Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
De Meester
Almere
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:00
Maloe Melo
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bibelot
Dordrecht
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
Huize Spoorloos
Emmen
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
Wilminktheater
Enschede
20:00
Podium 't Beest
Goes
Theater de Mythe
Goes
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
17:00
LOLA050
Groningen
Vera
Groningen
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
21:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Vorstin
Hilversum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
19:00
Sojo
Leuven
21:00
De Spot
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Merleyn
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
P3
Purmerend
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:30
Fenix Music Factory
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
De Velinx
Tongeren
21:00
Stathe
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
15:30
De Flux
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Podium Victorie
Alkmaar
14:00
De Amer
Amen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 10 februari 2018
19:30
2 Years To Apocalypse / Raven Called Sin / To The Wolves
De Meester, Almere
23:45
Boris (Ostgut Ton) / Carlos Valdes / Robin Kampschoer
Sugar Factory, Amsterdam
23:00
Meryn Bevelander Band
Maloe Melo, Amsterdam
20:30
Khruangbin
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jasper Blom Quartet / Nils Wogram
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Kik - The Kik Hertaalt
Meervaart, Amsterdam
20:00
RCO Club Night
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
August Alsina
Melkweg, Amsterdam
20:00
Winter Wooferland
Paradiso, Amsterdam
19:30
Tjens Matic
Melkweg, Amsterdam
Dropkick Murphys / Flogging Molly
AFAS Live, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman van Veen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
20:00
Nick & Simon
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - De Onzen
Theater De Kolk, Assen
20:00
Film: Late Spring
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Prince Tribute Band
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Humo's Rock Rally
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Fatima Yamaha
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Spant!, Bussum
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kirsten van Teijn - Zalf
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Diligentia, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Mother's Finest
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rebel Society invites Famke Louise
Bibelot, Dordrecht
De Raad van Toezicht
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Maan
Bibelot, Dordrecht
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Danny Vera
Cultura, Ede
New Deadline
Huize Spoorloos, Emmen
20:00
Clean Pete
C.C. Cayen, Enkhuizen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
20:00
Bettie Serveert
Podium 't Beest, Goes
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Mythe, Goes
20:00
The Overslept
Simplon, Groningen
20:00
Broederliefde
De Oosterpoort, Groningen
17:00
Jungleproof en Matamoska
LOLA050, Groningen
Mr Scruff
Vera, Groningen
20:15
Jodymoon - All is Waiting
Podium onder de toren, Grootschermer
21:00
Reggae Movement 10 yrs: Tribute to Bob Marley by Friction
Patronaat, Haarlem
Lee Fields & The Expressions
Patronaat, Haarlem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Suzan & Freek
Metropool, Hengelo
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Tony Hadley
Vorstin, Hilversum
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Ruben Hoeke Band / Sjako!
Manifesto, Hoorn
20:30
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Soundos - Niets te verliezen
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Physical Graffiti
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
De Kift
Neushoorn, Leeuwarden
18:30
Exarsis / Nile / Terrorizer
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
The Bootleg Beatles
Corneel, Lelystad
19:00
BOL&SNAH
Sojo, Leuven
21:00
Nils Petter Molvaer
De Spot, Middelburg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Kom, Nieuwegein
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
The Dubbeez
Merleyn, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
De Muze, Noordwijk
20:15
Stef Bos - Kern
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Frank Zappa Tribute
P3, Purmerend
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Op Sterk Water - Hotel
HAL60, Roelofarendsveen
20:30
Gustavo Corrales Romero / Ramón Valle
Fenix Music Factory, Rotterdam
19:00
Pass The Blunt with Tede & Sitek
Baroeg, Rotterdam
20:00
HB Marco 40: Local Cult Act + Axe Victims (D) + Maligno (D) + Stranger
Little Devil, Tilburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Velinx, Tongeren
21:00
Identity Circus
Stathe, Utrecht
20:30
Johnny Dowd / Melle de Boer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Avi On Fire / The Howlin'
EKKO, Utrecht
20:00
Grafjammer
dB's, Utrecht
Glen Hansard
TivoliVredenburg, Utrecht
Ntjam Rosie
TivoliVredenburg, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
van Beresteyn, Veendam
20:00
Magnapop
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Frank Boeijen
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Klooster, Woerden
15:30
Dirk Scheele - Feest!!!
De Flux, Zaandam
21:00
Rapalje
De Peppel, Zeist
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Boerderij, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 11 februari 2018
Eefje De Visser
Podium Victorie, Alkmaar
14:00
Otis Gibbs
De Amer, Amen
22:00
Maria Taylor
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jhené Aiko
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
20:15
JW Roy
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Juju
Cinetol, Amsterdam
19:30
Lust For Youth
Melkweg, Amsterdam