Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Flint
Amersfoort
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Maagd
Bergen op Zoom
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Martiniplaza
Groningen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Vera
Groningen
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Willem
Papendrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theaterpand Weesp
Weesp
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Lux
Nijmegen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
013
Tilburg
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Simplon
Groningen
013
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Lux
Nijmegen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:00
Iduna
Drachten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Baroeg
Rotterdam
Podium Boxtel
Boxtel
Hedon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
22:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Kampanje
Den Helder
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Idea
Soest
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Trix
Antwerpen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Markant Uden
Uden
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
woensdag 12 december 2018
20:15
Purper - Purper's Passie
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
NSJO 2018: Rock-'n-Roll + SBBN
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Marmoucha - Enkele reis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Maria Mena
Paradiso, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Venray, Venray
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Omval, Diemen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
20:00
Jack Vinders - Kris-Melange
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Het O.M.
Vera, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Het Musiater, Zevenaar
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Future Sounds: Nederlandse Pop Academie On Stage
TivoliVredenburg, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Willem, Papendrecht
Donnie (NL)
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Del Judas / Toby Driver
Patronaat, Haarlem
20:15
Def Americans Johnny Cash Tribute - Johnny Cash At Folsom Prison
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Het leven an sich
Theaterpand Weesp, Weesp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Damian Wilson
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Collin Hoeve / Iris Penning
Lux, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Caleborate
Melkweg, Amsterdam
20:15
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
Theater De Boerderij, Huizen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Brass Rave Unit / YIN YIN
Cinetol, Amsterdam
20:30
Barry de Wit / Lilith / Teletubers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Anne-Marie Jung - Ram
Markant Uden, Uden
20:30
Altın Gün
013, Tilburg
19:30
All The Luck In The World / Comfy Coffin
Sugar Factory, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
De Maaspoort, Venlo
donderdag 13 december 2018
Yevgueni
Paradiso, Amsterdam
20:30
Yellow Squeeds
Bimhuis, Amsterdam
Vandenberg's Moonkings
Luxor Live, Arnhem
20:30
Van Dik Hout - Het beste van
De Oosterpoort, Groningen
Tineke Schouten - Highlights
De Maagd, Bergen op Zoom
Thomas Acda - Motel
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Paard, Den Haag
20:00
The Hubschrauber
Simplon, Groningen
The Doors Alive
013, Tilburg
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The African Mamas - Christmas under African Skies
Parktheater, Eindhoven
00:00
Tania Kross - Kross2000
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Tangarine
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Sven Hammond
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Lux, Nijmegen
20:00
Sons of an Illustrious Father
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Fulcotheater, IJsselstein
19:00
Sibiir
Iduna, Drachten
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Rock Central showcase
Baroeg, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Podium Boxtel, Boxtel
Rico & Sticks
Hedon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Racoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
22:30
Pusha T
Melkweg, Amsterdam
Pusha T
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Jan van Besouw, Goirle
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
ATLAS Theater, Emmen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Idea, Soest
21:00
NSJO ft. Pete Philly & Yoran Vroom - Rock 'n Roll
Metropool Enschede, Enschede
NMTH Presents: Money & The Man, Grim Tim & Black Operator
Sugar Factory, Amsterdam
Nina Simone by Sabrina Starke & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
TivoliVredenburg, Utrecht
Nielson
Trix, Antwerpen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Michelle David & The Gospel Sessions
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Max Meser
Patronaat, Haarlem
20:30
Mauro Pawlowski & Braaknoot Ensemble spelen Nacht en Ontij
Tolhuistuin, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Martijn Kardol - Bang
Markant Uden, Uden
Mariah Carey
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Luwten
Luxor Live, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Speeldoos, Baarn
Lebbis - De Bovengrens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere