Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
NEST
Gent
20:00
Café Café
Hasselt
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater PePijn
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
De Maagd
Bergen op Zoom
Markant Uden
Uden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
20:00
Café Knarie
Groningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Vera
Groningen
20:30
Brebl
Nijmegen
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Merleyn
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Lindenberg Theater
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Lochem
Lochem
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Winsinghhof
Roden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de wildeman
Linschoten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Tuin
Leusden
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:00
De Regentenkamer
Den Haag
Mezz
Breda
19:30
Vorstin
Hilversum
19:30
Paardcafe
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Ahoy
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Café Knarie
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:30
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
Flint
Amersfoort
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Papenstraattheater
Zwolle
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Lochem
Lochem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Agnietenhof
Tiel
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. `t Schaliken
Herentals
Het Klooster
Woerden
De Harmonie
Leeuwarden
dinsdag 16 januari 2018
20:00
Pumarosa
NEST, Gent
20:00
Yungblud
Café Café, Hasselt
20:15
Diamanda Dramm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Peter Kernel
Stroomhuis, Eindhoven
woensdag 17 januari 2018
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:30
Phlake
Melkweg, Amsterdam
19:45
Golden Earring
Doornroosje, Nijmegen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tjens Matic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Joep Beving
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Celebrating David Bowie
TivoliVredenburg, Utrecht
Wende Snijders
Paard, Den Haag
20:00
Falling In Reverse
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mevrouw Tamara / Toon Tellegen
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 1
Café Knarie, Groningen
20:15
Stef Bos - Kern
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Eurosonic Noorderslag
Vera, Groningen
20:30
Anderson-Bennink-Glerum-Van Kemenade 4tet
Brebl, Nijmegen
21:00
Lucas Jussen
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Pearls
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Hannah Williams & The Affirmations
Merleyn, Nijmegen
donderdag 18 januari 2018
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Druten, Druten
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Agora Theater Druten, Druten
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Om alles
De Harmonie, Leeuwarden
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Theater de wildeman, Linschoten
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater De Omval, Diemen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater De Tuin, Leusden
12:30
Sneakpreview: Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:00
Cookin’ Jazz: The Green Groove
De Regentenkamer, Den Haag
WENDE
Mezz, Breda
19:30
Music Masters
Vorstin, Hilversum
19:30
Metal Café | Musicon presents Callous Intent + Razorblade Messiah + Wa
Paardcafe, Den Haag
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Fischer-Z
Paradiso, Amsterdam
Jeroen Zijlstra - Waterman
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Matt Bianco
Duycker, Hoofddorp
20:00
SUSANA RAYA FEAT. IRA COLEMAN, CLIFFORD CARTER, RHANI KRIJA
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Isaac Gracie
Paradiso, Amsterdam
20:00
EP Release Tim Kamphuis
Hedon, Zwolle
20:00
Munnely en Muller
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
20:00
Joe Sumner
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 2
Café Knarie, Groningen
20:00
Smoking Alaska
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Almere, Almere
20:15
ENNO SPAANDERMAN / REMCO HOFMAN QUINTET
De Regentenkamer, Den Haag
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Sultan
Volta, Amsterdam
20:30
Keir
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Muziek op donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:30
Mr. Knowhow
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
vrijdag 19 januari 2018
Ton Kas - Kakmaker
Flint, Amersfoort
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Kampanje, Den Helder
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Ruchte, Someren
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fuad Hassen - Held
Posthuis Theater, Heerenveen
Stefano Keizers - Erg heel
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. `t Schaliken, Herentals
Johan Goossens - Vlam
Het Klooster, Woerden
René van Meurs - Ik beloof niks
De Harmonie, Leeuwarden