Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
14:45
Theater De Veste
Delft
11:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
21:00
Musicon
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
21:30
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Little Devil
Tilburg
19:00
013
Tilburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
The Cave
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
Vooruit
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. 't Vondel
Halle
Theater Harderwijk
Harderwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
Café The Pocket
Katwijk
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
Doornroosje
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:30
Grounds
Rotterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
woensdag 07 februari 2018
20:00
Binkbeats
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hong Kong Dong
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Maleek Berry
Melkweg, Amsterdam
19:30
Josh Kelley
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Eric Vloeimans & Will Holshouser
Beauforthuis, Austerlitz
The Bootleg Beatles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:30
Karsu
Podium Hoge Woerd, De Meern
14:45
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater De Veste, Delft
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Veste, Delft
21:00
Boo!
Musicon, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
20:00
Morgan Heritage
Paard, Den Haag
21:00
Mambo Kurt
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Mikhail Pletnev
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
21:30
Amsterdam Klezmer Band
Vera, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Johnny Dowd / Melle de Boer
Patronaat, Haarlem
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Smith - Strak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fulcotheater, IJsselstein
Herman van Veen
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Spot
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Otis Gibbs
Theater Walhalla, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Stef Bos - Kern
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
20:00
Magnapop
Little Devil, Tilburg
19:00
Kaia Kater
013, Tilburg
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Schalm, Veldhoven
155 / Artvark / Binkbeats - Pulse
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Munttheater, Weert
Nick & Simon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 08 februari 2018
20:00
Green Lizard
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Almere, Almere
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Flint, Amersfoort
20:30
155 / Artvark Saxophone Quartet / Binkbeats - Pulse
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Goeiemiddag! / Man Up! / `t Vlaggenschip
P60, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:15
The Dubbeez
Paradiso, Amsterdam
20:30
André Manuel - De Onzen
Meervaart, Amsterdam
New Deadline
The Cave, Amsterdam
20:00
Benjamin Fro
Paradiso, Amsterdam
20:00
Galantis
Paradiso, Amsterdam
Escape the Fate
Melkweg, Amsterdam
18:30
Coasts / The Hunna
Melkweg, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schaffelaartheater, Barneveld
Lebbis - De Bovengrens
De Kattendans, Bergeijk
Danny Vera
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Otis Gibbs
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Nils Frahm
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
20:00
Johnny Dowd & Melle de Boer
Paard, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kampanje, Den Helder
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Frank Boeijen
C.C. Westrand, Dilbeek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sanne Franssen en Christian van Eijkelenburg - De Fransse Eijkel
Cultura, Ede
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Kings Of Schrobbeler
Altstadt, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Marco Lopes - Moedt
Theater Concordia, Enschede
Triggerfinger
Vooruit, Gent
Richard Groenendijk - Om alles
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Carlton Melton
Vera, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. 't Vondel, Halle
Pieter Derks - Spot
Theater Harderwijk, Harderwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:00
The Scientists
Café The Pocket, Katwijk
20:30
Herman Brood Academie on Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Beethoven @ Neushoorn: Symfonie nr. 5 door het NNO
Neushoorn, Leeuwarden
Herman van Veen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
The Kik - Hertaalt
Theater de Kom, Nieuwegein
Lee Fields & The Expressions
Doornroosje, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Veluvine, Nunspeet
20:00
Magnapop
De Singer, Rijkevorsel
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Het Wennekerpand, Schiedam
Johan Goossens - Vlam
Theater Sneek, Sneek