Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
EM2
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Pllek
Amsterdam
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
Charlatan
Gent
Hedon
Zwolle
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
De Duif
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
013
Tilburg
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Hedon
Zwolle
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
Theater Zinin
Nijverdal
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Deurne
Deurne
Spant!
Bussum
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Schakel
Gilze
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Veur Theater
Leidschendam
Kaffee 't Hof
Middelburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Junushoff Theater
Wageningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Agora Theater Druten
Druten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meenthe
Steenwijk
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Podium Hoge Woerd
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Kielzog
Hoogezand
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Het Klooster
Woerden
donderdag 06 december 2018
20:00
Sounds Niets te verliezen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Blaudzun
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Racoon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ms. Lauryn Hill - The Miseducation Of Lauryn Hill 20Th Anniversary Tou
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Dawn Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Jacqueline Govaert
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
PURPER’s Passie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Altın Gün
Patronaat, Haarlem
Green Lizard tribute to the Nineties
Melkweg, Amsterdam
Johnny Marr
Melkweg, Amsterdam
20:00
Buma Boy Edgar Prijs 2018
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Trevor Hall + Special Guest Will Evans
Effenaar, Eindhoven
20:00
Mallu Magalhães
Melkweg, Amsterdam
20:00
Fábia Rebordão
TivoliVredenburg, Utrecht
Editors
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Rilan & The Bombardiers
Rotown, Rotterdam
20:00
The Trongone Band
Spirit of 66, Verviers
20:00
DeWolff
EM2, Groningen
20:00
philharmonie zuidnederland - Tsjaikovski versiert Mozart
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Warme Winkel & het Nederlands Kamerkoor - Gesualdo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eek-A-Mouse
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Nile Rodgers
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Herman Brood Academie
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
La Coka Nostra
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Club Pussycat, What's New?
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Nubiyan Twist
Pllek, Amsterdam
Trixie Whitley
Mezz, Breda
Shht (BE)
Paradiso, Amsterdam
Ryan Porter featuring The West Coast Get Down
BIRD, Rotterdam
Donnie (NL)
Charlatan, Gent
Johan
Hedon, Zwolle
20:15
Gare Du Nord
Luxor Live, Arnhem
20:15
Tangarine
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Lebbis - De Bovengrens
De Maaspoort, Venlo
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The African Mamas - Christmas under African Skies
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
The Bluebirds
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Tina Dico
De Duif, Amsterdam
20:30
Esther Groenenberg - Carole King - A Natural Woman
Markant Uden, Uden
20:30
Roxeanne Hazes
EKKO, Utrecht
20:30
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alan Walker
Paradiso, Amsterdam
20:30
Feng Suave
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Kim Janssen
Vorstin, Hilversum
20:30
Jasper Steverlinck
013, Tilburg
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Matt Schofield
P60, Amstelveen
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Michelle David
Orangerie, 's-Hertogenbosch
20:30
Toon Tellegen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
T-99
Luxor Live, Arnhem
21:00
The Travoltas
Hedon, Zwolle
Nathan Bell
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Holy Bouncer
V11, Rotterdam
22:00
Still Corners
Vera, Groningen
vrijdag 07 december 2018
Ton Kas - Kakmaker
Theater Zinin, Nijverdal
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Deurne, Deurne
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochen Otten - Troosten
De Schakel, Gilze
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Veur Theater, Leidschendam
Slow Crush
Kaffee 't Hof, Middelburg
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Alex Ploeg Ultimatum
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Alex Roeka - En toen ineens
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Speelhuis, Helmond
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Pand, Gorinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Kampanje, Den Helder
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agora Theater Druten, Druten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podium Hoge Woerd, De Meern
Louise Korthals - Alles is er
Fransche School Culemborg, Culemborg
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lebbis - De Bovengrens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kielzog, Hoogezand
René van Meurs - Ik beloof niks
Scheldetheater, Terneuzen
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
Matroesjka - Brainwash
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jan Beuving - Rotatie
Schaffelaartheater, Barneveld
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Het Klooster, Woerden