Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
De Kubus
Lelystad
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:15
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
De Spot
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
P3
Purmerend
21:00
V11
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
19:00
Little Devil
Tilburg
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:30
De Helling
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
dB's
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C Warenar
Wassenaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Klooster
Woerden
Figi Theater
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
19:30
De Meester
Almere
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:00
Maloe Melo
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bibelot
Dordrecht
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
Huize Spoorloos
Emmen
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
Wilminktheater
Enschede
20:00
Podium 't Beest
Goes
Theater de Mythe
Goes
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
17:00
LOLA050
Groningen
Vera
Groningen
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
21:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Vorstin
Hilversum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
19:00
Sojo
Leuven
vrijdag 09 februari 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Tiny Legs Tim
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Mecano Unltd / Mekanik Kommando
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Pink Floyd Project
De Kubus, Lelystad
20:15
Percossa - BAM!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koningshof, Maassluis
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Joep Pelt
De Spot, Middelburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Morgan Heritage
Doornroosje, Nijmegen
21:00
King Dick / Moar
De Zwerver, Oostende
20:00
Bullfrog Taste Express
P3, Purmerend
21:00
Dichter
V11, Rotterdam
20:30
Lee Fields & The Expressions
BIRD, Rotterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nick & Simon
De Meenthe, Steenwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
De Meenthe, Steenwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agnietenhof, Tiel
19:00
Facelifter
Little Devil, Tilburg
20:15
Piepschuim
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Pinutz
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:30
Yung Internet
De Helling, Utrecht
21:00
Willy Vlautin plays Richmond Fontaine and The Delines
TivoliVredenburg, Utrecht
MONDAYS#5: Ulrika Spacek e.a.
EKKO, Utrecht
Green Lizard
dB's, Utrecht
The Kik - Hertaalt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C Warenar, Wassenaar
Leon van der Zanden - Kameleon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Sarah-Jane
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Spot
Figi Theater, Zeist
20:30
Tony Hadley (ex-Spandau Ballet)
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Famke Louise & Bokoesam
Hedon, Zwolle
zaterdag 10 februari 2018
Green Lizard
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theaterhotel Almelo, Almelo
19:30
2 Years To Apocalypse / Raven Called Sin / To The Wolves
De Meester, Almere
23:45
Boris (Ostgut Ton) / Carlos Valdes / Robin Kampschoer
Sugar Factory, Amsterdam
23:00
Meryn Bevelander Band
Maloe Melo, Amsterdam
20:30
Khruangbin
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jasper Blom Quartet / Nils Wogram
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Kik - The Kik Hertaalt
Meervaart, Amsterdam
20:00
RCO Club Night
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
August Alsina
Melkweg, Amsterdam
20:00
Winter Wooferland
Paradiso, Amsterdam
19:30
Tjens Matic
Melkweg, Amsterdam
Dropkick Murphys / Flogging Molly
AFAS Live, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman van Veen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
20:00
Nick & Simon
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - De Onzen
Theater De Kolk, Assen
20:00
Film: Late Spring
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Prince Tribute Band
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Humo's Rock Rally
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Fatima Yamaha
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Spant!, Bussum
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kirsten van Teijn - Zalf
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Diligentia, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Mother's Finest
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rebel Society invites Famke Louise
Bibelot, Dordrecht
De Raad van Toezicht
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Maan
Bibelot, Dordrecht
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Danny Vera
Cultura, Ede
New Deadline
Huize Spoorloos, Emmen
20:00
Clean Pete
C.C. Cayen, Enkhuizen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
20:00
Bettie Serveert
Podium 't Beest, Goes
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Mythe, Goes
20:00
The Overslept
Simplon, Groningen
20:00
Broederliefde
De Oosterpoort, Groningen
17:00
Jungleproof en Matamoska
LOLA050, Groningen
Mr Scruff
Vera, Groningen
20:15
Jodymoon - All is Waiting
Podium onder de toren, Grootschermer
21:00
Reggae Movement 10 yrs: Tribute to Bob Marley by Friction
Patronaat, Haarlem
Lee Fields & The Expressions
Patronaat, Haarlem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Suzan & Freek
Metropool, Hengelo
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Tony Hadley
Vorstin, Hilversum
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Ruben Hoeke Band / Sjako!
Manifesto, Hoorn
20:30
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Soundos - Niets te verliezen
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Physical Graffiti
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
De Kift
Neushoorn, Leeuwarden
18:30
Exarsis / Nile / Terrorizer
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
The Bootleg Beatles
Corneel, Lelystad
19:00
BOL&SNAH
Sojo, Leuven