Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
EKKO
Utrecht
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Hedon
Zwolle
Het Klooster
Woerden
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Koningshof
Maassluis
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
23:45
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
20:00
P3
Purmerend
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Posttheater
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
StudioGonz
Gouda
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
The Bull's Eye
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Corneel
Lelystad
20:15
Cultura
Ede
20:00
dB's
Utrecht
15:30
De Flux
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Meester
Almere
De Muze
Noordwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
De Spot
Middelburg
De Velinx
Tongeren
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Fenix Music Factory
Rotterdam
Gashouder
Dedemsvaart
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
Het Klooster
Woerden
Huize Spoorloos
Emmen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Little Devil
Tilburg
17:00
LOLA050
Groningen
23:00
Maloe Melo
Amsterdam
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 09 februari 2018
MONDAYS#5: Ulrika Spacek e.a.
EKKO, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Figi Theater, Zeist
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Flint, Amersfoort
20:00
Mecano Unltd / Mekanik Kommando
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Gigant, Apeldoorn
20:00
Famke Louise & Bokoesam
Hedon, Zwolle
Sarah-Jane
Het Klooster, Woerden
20:00
Voltage
Iduna, Drachten
20:15
Frank Boeijen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koningshof, Maassluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Facelifter
Little Devil, Tilburg
21:00
De B-kant / De Waanzin
LOLA050, Groningen
23:45
Joost van Bellen All Night
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Wooden Sky
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Overslept
Metropool, Hengelo
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Herman van Veen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Bullfrog Taste Express
P3, Purmerend
20:30
Brain Traffic / Horizon Tide / The Estate
P60, Amstelveen
20:00
Broederliefde
Paard, Den Haag
19:30
New Dosis Audio
Paard, Den Haag
20:00
Herman Brood Academie on Tour
Paradiso, Amsterdam
20:00
Maan
Patronaat, Haarlem
Lebbis - De Bovengrens
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Amsterdam Klezmer Band
Podium 't Beest, Goes
20:00
Tiny Legs Tim
Podium Asteriks, Leeuwarden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Posttheater, Arnhem
Magnapop
Q-Factory, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Spant!, Bussum
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leon van der Zanden - Kameleon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Boo!
StudioGonz, Gouda
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Seafire
The Bull's Eye, Assen
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Theater Dakota, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Johan Goossens - Vlam
Theater De Kolk, Assen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
The Kik - Hertaalt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Marco Lopes - Moedt
Theater De Omval, Diemen
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Otis Gibbs
Theater in de Steeg, Den Haag
21:00
Willy Vlautin plays Richmond Fontaine and The Delines
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Meesters&Gezellen o.l.v. Daniel Reuss
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Dichter
V11, Rotterdam
22:00
Motorama
Vera, Groningen
20:00
No Turning Back / Take No Prisoners / WRCKG
Vorstin, Hilversum
Hans Dulfer
Vorstin, Hilversum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 10 februari 2018
Dropkick Murphys / Flogging Molly
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Fatima Yamaha
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Pass The Blunt with Tede & Sitek
Baroeg, Rotterdam
Rebel Society invites Famke Louise
Bibelot, Dordrecht
Maan
Bibelot, Dordrecht
20:30
Jasper Blom Quartet / Nils Wogram
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Khruangbin
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Mother's Finest
Burgerweeshuis, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Clean Pete
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:00
Humo's Rock Rally
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
The Bootleg Beatles
Corneel, Lelystad
20:15
Danny Vera
Cultura, Ede
20:00
Grafjammer
dB's, Utrecht
15:30
Dirk Scheele - Feest!!!
De Flux, Zaandam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
2 Years To Apocalypse / Raven Called Sin / To The Wolves
De Meester, Almere
Lebbis - De Bovengrens
De Muze, Noordwijk
20:00
Nick & Simon
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Broederliefde
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Rapalje
De Peppel, Zeist
21:00
Nils Petter Molvaer
De Spot, Middelburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Velinx, Tongeren
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Diligentia, Den Haag
20:30
Avi On Fire / The Howlin'
EKKO, Utrecht
20:30
Gustavo Corrales Romero / Ramón Valle
Fenix Music Factory, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Gashouder, Dedemsvaart
18:30
Exarsis / Nile / Terrorizer
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Op Sterk Water - Hotel
HAL60, Roelofarendsveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Klooster, Woerden
New Deadline
Huize Spoorloos, Emmen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Frank Boeijen
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Magnapop
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
HB Marco 40: Local Cult Act + Axe Victims (D) + Maligno (D) + Stranger
Little Devil, Tilburg
17:00
Jungleproof en Matamoska
LOLA050, Groningen
23:00
Meryn Bevelander Band
Maloe Melo, Amsterdam
20:30
Ruben Hoeke Band / Sjako!
Manifesto, Hoorn
20:30
The Kik - The Kik Hertaalt
Meervaart, Amsterdam
20:00
August Alsina
Melkweg, Amsterdam
19:30
Tjens Matic
Melkweg, Amsterdam