Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Overasselt Theater
Overasselt
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:30
Plock
Volkel
21:00
Podium 't Beest
Goes
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
The Cave
Amsterdam
21:30
The Jack
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Idea
Soest
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
23:30
Vera
Groningen
Vorstin
Hilversum
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
15:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
ATLAS Theater
Emmen
15:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
zaterdag 08 december 2018
19:00
The Orb
Melkweg, Amsterdam
Upon the My-O-My: Motorpsycho + Ryan Porter featuring The West Coast G
Merleyn, Nijmegen
20:30
Tim Knol
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Oriënt Express
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:00
Nirvana + Alice in Chains, tributes by Bleach + Alice in Veins
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Lisa Lois Sings Adèle
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Hooverphonic
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Blue
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:30
Pyke
Neushoorn, Leeuwarden
Danny Vera
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Purper - Purper's Passie
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Overasselt Theater, Overasselt
Eek-A-Mouse
P60, Amstelveen
Davina Michelle
Paard, Den Haag
20:00
SYMPHONIC JUNCTION: Reidentie Orkest ft. Tim Kliphuis
Paard, Den Haag
20:00
Jaap Boots
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Paint
Paradiso, Amsterdam
Kikagaku Moyo @ Indiestad
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sandra van Nieuwland - Human Alien
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mnozil Brass - Cirque
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:30
Eruption / Fan Halen / Old School
Plock, Volkel
21:00
DJ Mason
Podium 't Beest, Goes
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
EUT
Podium Victorie, Alkmaar
Trixie Whitley GEANNULEERD!
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Kalmah / Slegest / Vreid
Poppodium Volt, Sittard
Patrick Laureij
Posthuis Theater, Heerenveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Posttheater, Arnhem
21:00
Qurated by Dikke Dennis: Komatsu
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Still Corners
Q-Factory, Amsterdam
The Prodigy
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Van Dik Hout - Het beste van
Schouwburg de Lawei, Drachten
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Elvis Concert - Christmas Edition
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Bluebirds
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Odeon, Zwolle
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Venray, Venray
Thomas Acda - Motel
Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Spant!, Bussum
20:00
Up The Irons
Spirit of 66, Verviers
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Sven Ratzke - It's Wunderbar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Gigstarter Artist of the Year
Sugar Factory, Amsterdam
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochen Otten - Troosten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Atavists
The Cave, Amsterdam
21:30
Rough Silk (DE)
The Jack, Eindhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Lakshmi - Adem
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Op Sterk Water - Een magische kerst
Theater Berkelland, Eibergen
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Bouwkunde, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater de Beun, Heiloo
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Bussel, Oosterhout
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Joia - Zacht
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Lavalu - Solitary High
Theater De Omval, Diemen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Tuin, Leusden
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Matroesjka - Brainwash
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Idea, Soest
Louise Korthals - Alles is er
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater Zinin, Nijverdal
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Rebelsurgeons
TivoliVredenburg, Utrecht
Donna Blue / I Am Oak / Kim Janssen
TivoliVredenburg, Utrecht
Charlie Winston
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Green Cabin
V11, Rotterdam
23:30
My Friend Television
Vera, Groningen
Nielson
Vorstin, Hilversum
DeWolff
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
The War On Drugs
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 09 december 2018
15:00
Fource
013, Tilburg
A Perfect Circle
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jungle By Night
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Clutch
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
ATLAS Theater, Emmen
15:30
Skeletonwitch + Mantar + Evil Invaders + Deathrite
Baroeg, Rotterdam
20:00
Leif de Leeuw Band
Beauforthuis, Austerlitz