Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Diligentia
Den Haag
21:30
De Maaspoort
Venlo
De Schakel
Gilze
Mezz
Breda
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Iduna
Drachten
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
Bibelot
Dordrecht
20:15
Hedon
Zwolle
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Dok6
Panningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Luxor Live
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
Pook
Oostknollendam
19:00
Bitterzoet
Amsterdam
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Vooruit
Gent
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Spant!
Bussum
C.C. Deurne
Deurne
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Vorstin
Hilversum
20:00
dB's
Utrecht
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Paard
Den Haag
Het Kielzog
Hoogezand
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Grote Kerk Enschede
Enschede
De Meenthe
Steenwijk
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theaterhotel Almelo
Almelo
Kaffee 't Hof
Middelburg
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Paard
Den Haag
20:30
Lux
Nijmegen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Pul
Uden
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
New Café Image
Assen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
BIRD
Rotterdam
Vorst Nationaal
Brussel
19:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Simplon
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
V11
Rotterdam
vrijdag 07 december 2018
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Diligentia, Den Haag
21:30
Jeroen Leenders - The Jeroen Leenders Experience
De Maaspoort, Venlo
Jochen Otten - Troosten
De Schakel, Gilze
Johan
Mezz, Breda
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
JP & The Seeger Session Band
Iduna, Drachten
21:00
Kaja Draksler
TivoliVredenburg, Utrecht
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Kim Janssen
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
Cultura, Ede
Kovacs
Bibelot, Dordrecht
20:15
Kraantje Pappie
Hedon, Zwolle
Lakshmi - Adem
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Lavalu - Solitary High
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Lebbis - De Bovengrens
Theater Kerkrade, Kerkrade
Lebbis - De Bovengrens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Leif de Leeuw Band
Gelderlandfabriek, Culemborg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Dok6, Panningen
21:00
Leonard Ford
Het Bolwerk, Sneek
Louise Korthals - Alles is er
Fransche School Culemborg, Culemborg
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Mac Ayres
Paradiso, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater De Winsinghhof, Roden
Matroesjka - Brainwash
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Micheline van Hautem& met ’n plaatselijke harmonie - Brel & Brass
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Michelle David & The Gospel Sessions
Luxor Live, Arnhem
Muziekfeest van het jaar
Ziggo Dome, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Pook, Oostknollendam
19:00
Nathan Ball
Bitterzoet, Amsterdam
Nathan Bell
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:15
Night Fever
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Nik Bärtsch’s Ronin
Bimhuis, Amsterdam
19:30
Nils Frahm
Vooruit, Gent
20:00
Nits
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Nynke Laverman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
PastPresentFuture
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Deurne, Deurne
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Postmen
Vorstin, Hilversum
20:00
Pro-Pain
dB's, Utrecht
23:00
Psyfreaks
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Purper - Purper's Passie
Veluvine, Nunspeet
20:15
R&B Oldskool hits 80/90 John Williams, Sharon Doorson e.a.
Meervaart, Amsterdam
20:00
Racoon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rahzel (The Roots) feat. The X-Executioners
Paard, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kielzog, Hoogezand
René van Meurs - Ik beloof niks
Scheldetheater, Terneuzen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Rooks
Simplon, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Rue Royale
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Sabrina Starke
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Grote Kerk Enschede, Enschede
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Meenthe, Steenwijk
Scooter
AFAS Live, Amsterdam
Shame
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Mythe, Goes
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theaterhotel Almelo, Almelo
Slow Crush
Kaffee 't Hof, Middelburg
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Spock's Beard & Flower Kings Revisited
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Stef Kamil Carlens
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Still Corners
Paard, Den Haag
20:30
Suzan & Freek
Lux, Nijmegen
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
Schouwburg Venray, Venray
20:00
T-99 / The Trongone Band
De Pul, Uden
20:00
Tangarine
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Tania Kross - Kross2000
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Terror
Melkweg, Amsterdam
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
ATLAS Theater, Emmen
The Atavists
New Café Image, Assen
20:30
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Theater De Omval, Diemen
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
The Damned Few
Metropool, Hengelo
20:00
The Mauskovic Dance Band
BIRD, Rotterdam
The Prodigy
Vorst Nationaal, Brussel
19:30
The Ten Bells
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Travoltas
Simplon, Groningen
The War On Drugs
Sportpaleis, Antwerpen
Thijs Kemperink - Bonje
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ton Kas - Kakmaker
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Town of Saints + The First Wolf
V11, Rotterdam