Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
19:30
Paardcafe
Den Haag
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Buitenpoort
Huissen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Omval
Diemen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Drommedaris
Enkhuizen
Theater de wildeman
Linschoten
20:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Café Knarie
Groningen
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
18:00
De Regentenkamer
Den Haag
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Verwachting
Ritthem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Winsinghhof
Roden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Ahoy
Rotterdam
22:00
Volta
Amsterdam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Figi Theater
Zeist
Posttheater
Arnhem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Heeren van Dongen
Dongen
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Patronaat
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Gigant
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Bibelot
Dordrecht
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Manifesto
Hoorn
Theater De Musketon
Utrecht
Het Klooster
Woerden
Theater Bouwkunde
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:00
BIRD
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Dok6
Panningen
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Agnietenhof
Tiel
21:00
Mezz
Breda
20:15
Theater Sneek
Sneek
21:00
Altstadt
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Café Knarie
Groningen
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
TivoliVredenburg
Utrecht
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Bruincafé Jaxx
Roosendaal
20:00
So What!
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
Cpunt Theater
Hoofddorp
donderdag 18 januari 2018
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater De Tuin, Leusden
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Muziek op donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:30
Music Masters
Vorstin, Hilversum
20:00
Munnely en Muller
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Mr. Knowhow
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
19:30
Metal Café | Musicon presents Callous Intent + Razorblade Messiah + Wa
Paardcafe, Den Haag
20:00
Matt Bianco
Duycker, Hoofddorp
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Keir
Sugar Factory, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam
Theater De Omval, Diemen
20:00
Joe Sumner
Podium Victorie, Alkmaar
Jeroen Zijlstra - Waterman
Drommedaris, Enkhuizen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Theater de wildeman, Linschoten
20:00
Isaac Gracie
Paradiso, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fischer-Z
Paradiso, Amsterdam
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 2
Café Knarie, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
20:00
EP Release Tim Kamphuis
Hedon, Zwolle
20:15
ENNO SPAANDERMAN / REMCO HOFMAN QUINTET
De Regentenkamer, Den Haag
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
18:00
Cookin’ Jazz: The Green Groove
De Regentenkamer, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
vrijdag 19 januari 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Wishbone Ash
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Wende Snijders - Mens
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Muze, Noordwijk
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
22:00
Volta e Meia
Volta, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Trio Martinu
Kapel Bovendonk, Hoeven
Ton Kas - Kakmaker
Flint, Amersfoort
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
18:30
The Pilgrims
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Kingsmen tour
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
The Clan
Melkweg, Amsterdam
20:15
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Steven Brunswijk
Figi Theater, Zeist
Stefano Keizers - Erg heel
Posttheater, Arnhem
20:00
Stef Bos - Kern
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Soundos - Niets te verliezen
De Heeren van Dongen, Dongen
20:45
Sam Baker
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Rob Acda Award 2017-2018 - derde voorronde
Patronaat, Haarlem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Pieter Bast Quintet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Physical Graffiti
Gigant, Apeldoorn
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
O'Dreams
Cultura, Ede
20:30
Ntjam Rosie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
New Cool Collective
Grenswerk, Venlo
20:00
Mothership
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Matt Bianco
Orangerie, 's-Hertogenbosch
20:00
Matt Bianco
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Living Room Heroes
De Regentenkamer, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Leif de Leeuw Band
Bibelot, Dordrecht
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Knock out / Lights Out / Sitting on Thorns
Manifesto, Hoorn
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Musketon, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Het Klooster, Woerden
Jeroen Zijlstra - Waterman
Theater Bouwkunde, Deventer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
23:00
Jayda G
BIRD, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Dok6, Panningen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Hannah Williams & The Affirmations
BIRD, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Posthuis Theater, Heerenveen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Agnietenhof, Tiel
21:00
Freaky Friday
Mezz, Breda
20:15
Frans Bauer
Theater Sneek, Sneek
21:00
Extremities + Hillsphere
Altstadt, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 3
Café Knarie, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Goudse Schouwburg, Gouda
EMP Persistence Tour 2018
TivoliVredenburg, Utrecht
23:45
DJ Fett Burger / Spencer Parker
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Dermot Kennedy
Doornroosje, Nijmegen
20:30
De Waanzin
Bruincafé Jaxx, Roosendaal
20:00
De Kift
So What!, Gouda
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp