Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
23:00
Showtime Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
Wolbodo
Delft
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
LOLA050
Groningen
19:00
Dynamo
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Pook
Oostknollendam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Duycker
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
20:00
Nijend 24
Anderen
Paard
Den Haag
22:00
P60
Amstelveen
Effenaar
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Dakota
Den Haag
Azotod
De Meern
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Corneel
Lelystad
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
20:30
Het Podium
Hoogeveen
23:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Bootstraat
Hasselt
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Diligentia
Den Haag
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Mezz
Breda
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cultura
Ede
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Rotown
Rotterdam
V11
Rotterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
P3
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Markant Uden
Uden
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
NEST
Gent
Theater de Kampanje
Den Helder
14:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
23:30
Vera
Groningen
20:30
Cinetol
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Stathe
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Simplon
Groningen
Het Veur Theater
Leidschendam
De Molenberg
Delfzijl
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
Duycker
Hoofddorp
20:00
Figi Theater
Zeist
19:30
PopEi
Eindhoven
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Alter Schlachthof
Eupen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
17:00
Plato Zwolle
Zwolle
Patronaat
Haarlem
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
vrijdag 16 februari 2018
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
23:00
Wazig met Famke Louise
Showtime Vlaardingen, Vlaardingen
William Boeva - Reset
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Wolpop Jazz meets Blues
Wolbodo, Delft
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Zonder verdoving
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 17 februari 2018
155 / Artvark / Binkbeats - Pulse
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Afterpartees
LOLA050, Groningen
19:00
Amberian Dawn
Dynamo, Eindhoven
21:00
Andalus Voices: Flamenco Andalusi
Grounds, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pook, Oostknollendam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
20:30
Avi On Fire / The Howlin'
Mezz, Breda
20:30
Barbagallo
Simplon, Groningen
20:00
Bettie Serveert
Vorstin, Hilversum
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
22:00
Bon Scotch / Dr. Rock
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Broederliefde
Duycker, Hoofddorp
Cameretten - Finalistentournee 2017
Posttheater, Arnhem
20:00
Charl Delemarre
Nijend 24, Anderen
Charlie Parr
Paard, Den Haag
22:00
Chicola
P60, Amstelveen
Clan Of Xymox
Effenaar, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
Danny Vera
Theater Dakota, Den Haag
Dany Lademacher's Wild Romance
Azotod, De Meern
20:30
David Kweksilber Big Band
Bimhuis, Amsterdam
20:30
De Alliantie - Mooi Toch Album Release
Hedon, Zwolle
20:30
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
20:30
Dilana
Corneel, Lelystad
Dirk Scheele
Paradiso, Amsterdam
21:00
Discobar Galaxie
De Zwerver, Oostende
20:30
Disintegrate / Man as Plague / Pripjat
Het Podium, Hoogeveen
23:00
Dr. Lektroluv
Patronaat, Haarlem
22:00
Dub Revolution
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Eefje De Visser
Bootstraat, Hasselt
Electric Six
Effenaar, Eindhoven
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Willem, Papendrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Diligentia, Den Haag
23:00
Erick E
Neushoorn, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:30
Folk Road Show
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:15
Frank Boeijen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
God Dethroned
Mezz, Breda
20:00
Green Lizard
Nieuwe Nor, Heerlen
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Zaantheater, Zaandam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Bussel, Oosterhout
Herman van Veen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Huub van der Lubbe
Cultura, Ede
23:00
Inigo Kennedy / Silent Servant
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Jacqueline Govaert
Rotown, Rotterdam
JAGD / Yasmine
V11, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Venray, Venray
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Johan Goossens - Vlam
P3, Purmerend
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Joshua Hyslop
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
JW Roy
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Kensington
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
KIEFF
Paard, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Leon van der Zanden - Kameleon
Markant Uden, Uden
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Louis The Child
NEST, Gent
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
14:00
Markiplier
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Markiplier
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Memphis Maniacs
Patronaat, Haarlem
23:30
Minor Crime
Vera, Groningen
20:30
Montero
Cinetol, Amsterdam
Nils Frahm - Muziekgebouw Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Ntjam Rosie
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Opslaan als
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Pandae
Stathe, Utrecht
20:15
Percossa - BAM!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Pink Floyd Project
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Pokey Lafarge
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Prime Circle
Melkweg, Amsterdam
20:15
Prince Tribute Band
Het Klooster, Woerden
20:30
Reggae Forever presents: The Dubbeez
Simplon, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Veur Theater, Leidschendam
Richard Groenendijk - Om alles
De Molenberg, Delfzijl
16:00
Rosalien Tobbackx
BHC (Bij Huize Corné), Breda
Roxeanne Hazes
Duycker, Hoofddorp
20:00
Slagerij van Kampen
Figi Theater, Zeist
19:30
Snoeck
PopEi, Eindhoven
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Stef Kamil Carlens
Alter Schlachthof, Eupen
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
17:00
Stephanie Struijk
Plato Zwolle, Zwolle
Symphonic Metal Nights
Patronaat, Haarlem
20:00
Ten-Hut
Sugar Factory, Amsterdam