Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Knoet
Aarschot
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
CulturA & Zo
Nootdorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Dorpshuis Heerde
Heerde
Theater 't Speelhuis
Helmond
Agnietenhof
Tiel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:00
Trix
Antwerpen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:30
dB's
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
Agnietenhof
Tiel
De Harmonie
Leeuwarden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
11:00
Theater De Veste
Delft
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
14:45
Theater De Veste
Delft
19:00
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Little Devil
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Musicon
Den Haag
21:30
Vera
Groningen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Zinin
Nijverdal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Het Wennekerpand
Schiedam
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Leest
Waalwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
maandag 05 februari 2018
20:00
Joe Henry
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Otis Gibbs
De Knoet, Aarschot
20:00
SYML
Paradiso, Amsterdam
20:00
Belle and Sebastian
De Roma, Antwerpen
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
20:00
In Aetherium / Lucifericon / Soulburn
Baroeg, Rotterdam
20:15
Academy of St Martin in the Fields & Arthur en Lucas Jussen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
20:30
Mandolin Orange
Vondelkerk, Amsterdam
22:00
Sextile
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 06 februari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
CulturA & Zo, Nootdorp
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Dorpshuis Heerde, Heerde
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Speelhuis, Helmond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:00
Hollywood Undead
Trix, Antwerpen
Accept
Effenaar, Eindhoven
20:00
Magnapop
Bootstraat, Hasselt
20:00
Galantis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Peach Pit
Paradiso, Amsterdam
20:00
Morgan Heritage
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Munttheater, Weert
20:00
Illa J
Melkweg, Amsterdam
20:00
Percossa - BAM!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Nick & Simon
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Zonder verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Otis Gibbs
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:30
DBUK
dB's, Utrecht
22:00
Gus Dapperton
Paradiso, Amsterdam
woensdag 07 februari 2018
The Bootleg Beatles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Theater De Willem, Papendrecht
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Schalm, Veldhoven
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
Herman van Veen
De Harmonie, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Ogterop, Meppel
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater De Veste, Delft
12:30
Lunchconcert: Lotus Klinkspoor
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
14:45
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater De Veste, Delft
19:00
Kaia Kater
013, Tilburg
19:30
Josh Kelley
Melkweg, Amsterdam
19:30
Maleek Berry
Melkweg, Amsterdam
20:00
Stef Bos - Kern
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Johnny Dowd / Melle de Boer
Patronaat, Haarlem
20:00
Hong Kong Dong
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Morgan Heritage
Paard, Den Haag
20:00
Binkbeats
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Munttheater, Weert
155 / Artvark / Binkbeats - Pulse
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
20:00
Percossa - BAM!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Smith - Strak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Magnapop
Little Devil, Tilburg
Nick & Simon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Mikhail Pletnev
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
20:15
Eric Vloeimans & Will Holshouser
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Karsu
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Khalid
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Henk Kraaijeveld
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Mambo Kurt
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Otis Gibbs
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Boo!
Musicon, Den Haag
21:30
Amsterdam Klezmer Band
Vera, Groningen
donderdag 08 februari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
De Kattendans, Bergeijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zinin, Nijverdal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Theater Harderwijk, Harderwijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Het Wennekerpand, Schiedam
Richard Groenendijk - Om alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Almere, Almere
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Leest, Waalwijk
Danny Vera
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem