Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Podium 104
Beverwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Nieuwe Nor
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
Patronaat
Haarlem
20:00
EM2
Groningen
20:00
Capitole
Gent
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
STECK
Delft
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Paard
Den Haag
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Cultura
Ede
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
EKKO
Utrecht
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
P60
Amstelveen
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Bibelot
Dordrecht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Markant Uden
Uden
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Grounds
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
De Middenstip
Epe
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
21:30
De Flux
Zaandam
21:30
Café de Cactus
Hengelo
21:45
Manifesto
Hoorn
vrijdag 30 november 2018
20:00
Terror Defence, Abdomen, Randy Savages (UK) en Rebel Radio
LOLA050, Groningen
20:00
Tamino
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
Wilminktheater, Enschede
20:00
Splendid
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Rootsriders - Marley Meets The 60's
Effenaar, Eindhoven
20:00
Rock & Blues Night
Podium 104, Beverwijk
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Zaantheater, Zaandam
20:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Peter Murphy
Nieuwe Nor, Heerlen
Patrick Watson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nathan Bell
De Amer, Amen
20:00
Mostly Autumn
Spirit of 66, Verviers
20:00
Micah P. Hinson
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
MC50
Podium Victorie, Alkmaar
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Lucky Fonz III
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Kompleks Metal Fest
Kompleks, Heerhugowaard
Johan
Patronaat, Haarlem
20:00
Jimi Hendrix by The Tightropes
EM2, Groningen
20:00
Jasper Steverlinck
Capitole, Gent
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Chassé Theater, Breda
20:00
Het StreekTheater - Alling mar zakelik!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Het StreekTheater - Alling mar zakelik!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Faico
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Engel (NL) / R-Vii
STECK, Delft
20:00
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Doe Maar
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
DeWolff
Mezz, Breda
20:00
Denzel Curry
Melkweg, Amsterdam
20:00
Def Americans
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Certain Animals / The Silverfaces
Luxor Live, Arnhem
20:00
Bløf
Lotto Arena, Antwerpen
Blaudzun
Paard, Den Haag
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
De Spot, Middelburg
20:00
Beats by Esko & Friends
013, Tilburg
20:00
Beak> / Spill Gold
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Absolva
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
4U: A Symphonic Celebration of Prince
AFAS Live, Amsterdam
20:00
30+ Dance Classics Party: Gerard Ekdom
De Meester, Almere
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Cultura, Ede
20:15
Thomas Azier
Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Royal Conservatoire Big Band
Theater Dakota, Den Haag
20:15
The Bluebirds
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Paul de Munnik
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Lavalu - Solitary High
De Zwaan, Uitgeest
20:15
Lakshmi - Adem
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jurgen Burdorf / Richard Hallebeek / Simone Croes
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater De Veste, Delft
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Alex Klaasen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Thundermother
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Suzan & Freek
Gigant, Apeldoorn
20:30
Rilan & The Bombardiers
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Philip Catherine/Bert Joris & West Coast Big Band
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Nina June
Simplon, Groningen
20:30
Melk & Dadels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lisa Lois Sings Adèle
Musis, Arnhem
20:30
Kittiwake
Paard, Den Haag
20:30
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
ISH Dance Collective - Listen Up!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Gruppo Sportivo
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Gare Du Nord
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Gallowstreet
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Faces on TV
EKKO, Utrecht
20:30
EUT
Podium 't Beest, Goes
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Devotchka
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Candy Dulfer
Grenswerk, Venlo
20:30
Anthony B.
P60, Amstelveen
Nielson
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
DansPaleis Van Kooten
Bibelot, Dordrecht
20:45
30 Jaar Di Gojim
Neushoorn, Leeuwarden
The Grand East
Hedon, Zwolle
21:00
Stoma, Vexation, Marching Through
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Memphis Maniacs
Corneel, Lelystad
21:00
Leafs
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
iPendejo!
Altstadt, Eindhoven
21:00
Golden Earring
Markant Uden, Uden
21:00
Gifter - afscheidsshow
Groene Engel, Oss
21:00
Defunkt
Grounds, Rotterdam
Davina Michelle
Bibelot, Dordrecht
21:00
Daredevils
Metropool, Hengelo
21:00
Chazzy Green & Band
De Middenstip, Epe
21:00
Black Hammer Voodoo
De Nieuwe Anita, Amsterdam
21:30
Hausmagger / KNARS
De Flux, Zaandam
21:30
Dokter Watjes
Café de Cactus, Hengelo
21:45
Amsterdam Klezmer Band
Manifesto, Hoorn