Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:30
Vera
Groningen
V11
Rotterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Dakota
Den Haag
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
00:15
Teejater
Naaldwijk
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
Stathe
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
14:00
RAI Theater
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
19:30
PopEi
Eindhoven
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Pook
Oostknollendam
20:00
Podium 't Beest
Goes
17:00
Plato Zwolle
Zwolle
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
22:00
P60
Amstelveen
20:30
P3
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
NEST
Gent
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
LOLA050
Groningen
21:30
Little Devil
Tilburg
LantarenVenster
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Depot
Leuven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Figi Theater
Zeist
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
Duycker
Hoofddorp
Duycker
Hoofddorp
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
vrijdag 16 februari 2018
20:30
Omer Klein Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Memphis Maniacs
Bibelot, Dordrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Ricky Gervais - Humanity World Tour
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Mavericks
013, Tilburg
zaterdag 17 februari 2018
The Chainsmokers
Ziggo Dome, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Zaantheater, Zaandam
20:00
Bettie Serveert
Vorstin, Hilversum
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
23:30
Minor Crime
Vera, Groningen
JAGD / Yasmine
V11, Rotterdam
21:00
The Charlatans
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Joshua Hyslop
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Pokey Lafarge
TivoliVredenburg, Utrecht
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Zinin, Nijverdal
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Pink Floyd Project
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Willem, Papendrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Leest, Waalwijk
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Bussel, Oosterhout
Danny Vera
Theater Dakota, Den Haag
The Kik - Hertaalt
Theater Concordia, Haastrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Aan de Slinger, Houten
00:15
Tino Martin
Teejater, Naaldwijk
20:00
Ten-Hut
Sugar Factory, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Pandae
Stathe, Utrecht
20:15
Percossa - BAM!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Barbagallo
Simplon, Groningen
20:30
Reggae Forever presents: The Dubbeez
Simplon, Groningen
20:30
The Dubbeez
Simplon, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Opslaan als
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Jacqueline Govaert
Rotown, Rotterdam
20:00
Markiplier
RAI Theater, Amsterdam
14:00
Markiplier
RAI Theater, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Posttheater, Arnhem
19:30
Snoeck
PopEi, Eindhoven
19:30
Folk Road Show
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pook, Oostknollendam
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Podium 't Beest, Goes
17:00
Stephanie Struijk
Plato Zwolle, Zwolle
23:00
Dr. Lektroluv
Patronaat, Haarlem
20:00
Memphis Maniacs
Patronaat, Haarlem
19:30
Symphonic Metal Nights
Patronaat, Haarlem
20:00
Kensington
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dirk Scheele
Paradiso, Amsterdam
20:30
TVÅ
Paco Plumtrek, Almelo
Charlie Parr
Paard, Den Haag
19:30
KIEFF
Paard, Den Haag
22:00
Chicola
P60, Amstelveen
20:30
Johan Goossens - Vlam
P3, Purmerend
Vreemde Kostgangers
Orpheus, Apeldoorn
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Charl Delemarre
Nijend 24, Anderen
20:00
Green Lizard
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
Erick E
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Louis The Child
NEST, Gent
Nils Frahm - Muziekgebouw Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Bon Scotch / Dr. Rock
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Avi On Fire / The Howlin'
Mezz, Breda
20:00
God Dethroned
Mezz, Breda
22:00
Wucan
Merleyn, Nijmegen
20:00
Prime Circle
Melkweg, Amsterdam
20:30
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Markant Uden, Uden
20:00
Afterpartees
LOLA050, Groningen
21:30
The Midnight Ghost Train
Little Devil, Tilburg
155 / Artvark / Binkbeats - Pulse
LantarenVenster, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Disintegrate / Man as Plague / Pripjat
Het Podium, Hoogeveen
20:15
Prince Tribute Band
Het Klooster, Woerden
The Mavericks
Het Depot, Leuven
21:00
Toe Maar - De allergaafste Doe Maar-tributeband
Het Bolwerk, Sneek
20:30
De Alliantie - Mooi Toch Album Release
Hedon, Zwolle
21:00
Andalus Voices: Flamenco Andalusi
Grounds, Rotterdam
Herman van Veen
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Slagerij van Kampen
Figi Theater, Zeist
Electric Six
Effenaar, Eindhoven
Clan Of Xymox
Effenaar, Eindhoven
19:00
Amberian Dawn
Dynamo, Eindhoven
20:30
Broederliefde
Duycker, Hoofddorp
Roxeanne Hazes
Duycker, Hoofddorp
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Inigo Kennedy / Silent Servant
Doornroosje, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Diligentia, Den Haag