Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
14:45
Theater De Veste
Delft
11:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
013
Tilburg
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
AFAS Live
Amsterdam
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Munttheater
Weert
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Veste
Delft
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
EKKO
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Parktheater
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Het Klooster
Woerden
21:00
Cul de Sac
Tilburg
22:00
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
18:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
C.C. Westrand
Dilbeek
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Grounds
Rotterdam
C.C. 't Vondel
Halle
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Altstadt
Eindhoven
De Kattendans
Bergeijk
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Singer
Rijkevorsel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Concordia
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
The Cave
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
19:00
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
woensdag 07 februari 2018
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
14:45
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater De Veste, Delft
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater De Veste, Delft
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Eric Vloeimans & Will Holshouser
Beauforthuis, Austerlitz
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fulcotheater, IJsselstein
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Ogterop, Meppel
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Henk Kraaijeveld
Bimhuis, Amsterdam
Herman van Veen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Hong Kong Dong
Sugar Factory, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Johnny Dowd / Melle de Boer
Patronaat, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Josh Kelley
Melkweg, Amsterdam
19:00
Kaia Kater
013, Tilburg
20:30
Karsu
Podium Hoge Woerd, De Meern
Khalid
AFAS Live, Amsterdam
12:30
Lunchconcert: Lotus Klinkspoor
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Magnapop
Little Devil, Tilburg
19:30
Maleek Berry
Melkweg, Amsterdam
21:00
Mambo Kurt
Burgerweeshuis, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mikhail Pletnev
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Morgan Heritage
Paard, Den Haag
Nick & Simon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Otis Gibbs
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Percossa - BAM!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks - Spot
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Munttheater, Weert
20:00
Stef Bos - Kern
De Meenthe, Steenwijk
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Veste, Delft
The Bootleg Beatles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thomas Smith - Strak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
donderdag 08 februari 2018
20:30
155 / Artvark Saxophone Quartet / Binkbeats - Pulse
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Aestrid (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
20:30
André Manuel - De Onzen
Meervaart, Amsterdam
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Almere, Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:00
Beethoven @ Neushoorn: Symfonie nr. 5 door het NNO
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Benjamin Fro
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Het Klooster, Woerden
21:00
Boo!
Cul de Sac, Tilburg
22:00
Carlton Melton
Vera, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
18:30
Coasts / The Hunna
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zinin, Nijverdal
Danny Vera
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
Escape the Fate
Melkweg, Amsterdam
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schaffelaartheater, Barneveld
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Frank Boeijen
C.C. Westrand, Dilbeek
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Galantis
Paradiso, Amsterdam
20:00
Goeiemiddag! / Man Up! / `t Vlaggenschip
P60, Amstelveen
20:00
Green Lizard
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Flint, Amersfoort
20:00
Harry Sacksioni
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Herman Brood Academie on Tour
Neushoorn, Leeuwarden
Herman van Veen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. 't Vondel, Halle
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Veluvine, Nunspeet
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater Sneek, Sneek
20:00
Johnny Dowd & Melle de Boer
Paard, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Kings Of Schrobbeler
Altstadt, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
De Kattendans, Bergeijk
Lee Fields & The Expressions
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Magnapop
De Singer, Rijkevorsel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marco Lopes - Moedt
Theater Concordia, Enschede
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Morgan Heritage
TivoliVredenburg, Utrecht
New Deadline
The Cave, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
Junushoff Theater, Wageningen
19:00
Nile + Terrorizer + Art of Deception
013, Tilburg
20:00
Nils Frahm
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Otis Gibbs
C.C. Breughelzaal, Bree
Pieter Derks - Spot
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Rash
Boerderij, Zoetermeer
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schiller Theater Place Royal, Utrecht