Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
V11
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Meenthe
Steenwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Doornroosje
Nijmegen
De Spot
Middelburg
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:30
De Flux
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Manifesto
Hoorn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
De Zwerver
Oostende
Theater Walhalla
Rotterdam
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
van Beresteyn
Veendam
C.C. De steiger Boom
Boom
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
JVC De Schuit
Katwijk
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Piek
Vlissingen
20:00
4AD
Diksmuide
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
MECC
Maastricht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Ontmoetingscentrum Tielen
Tielen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Metropool
Hengelo
20:15
Veluvine
Nunspeet
23:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Roma
Antwerpen
20:00
013
Tilburg
15:30
Groene Engel
Oss
Paradox
Tilburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Comedy Cafe
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
NEST
Gent
16:00
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Kavka
Antwerpen
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
17:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
12:00
Munttheater
Weert
15:00
Iduna
Drachten
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
15:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
De Bosuil
Weert
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:30
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Theater Dina
Dedemsvaart
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:15
Cultura
Ede
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Theater Gooiland
Hilversum
zaterdag 03 februari 2018
21:00
Meat Wave
V11, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weijer, Boxmeer
Marco Lopes - Moedt
De Meenthe, Steenwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Mandolin Orange
Doornroosje, Nijmegen
Mamilla
De Spot, Middelburg
20:00
Magnapop
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Magnapop
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
LIVE: Vernon EP-Release + support van Smegmatics
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:30
Lilian Vieira Grupo
De Flux, Zaandam
Leon van der Zanden - Kameleon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - De Bovengrens
Het Klooster, Woerden
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
King King
Manifesto, Hoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
Jesca Hoop + Catbug
De Zwerver, Oostende
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Walhalla, Rotterdam
16:00
Jeroen Kant
BHC (Bij Huize Corné), Breda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
van Beresteyn, Veendam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De steiger Boom, Boom
Jake Bugg
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Hookworms
Tolhuistuin, Amsterdam
Herman van Veen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Grapell
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Giraffage
BIRD, Rotterdam
GhostPoet
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Gerard van Maasakkers
Cultura, Ede
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Fleddy Melculy
JVC De Schuit, Katwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Munttheater, Weert
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Eefje De Visser
Rotown, Rotterdam
21:00
DJ RMFH
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
De Raad van Toezicht / Marutyri
Boerderij, Zoetermeer
20:00
De Hobbyisten
De Piek, Vlissingen
20:00
David Nance
4AD, Diksmuide
20:00
David Galle / Dries Heyneman
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Dave Vermeulen & Voltage
Estrado, Harderwijk
20:00
Danse le Duc
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Schalm, Veldhoven
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Clan Of Xymox
Bibelot, Dordrecht
20:00
Carmina Burana
MECC, Maastricht
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Cambrian
PopEi, Eindhoven
20:15
Broederliefde
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Brassband Kempenzonen Tielen
Ontmoetingscentrum Tielen, Tielen
19:30
Bone Thugs-N-Harmony
Melkweg, Amsterdam
20:00
Blind Ego / Lesoir
Grenswerk, Venlo
21:00
Bizkit Park
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Bek vol Zand
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Avi On Fire / The Howlin'
Neushoorn, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anvil
Metropool, Hengelo
20:15
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
23:00
2manydjs
Doornroosje, Nijmegen
zondag 04 februari 2018
16:00
Woiski vs. Woiski van Orkater
Theater Zuidplein, Rotterdam
14:15
VOF de Kunst (4+): Vanaf hier nog vijf kwartier!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Bootleg Beatles
De Roma, Antwerpen
20:00
Suzan & Freek
013, Tilburg
15:30
Sunday Sessions: Sven Guelen & friends in Groene Engel
Groene Engel, Oss
Sarah-Jane
Paradox, Tilburg
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater Kerkrade, Kerkrade
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Pale Waves
NEST, Gent
16:00
Otis Gibbs
Luxor Live, Arnhem
Other Futures
Melkweg, Amsterdam
Mother's Finest
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Meat Wave
Kavka, Antwerpen
14:00
Matinee: Robsjop
PlusEtage, Baarle-Nassau
17:30
Matchbox
Café Wilhelmina, Eindhoven
12:00
Matangi Kwartet
Munttheater, Weert
15:00
Massada
Iduna, Drachten
20:00
Magnapop
Nieuwe Nor, Heerlen
15:00
KRUPA & the Genes
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
17:30
Kristina Fuchs - Linden
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
King King
De Bosuil, Weert
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Koornbeurs, Franeker
19:30
John Judkins / Scott Kelly
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Joe Henry
Tolhuistuin, Amsterdam
Jeroen Zijlstra - Waterman
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jake Bugg
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Inon Barnatan
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:30
Greasy Tree
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Frank Blueka
Theater Dina, Dedemsvaart
16:15
February Moon
Gigant, Apeldoorn
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Cultura, Ede
15:00
Elisabeth daniel
PopEi, Eindhoven
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater Gooiland, Hilversum