Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
21:00
LOLA050
Groningen
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
De Doelen
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
Theater Bellevue
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Het Klooster
Woerden
De Meenthe
Steenwijk
Figi Theater
Zeist
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Den Herd
Bladel
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Beauforthuis
Austerlitz
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Harmonie
Leeuwarden
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Theater De Leest
Waalwijk
Singer Theater
Laren
17:30
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
17:30
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Wolbodo
Delft
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Markant Uden
Uden
Het Depot
Leuven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
De Marktkantine
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
dinsdag 27 november 2018
HER
Melkweg, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Doric Strijkkwartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Jacqueline Govaert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Venice
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Talos
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Paul de Munnik
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lavalu - Solitary High
Singer Theater, Laren
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Toontje Lager
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Marc Ribot’s Ceramic Dog i.s.m Muziekpodium Zeeland
De Spot, Middelburg
20:30
The Dead Daisies
De Bosuil, Weert
20:30
Nathan Bell
Het Witte Kerkje, Terheijden
21:00
Live at LOLA: Octopussy (POL) + All Over Again
LOLA050, Groningen
22:30
Grey Nomad
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 28 november 2018
Herman van Veen
De Doelen, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posttheater, Arnhem
Lisa Lois Sings Adèle
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kiki Schippers - Waar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Ploeg Ultimatum
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Freek de Jonge - De Suppoost
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Anne-Marie Jung - Ram
Het Klooster, Woerden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Meenthe, Steenwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Den Herd, Bladel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Orpheus, Apeldoorn
Matroesjka - Brainwash
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Beuving - Rotatie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Tania Kross - Kross2000
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lakshmi - Adem
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Iris Hond - Bewogen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Nashville comes to Holland
Beauforthuis, Austerlitz
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meerpaal, Dronten
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Bluebirds
De Harmonie, Leeuwarden
Lavalu - Solitary High
Goudse Schouwburg, Gouda
Thijs Kemperink - Bonje
Flint, Amersfoort
William Boeva - Reset
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Kardol - Bang
Singer Theater, Laren
17:30
J R&B Bluesband
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
17:30
J R&B Bluesband
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
19:00
Vetusta Morla
Melkweg, Amsterdam
19:00
Beam me up Gerrit!
Paradiso, Amsterdam
Sigrid
Melkweg, Amsterdam
19:30
Reinis 'Young' Jaunais & Florian Wortel
Wolbodo, Delft
Villagers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Doe Maar
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Patronaat, Haarlem
20:00
UB40
La Madeleine, Brussel
20:00
Ellen Pieters / Guido Spek - Late Lente
Markant Uden, Uden
Maaike Ouboter
Het Depot, Leuven
20:00
Venice
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry Rollins
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Annabel, Rotterdam
20:00
Interpol
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Black Bottle Riot / The Cadillac Three
Paard, Den Haag
20:00
Chris Stills
Melkweg, Amsterdam
The Dead Daisies
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Delgado Brothers
Spirit of 66, Verviers
20:00
Gregory Alan Isakov
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Nathan Bell
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Thomas Azier
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Flip Noorman - De Big One
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Purper - Purper's Passie
De Domijnen, Sittard
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Blanche (B)
Rockhal, Esch zur Alzette
Underworld
De Marktkantine, Amsterdam
The Life Tour: starring Boy George & Culture Club
AFAS Live, Amsterdam
Anthony B.
Paard, Den Haag
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Stefano Keizers - Erg heel
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
The Magpie Salute
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Diamanda Dramm
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Shoreline Mafia
Paradiso, Amsterdam