Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
Figi Theater
Zeist
20:00
Fluor
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Groene Engel
Oss
20:30
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Iduna
Drachten
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kaffee 't Hof
Middelburg
Koninklijk Circus
Brussel
22:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:15
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
La Madeleine
Brussel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Lux
Nijmegen
23:45
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Magasin 4
Brussel
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
New Café Image
Assen
19:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
P3
Purmerend
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Pook
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rockhal
Esch zur Alzette
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
21:30
So What!
Gouda
Spant!
Bussum
20:00
Spirit of 66
Verviers
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stinze Stiens
Stiens
vrijdag 07 december 2018
20:30
Axel Flóvent
EKKO, Utrecht
20:30
Rue Royale
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Figi Theater, Zeist
20:00
Candy Dulfer
Fluor, Amersfoort
Louise Korthals - Alles is er
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
George Harrison 75 Tribute
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Leif de Leeuw Band
Gelderlandfabriek, Culemborg
00:00
Iris Hond - Bewogen
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
DansPaleis Van Kooten
Groene Engel, Oss
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:30
Certain Animals / The Silverfaces
Hedon, Zwolle
20:15
Kraantje Pappie
Hedon, Zwolle
21:00
Leonard Ford
Het Bolwerk, Sneek
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Het Klooster, Woerden
20:00
Tangarine
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Hoftheater, Raalte
20:00
JP & The Seeger Session Band
Iduna, Drachten
Alex Roeka - En toen ineens
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Golden Palace
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Slow Crush
Kaffee 't Hof, Middelburg
Editors
Koninklijk Circus, Brussel
22:00
Blow the Speakers: Back 2 the Roots
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:15
Jacques Vermeire
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Grandgeorge
La Madeleine, Brussel
De Partizanen - Het leven an sich
Lindenberg Theater, Nijmegen
A Perfect Circle
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Suzan & Freek
Lux, Nijmegen
23:45
Vunzige Deuntjes
Luxor Live, Arnhem
Altın Gün
Luxor Live, Arnhem
Michelle David & The Gospel Sessions
Luxor Live, Arnhem
20:00
Adult. / Dive
Magasin 4, Brussel
20:30
Fuad Hassen - Held
Markant Uden, Uden
20:15
R&B Oldskool hits 80/90 John Williams, Sharon Doorson e.a.
Meervaart, Amsterdam
23:30
André Power
Melkweg, Amsterdam
For I Am King
Melkweg, Amsterdam
Terror
Melkweg, Amsterdam
20:00
Trevor Hall + Special Guest Will Evans
Melkweg, Amsterdam
23:00
DJ Prime / J-Flava / Sir Edward / DJ Tyson
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Damned Few
Metropool, Hengelo
20:00
Green Lizard tribute to the Nineties
Metropool, Hengelo
Johan
Mezz, Breda
Clean Pete
Mezz, Breda
20:15
Night Fever
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Nits
Muziekgieterij, Maastricht
Nathan Bell
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
23:30
Esther de Jong
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Psyfreaks
Neushoorn, Leeuwarden
Blaudzun
Neushoorn, Leeuwarden
The Atavists
New Café Image, Assen
19:30
The Ten Bells
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Jacqueline Govaert
Orpheus, Apeldoorn
Vandenberg's Moonkings
P3, Purmerend
DeWolff
P60, Amstelveen
20:00
Rahzel (The Roots) feat. The X-Executioners
Paard, Den Haag
Still Corners
Paard, Den Haag
22:00
Fata Boom
Paradiso, Amsterdam
Shame
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mac Ayres
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nynke Laverman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Bovengrens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Davina Michelle
Patronaat, Haarlem
Alex Ploeg Ultimatum
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Kim Janssen
Podium Asteriks, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Cold Turkey - Album presentatie
Podium Victorie, Alkmaar
Clawfinger
Podium Victorie, Alkmaar
Nathalie Baartman - Breek
Pook, Oostknollendam
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alan Walker
Rockhal, Esch zur Alzette
Jan Beuving - Rotatie
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Def Americans
Scheldetheater, Terneuzen
René van Meurs - Ik beloof niks
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Tania Kross - Kross2000
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Venice
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Racoon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Rooks
Simplon, Groningen
20:00
The Travoltas
Simplon, Groningen
21:30
Engel (NL)
So What!, Gouda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
20:00
Jacques Stotzem
Spirit of 66, Verviers
The War On Drugs
Sportpaleis, Antwerpen
PastPresentFuture
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
James Oesi
Stinze Stiens, Stiens