Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Rijksmuseum
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Zappa
Antwerpen
19:00
Trix
Antwerpen
20:15
Gigant
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Mezz
Breda
Mezz
Breda
La Madeleine
Brussel
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
00:00
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Schakel
Gilze
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
22:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
Theater de Kappen
Haaksbergen
19:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Dorpshuis Heerde
Heerde
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Neushoorn
Leeuwarden
18:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Het Depot
Leuven
Kaffee 't Hof
Middelburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Dok6
Panningen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
P3
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
BIRD
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
013
Tilburg
19:00
Paradox
Tilburg
EKKO
Utrecht
donderdag 22 november 2018
20:30
Shai Maestro Trio
Bimhuis, Amsterdam
Heritage Orchestra / Pete Tong
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Racoon
Meervaart, Amsterdam
20:00
Muziek in het Rijksmuseum: Jacqueline Govaert
Rijksmuseum, Amsterdam
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
The Analogues
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Gruppo Sportivo
Q-Factory, Amsterdam
Kylie Minogue
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Roxeanne Hazes
Paradiso, Amsterdam
Roosevelt
Melkweg, Amsterdam
19:30
I Against I / Richie Dagger / Rogue Minor / Zero Zero Zero
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Omar Apollo
Melkweg, Amsterdam
19:00
Tim Akkerman sings The Boss
Melkweg, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Groove Control
Sugar Factory, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Bury Tomorrow
Zappa, Antwerpen
19:00
Jungle
Trix, Antwerpen
20:15
Jedi Mind Tricks
Gigant, Apeldoorn
21:00
Marc O'Reilly
Luxor Live, Arnhem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Musis, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posttheater, Arnhem
20:30
Paul de Munnik
De Nieuwe Kolk, Assen
Kiki Schippers - Waar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Stijn Meuris - Tirade
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Nielson
Mezz, Breda
KNARS
Mezz, Breda
The Breeders
La Madeleine, Brussel
19:00
Michel Leeb
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
SONNDR
Paard, Den Haag
20:00
Rico & Sticks
Paard, Den Haag
Maaike Ouboter
Paard, Den Haag
Thijs Kemperink - Bonje
Theater PePijn, Den Haag
Herman van Veen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Nashville Night - Road to Bluebird Café
Cultura, Ede
20:15
Midori / Ozgur Aydin
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Bokoesam
Effenaar, Eindhoven
20:00
Deutsches Sinfonieorchester Berlin
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Parktheater, Eindhoven
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
ATLAS Theater, Emmen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wilminktheater, Enschede
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater de Koornbeurs, Franeker
Arie & Silvester - Wie?!
De Schakel, Gilze
20:15
The Fureys
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
22:00
Chris Brokaw
Vera, Groningen
21:00
Live at LOLA: Formosa [GER] + The Bloody Bastards
LOLA050, Groningen
21:00
Chris Brokaw
Vera, Groningen
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kappen, Haaksbergen
19:30
Kim Wilde
Patronaat, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights
Theater Harderwijk, Harderwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Dorpshuis Heerde, Heerde
The Kilkennys
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ferocious Dog
Nieuwe Nor, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Beun, Heiloo
20:15
The Bluebirds
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Becca Mancari
Metropool, Hengelo
19:30
GOODCOOPER|BADCOOPER / HOWRAH / The Ex
Metropool, Hengelo
20:30
Ana Popovic
Vorstin, Hilversum
20:00
Frisse Duyck: Clean Pete e.a
Duycker, Hoofddorp
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Aan de Slinger, Houten
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Trio Turmalin
Theater Kerkrade, Kerkrade
Komatsu - promo tour
Neushoorn, Leeuwarden
18:30
Explore the North
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ost+front
Gebr. De Nobel, Leiden
00:00
Marco Lopes - Moedt
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Axelle Red
Het Depot, Leuven
JAGD
Kaffee 't Hof, Middelburg
22:00
Scram C. Baby
Merleyn, Nijmegen
20:30
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
Louise Korthals - Alles is er
Veluvine, Nunspeet
19:00
Beatles & Queen in Symphony
Kursaal Oostende, Oostende
Freek de Jonge - De Suppoost
Dok6, Panningen
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater De Willem, Papendrecht
Steve Harley & Cockney Rebel
P3, Purmerend
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Makaya McCraven
BIRD, Rotterdam
The Analogues
Ahoy, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Racoon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Kantine Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Mathilde Santing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Emil Landman + Jono McCleery (UK)
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Dubioza Kolektiv
013, Tilburg
19:00
Boo!
Paradox, Tilburg
The Grand East
EKKO, Utrecht