Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Hedon
Zwolle
22:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
De Peppel
Zeist
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Bosuil
Weert
Theater Ludens
Voorburg
22:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:15
Spirit of 66
Verviers
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
23:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Pul
Uden
19:30
Markant Uden
Uden
22:00
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Rotown
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Machinist
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Ledeltheater
Oostburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Veluvine
Nunspeet
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Grote Kerk Naarden
Naarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
De Spot
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
Corneel
Lelystad
Gebr. De Nobel
Leiden
13:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
't Ukien
Kampen
Het Kielzog
Hoogezand
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
23:00
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
23:30
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
City Lido
Groenlo
vrijdag 14 december 2018
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mick Wilson - Solo
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
VAV
P60, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Altın Gün
Fluor, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Sven Hammond
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
DeWolff
Podium Victorie, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de dieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 15 december 2018
22:00
Definition Hardcore
Hedon, Zwolle
22:00
BFF Party (Presented by COC Zwolle)
Hedon, Zwolle
IQ
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Iris Hond - Bewogen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
Soft Machine
De Peppel, Zeist
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Ludens, Voorburg
22:00
Dimitri / Jaydee / Remy
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:15
Bleach (Nirvana Tribute)
Spirit of 66, Verviers
20:30
Kerstconcert - Viva Classic Live
De Maaspoort, Venlo
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
23:30
Hannah Wants / Vato Gonzalez
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ntjam Rosie
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Muziektheater Transparant - Facade: de laatste dagen van Mata Hari
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paceshifters
EKKO, Utrecht
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Hooverphonic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Doors Alive
De Pul, Uden
19:30
Muzikaal Kerstverhaal NU DAT JIJ ER BENT
Markant Uden, Uden
22:00
Legends XL
013, Tilburg
20:30
Martin Fondse
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Donnie (NL)
013, Tilburg
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agnietenhof, Tiel
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Claw Boys Claw
Het Bolwerk, Sneek
Sibiir
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Faces on TV + Jo Marches
Rotown, Rotterdam
21:00
Djeli Moussa Condé
Grounds, Rotterdam
Bløf
Ahoy, Rotterdam
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
Piepschuim - Grote Woorden
De Machinist, Rotterdam
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
23:00
Ramon Tapia
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Lakshmi - Adem
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Def Americans
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Hoftheater, Raalte
Purper - Purper's Passie
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Harlem Gospel Choir
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Eddy et les Vedettes - Chansons Fatales
Ledeltheater, Oostburg
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Michiel Borstlap - Georg
Veluvine, Nunspeet
22:00
50 Jaar Dansen In Doornroosje: Oscillator
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Oscillator
Doornroosje, Nijmegen
The Overslept
Merleyn, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Cor Bakker - Kerst Sing-a-long-concert
Grote Kerk Naarden, Naarden
Louise Korthals - Alles is er
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Gare Du Nord
De Spot, Middelburg
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Ogterop, Meppel
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Tim Knol
Corneel, Lelystad
Birth of Joy / Death Alley
Gebr. De Nobel, Leiden
13:30
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Top 2000 Live
't Ukien, Kampen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
ANNE & LISA - Weltschmerz
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
23:00
Zer00's Heroes
Vorstin, Hilversum
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
LIVE: Kopstoot + Vanbargen (DE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Infected
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Hommage Claude Debussy - New European Ensemble
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
hardy mertens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Cookhouse
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Fleddy Melculy
Patronaat, Haarlem
20:15
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Philharmonie Haarlem, Haarlem
23:30
Downstage: Poppel
Vera, Groningen
23:00
Altın Gün
Vera, Groningen
20:30
EUT
Simplon, Groningen
Emilio Guzman - Kom dan!
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Dirty Daddies
City Lido, Groenlo