Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Grounds
Rotterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
The Cave
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Veluvine
Nunspeet
22:00
Vera
Groningen
Vooruit
Gent
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
BREStheater
Brielle
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. De Meent
Alsemberg
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
dB's
Utrecht
21:30
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Kubus
Lelystad
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Spot
Middelburg
20:15
De Zwaan
Uitgeest
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Eden
Charleroi
EKKO
Utrecht
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Hedon
Zwolle
Het Klooster
Woerden
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Koningshof
Maassluis
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
23:45
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
20:00
P3
Purmerend
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
donderdag 08 februari 2018
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
Lee Fields & The Expressions
Doornroosje, Nijmegen
Aestrid (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Om alles
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Het Klooster, Woerden
Danny Vera
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Nick & Simon
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
André Manuel - De Onzen
Meervaart, Amsterdam
Escape the Fate
Melkweg, Amsterdam
18:30
Coasts / The Hunna
Melkweg, Amsterdam
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Herman Brood Academie on Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Beethoven @ Neushoorn: Symfonie nr. 5 door het NNO
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Goeiemiddag! / Man Up! / `t Vlaggenschip
P60, Amstelveen
20:00
Johnny Dowd & Melle de Boer
Paard, Den Haag
22:15
The Dubbeez
Paradiso, Amsterdam
20:00
Benjamin Fro
Paradiso, Amsterdam
20:00
Galantis
Paradiso, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Almere, Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
155 / Artvark Saxophone Quartet / Binkbeats - Pulse
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
New Deadline
The Cave, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater Concordia, Enschede
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kampanje, Den Helder
The Kik - Hertaalt
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Stef Bos - Kern
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Spot
Theater Harderwijk, Harderwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Theater Sneek, Sneek
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Morgan Heritage
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Harry Sacksioni
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Veluvine, Nunspeet
22:00
Carlton Melton
Vera, Groningen
Triggerfinger
Vooruit, Gent
20:00
Green Lizard
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 09 februari 2018
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agnietenhof, Tiel
20:15
Percossa - BAM!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Nils Frahm
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Susana Santos Silva - Life and other transient storms
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Lee Fields & The Expressions
BIRD, Rotterdam
20:30
TootArd
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Tony Hadley (ex-Spandau Ballet)
Boerderij, Zoetermeer
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
BREStheater, Brielle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C Warenar, Wassenaar
The Bootleg Beatles
C.C. De Meent, Alsemberg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Frank Vander Linden
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Richard Groenendijk - Om alles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Cultura, Ede
Green Lizard
dB's, Utrecht
21:30
Yung Internet
De Helling, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Pink Floyd Project
De Kubus, Lelystad
20:00
Nick & Simon
De Meenthe, Steenwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Joep Pelt
De Spot, Middelburg
20:15
Piepschuim
De Zwaan, Uitgeest
21:00
King Dick / Moar
De Zwerver, Oostende
20:00
Morgan Heritage
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Pinutz
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Tjens Matic
Eden, Charleroi
MONDAYS#5: Ulrika Spacek e.a.
EKKO, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Figi Theater, Zeist
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Flint, Amersfoort
20:00
Mecano Unltd / Mekanik Kommando
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Gigant, Apeldoorn
20:00
Famke Louise & Bokoesam
Hedon, Zwolle
Sarah-Jane
Het Klooster, Woerden
20:00
Voltage
Iduna, Drachten
20:15
Frank Boeijen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koningshof, Maassluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Facelifter
Little Devil, Tilburg
21:00
De B-kant / De Waanzin
LOLA050, Groningen
23:45
Joost van Bellen All Night
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Wooden Sky
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Overslept
Metropool, Hengelo
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Herman van Veen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Bullfrog Taste Express
P3, Purmerend
20:30
Brain Traffic / Horizon Tide / The Estate
P60, Amstelveen
20:00
Broederliefde
Paard, Den Haag