Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. 't Vondel
Halle
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Sneek
Sneek
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Concordia
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Geert Teis
Stadskanaal
18:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Vooruit
Gent
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
The Cave
Amsterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
P60
Amstelveen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
C.C. Westrand
Dilbeek
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Café The Pocket
Katwijk
EKKO
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
22:15
Paradiso
Amsterdam
C.C. De Meent
Alsemberg
C.C Warenar
Wassenaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Gooiland
Hilversum
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Figi Theater
Zeist
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Kolk
Assen
Cpunt Theater
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
Theater De Omval
Diemen
De Meenthe
Steenwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Klooster
Woerden
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Eden
Charleroi
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
dB's
Utrecht
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Vorstin
Hilversum
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Iduna
Drachten
20:00
P3
Purmerend
20:00
Vorstin
Hilversum
donderdag 08 februari 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. 't Vondel, Halle
Herman van Veen
De Harmonie, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
Theater Sneek, Sneek
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Deventer Schouwburg, Deventer
Marco Lopes - Moedt
Theater Concordia, Enschede
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Flint, Amersfoort
The Kik - Hertaalt
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Geert Teis, Stadskanaal
18:30
Coasts / The Hunna
Melkweg, Amsterdam
Escape the Fate
Melkweg, Amsterdam
Nile + Terrorizer + Art of Deception
013, Tilburg
20:00
Harry Sacksioni
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nils Frahm
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Magnapop
De Singer, Rijkevorsel
20:00
Galantis
Paradiso, Amsterdam
20:00
Stef Bos - Kern
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Johnny Dowd & Melle de Boer
Paard, Den Haag
20:00
Benjamin Fro
Paradiso, Amsterdam
20:00
Green Lizard
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Triggerfinger
Vooruit, Gent
20:00
Beethoven @ Neushoorn: Symfonie nr. 5 door het NNO
Neushoorn, Leeuwarden
New Deadline
The Cave, Amsterdam
20:00
Kings Of Schrobbeler
Altstadt, Eindhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Goeiemiddag! / Man Up! / `t Vlaggenschip
P60, Amstelveen
20:15
Nick & Simon
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sanne Franssen en Christian van Eijkelenburg - De Fransse Eijkel
Cultura, Ede
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
20:15
Otis Gibbs
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Veluvine, Nunspeet
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Het Klooster, Woerden
20:30
155 / Artvark Saxophone Quartet / Binkbeats - Pulse
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lee Fields & The Expressions
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
André Manuel - De Onzen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Morgan Heritage
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Frank Boeijen
C.C. Westrand, Dilbeek
20:30
Herman Brood Academie on Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:30
Rash
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Boo!
Cul de Sac, Tilburg
21:00
The Scientists
Café The Pocket, Katwijk
Aestrid (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
22:00
Carlton Melton
Vera, Groningen
22:15
The Dubbeez
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 09 februari 2018
The Bootleg Beatles
C.C. De Meent, Alsemberg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C Warenar, Wassenaar
Lebbis - De Bovengrens
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Gooiland, Hilversum
André Manuel - De Onzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leon van der Zanden - Kameleon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Pieter Derks - Spot
Figi Theater, Zeist
Richard Groenendijk - Om alles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Herman van Veen
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
Theater De Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
BREStheater, Brielle
Marco Lopes - Moedt
Theater De Omval, Diemen
Kirsten van Teijn - Zalf
De Meenthe, Steenwijk
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Kik - Hertaalt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sarah-Jane
Het Klooster, Woerden
19:00
Facelifter
Little Devil, Tilburg
19:30
The Wooden Sky
Melkweg, Amsterdam
19:30
New Dosis Audio
Paard, Den Haag
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nick & Simon
De Meenthe, Steenwijk
Nils Frahm
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Frank Vander Linden
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Tjens Matic
Eden, Charleroi
Magnapop
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Maan
Patronaat, Haarlem
20:00
Broederliefde
Paard, Den Haag
Green Lizard
dB's, Utrecht
20:00
Morgan Heritage
Doornroosje, Nijmegen
Hans Dulfer
Vorstin, Hilversum
20:00
Mecano Unltd / Mekanik Kommando
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Spant!, Bussum
20:00
The Overslept
Metropool, Hengelo
20:00
Voltage
Iduna, Drachten
20:00
Bullfrog Taste Express
P3, Purmerend
20:00
No Turning Back / Take No Prisoners / WRCKG
Vorstin, Hilversum