Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Meervaart
Amsterdam
13:00
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
De Domijnen
Sittard
20:00
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Vera
Groningen
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Kikker
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
14:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
013
Tilburg
18:30
013
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
19:00
Willemeen
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Kikker
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Spirit of 66
Verviers
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
dinsdag 04 december 2018
00:00
Tania Kross - Kross2000
Orpheus, Apeldoorn
Fábia Rebordão
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Kyle
Melkweg, Amsterdam
20:00
Subsonica
Melkweg, Amsterdam
19:00
Un Prophète
Meervaart, Amsterdam
13:00
The Leisure Seeker Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Wolter Kroes
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Caroline in't Veld / Mia Stik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Racoon
Goudse Schouwburg, Gouda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
20:30
John Cale
De Oosterpoort, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Miya Folick
De Helling, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Domijnen, Sittard
20:00
Árstíðir
Cacaofabriek, Helmond
17:00
Kreator
Ancienne Belgique (AB), Brussel
woensdag 05 december 2018
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
The Inspector Cluzo
Vera, Groningen
19:30
Jon Cleary
TivoliVredenburg, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Sud Sound System
Sugar Factory, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Special Providence
Spirit of 66, Verviers
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
21:00
Clams Casino
Paradiso, Amsterdam
21:00
David August
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kalmah / Slegest / Vreid
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Rufus Du Sol
Melkweg, Amsterdam
18:00
Amigo the Devil
Melkweg, Amsterdam
20:15
Jörgen Raumann Schudden aan die boom
Meervaart, Amsterdam
14:00
Ramon en het paard van Sinterklaas Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
20:00
Marcus Miller / Selah Sue
La Madeleine, Brussel
20:00
Marco Borsato
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
Fábia Rebordão
De Oosterpoort, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Marc Ribot's Ceramic Dog
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Lily Allen
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Eek-A-Mouse
013, Tilburg
18:30
MTV's Headbangers Ball Tour 2018
013, Tilburg
donderdag 06 december 2018
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Wilminktheater, Enschede
19:00
Kalmah (fin) + Vreid (no) + Slegest (no)
Willemeen, Arnhem
Thomas Acda - Motel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Kim Janssen
Vorstin, Hilversum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
Still Corners
Vera, Groningen
21:00
Holy Bouncer
V11, Rotterdam
20:00
Fábia Rebordão
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Kardol - Bang
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Nathan Bell
Theater Walhalla, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
The Bluebirds
Theater De Willem, Papendrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Verwachting, Ritthem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jacqueline Govaert
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Koornbeurs, Franeker
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Launch
Sugar Factory, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
De Warme Winkel & het Nederlands Kamerkoor - Gesualdo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
The Trongone Band
Spirit of 66, Verviers
00:00
Tania Kross - Kross2000
Schouwburg Ogterop, Meppel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Tangarine
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
PURPER’s Passie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Rilan & The Bombardiers
Rotown, Rotterdam
20:00
Nile Rodgers
Rockhal, Esch zur Alzette
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
20:00
Club Pussycat, What's New?
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Blaudzun
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Nubiyan Twist
Pllek, Amsterdam
20:00
Altın Gün
Patronaat, Haarlem