Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Hedon
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Mezz
Breda
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Paardcafe
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
21:30
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de wildeman
Linschoten
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Volta
Amsterdam
19:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
Ahoy
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Bibelot
Dordrecht
23:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bruincafé Jaxx
Roosendaal
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
Café Knarie
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:00
De Bosuil
Weert
De Harmonie
Leeuwarden
De Heeren van Dongen
Dongen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
Dok6
Panningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Figi Theater
Zeist
21:30
Finnegan's Irish pub
Apeldoorn
Flint
Amersfoort
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gigant
Apeldoorn
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Hedon
Zwolle
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
17:00
LOLA050
Groningen
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
Papenstraattheater
Zwolle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Patronaat
Haarlem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
PopEi
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
So What!
Gouda
Stevenskerk
Nijmegen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
donderdag 18 januari 2018
20:00
Matt Bianco
Duycker, Hoofddorp
20:00
EP Release Tim Kamphuis
Hedon, Zwolle
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
WENDE
Mezz, Breda
12:30
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
Sneakpreview: Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Metal Café | Musicon presents Callous Intent + Razorblade Messiah + Wa
Paardcafe, Den Haag
20:00
Isaac Gracie
Paradiso, Amsterdam
Fischer-Z
Paradiso, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Joe Sumner
Podium Victorie, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
21:30
Mr. Knowhow
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Smoking Alaska
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Keir
Sugar Factory, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Vlam
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater De Tuin, Leusden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Theater de wildeman, Linschoten
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Sultan
Volta, Amsterdam
19:30
Music Masters
Vorstin, Hilversum
20:00
Munnely en Muller
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Muziek op donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
vrijdag 19 januari 2018
20:00
Akcent
013, Tilburg
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Agnietenhof, Tiel
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
21:00
Extremities + Hillsphere
Altstadt, Eindhoven
20:00
Stef Bos - Kern
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Arnold Veeman / Lilian Vieira / Thijs Borsten
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Leif de Leeuw Band
Bibelot, Dordrecht
23:00
Jayda G
BIRD, Rotterdam
20:30
Hannah Williams & The Affirmations
BIRD, Rotterdam
20:30
De Waanzin
Bruincafé Jaxx, Roosendaal
Wende Snijders - Mens
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 3
Café Knarie, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
O'Dreams
Cultura, Ede
20:00
Absolutely Floyd
De Bosuil, Weert
René van Meurs - Ik beloof niks
De Harmonie, Leeuwarden
Soundos - Niets te verliezen
De Heeren van Dongen, Dongen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Muze, Noordwijk
20:15
Living Room Heroes
De Regentenkamer, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Dok6, Panningen
20:15
Dermot Kennedy
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Steven Brunswijk
Figi Theater, Zeist
21:30
Aspen Gems / Smoking Alaska
Finnegan's Irish pub, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
Flint, Amersfoort
19:00
Arizmenda / BHL / Shataan / Volahn
Gebr. De Nobel, Leiden
Physical Graffiti
Gigant, Apeldoorn
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
New Cool Collective
Grenswerk, Venlo
20:30
Apophys
Hedon, Zwolle
Johan Goossens - Vlam
Het Klooster, Woerden
20:00
Wishbone Ash
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Trio Martinu
Kapel Bovendonk, Hoeven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Abysmal Darkening + Noctambulist
Little Devil, Tilburg
17:00
Buma Rocks! at Eurosonic Noorderslag 2018
LOLA050, Groningen
20:15
Bettie Serveert
Luxor Live, Arnhem
20:00
Knock out / Lights Out / Sitting on Thorns
Manifesto, Hoorn
20:00
The Clan
Melkweg, Amsterdam
18:30
The Pilgrims
Melkweg, Amsterdam
21:00
Freaky Friday
Mezz, Breda
20:15
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Kingsmen tour
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Matt Bianco
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Rob Acda Award 2017-2018 - derde voorronde
Patronaat, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Mothership
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
10 o’clock heroes
PopEi, Eindhoven
Fuad Hassen - Held
Posthuis Theater, Heerenveen
Stefano Keizers - Erg heel
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
De Kift
So What!, Gouda
AmenRa
Stevenskerk, Nijmegen
23:45
DJ Fett Burger / Spencer Parker
Sugar Factory, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Ntjam Rosie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht