Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
22:00
Vera
Groningen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
14:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Kikker
Utrecht
18:30
013
Tilburg
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
21:00
013
Tilburg
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
18:00
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Mezz
Breda
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Domijnen
Sittard
20:30
De Duif
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Spirit of 66
Verviers
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Wilminktheater
Enschede
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Vera
Groningen
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Paradiso
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
BIRD
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Munttheater
Weert
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Rotown
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Verwachting
Ritthem
Posttheater
Arnhem
Theater Kikker
Utrecht
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Theater Walhalla
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Metropool
Hengelo
dinsdag 04 december 2018
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jon Cleary
Paradiso, Amsterdam
20:30
John Cale
De Oosterpoort, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jesse Terry (US) + Ruud
Sugar Factory, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Hozier
TivoliVredenburg, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
Fábia Rebordão
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Editors
TivoliVredenburg, Utrecht
David August
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Danish String Quartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Caroline in't Veld / Mia Stik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Ben Howard
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Árstíðir
Cacaofabriek, Helmond
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 05 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
22:00
The Inspector Cluzo
Vera, Groningen
20:00
Sud Sound System
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Special Providence
Spirit of 66, Verviers
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Rufus Du Sol
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
14:00
Ramon en het paard van Sinterklaas Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
18:30
MTV's Headbangers Ball Tour 2018
013, Tilburg
20:00
Marcus Miller / Selah Sue
La Madeleine, Brussel
20:00
Marco Borsato
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Veste, Delft
20:30
Marc Ribot's Ceramic Dog
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Lily Allen
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Kalmah / Slegest / Vreid
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Jörgen Raumann Schudden aan die boom
Meervaart, Amsterdam
19:30
Jon Cleary
TivoliVredenburg, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
Fábia Rebordão
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Eek-A-Mouse
013, Tilburg
21:00
David August
Paradiso, Amsterdam
21:00
Clams Casino
Paradiso, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
18:00
Amigo the Devil
Melkweg, Amsterdam
donderdag 06 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Venice
De Oosterpoort, Groningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Trixie Whitley
Mezz, Breda
20:00
Trevor Hall + Special Guest Will Evans
Effenaar, Eindhoven
20:30
Toon Tellegen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
20:30
Tina Dico
De Duif, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thomas Acda - Motel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
The Trongone Band
Spirit of 66, Verviers
21:00
The Travoltas
Hedon, Zwolle
20:00
The Dawn Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
The Bluebirds
Theater De Willem, Papendrecht
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Wilminktheater, Enschede
20:15
The African Mamas - Christmas under African Skies
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Tania Kross - Kross2000
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tangarine
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
T-99
Luxor Live, Arnhem
22:00
Still Corners
Vera, Groningen
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sounds Niets te verliezen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
Shht (BE)
Paradiso, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ryan Porter featuring The West Coast Get Down
BIRD, Rotterdam
20:30
Roxeanne Hazes
EKKO, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Munttheater, Weert
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Rilan & The Bombardiers
Rotown, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rayen Panday - Fenomeen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Racoon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
PURPER’s Passie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
philharmonie zuidnederland - Tsjaikovski versiert Mozart
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Storm, Winterswijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Verwachting, Ritthem
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
20:00
Nubiyan Twist
Pllek, Amsterdam
20:00
Nile Rodgers
Rockhal, Esch zur Alzette
Nathan Bell
Theater Walhalla, Rotterdam
Ms. Lauryn Hill - The Miseducation Of Lauryn Hill 20Th Anniversary Tou
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Matt Schofield
P60, Amstelveen
Matroesjka - Brainwash
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Koornbeurs, Franeker
Martijn Kardol - Bang
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Marduk
Metropool, Hengelo