den Haag
21:00
Pete Murray
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Petra Berger: A Tribute to Barbra Streisand
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Politie BigBand Oost-Nederland ft. Do
Luxor Live, Arnhem
13:00
Presentaties Academie voor Popcultuur
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Prijswinnende akoestische bluesband Ramblin’ Dog komt naar Midden-Limb
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:30
Red Herring
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Le Forum, Liège
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
De Pul, Uden
14:30
Shirma sings Aretha - A Tribute
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Verwachting, Ritthem
15:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Supersuckers
Patronaat, Haarlem
15:00
Tangarine
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
The Chap's Cabin
PopEi, Eindhoven
15:00
The Fureys
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
The Human League
De Roma, Antwerpen
The Rumjacks
Paard, Den Haag
20:00
Tom Misch
Ancienne Belgique (AB), Brussel