Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Karoessel
Geleen
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
12:00
Paradiso
Amsterdam
12:45
Hedon
Zwolle
14:00
Het Veur Theater
Leidschendam
14:00
Het Bolwerk
Sneek
14:15
Beurs van Berlage
Amsterdam
14:30
Markant Uden
Uden
14:30
Junushoff Theater
Wageningen
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
De Oude Veiling
Aalsmeer
Noorderkerk
Sneek
Metropool
Hengelo
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
De Maaspoort
Venlo
15:00
Café d’Oranjeboom
Velp
15:00
De Maaspoort
Venlo
15:00
Het Lichthuis
Haarlem
15:00
Kunstcafé de Oude School
Warmond
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:30
Huistheater De Steenakker
Haps
15:30
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
16:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
Café De Bieb
Den Haag
17:00
Markant Uden
Uden
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Simplon
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Beatrix Theater
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:00
Mezz
Breda
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Westerkerk
Amsterdam
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zondag 16 december 2018
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Karoessel, Geleen
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Tania Kross - Kross2000
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater de Schalm, Veldhoven
12:00
Nederlands Jeugd Strijkorkest - American Journey
Paradiso, Amsterdam
12:45
Raw Essence Dance Battle
Hedon, Zwolle
14:00
Leonie Meijer - Hier.
Het Veur Theater, Leidschendam
14:00
Árstíðir in de Noorderkerk
Het Bolwerk, Sneek
14:15
Magnificat - Bach en Barok
Beurs van Berlage, Amsterdam
14:30
Muzikaal Kerstverhaal NU DAT JIJ ER BENT
Markant Uden, Uden
14:30
The African Mamas - Christmas under African Skies
Junushoff Theater, Wageningen
15:00
Dorona Alberti - Käsebrot
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Sarah Fairfield / The Legends / Wiboud Burkens
Meervaart, Amsterdam
15:00
Harvest Moon
CHV Noordkade, Veghel
15:00
The Lasses
De Oude Veiling, Aalsmeer
Árstíðir
Noorderkerk, Sneek
Austin Lucas
Metropool, Hengelo
15:00
BRUUT!
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Kerstconcert - Viva Classic Live
De Maaspoort, Venlo
15:00
Paul Mulder / Theo Scholten
Café d’Oranjeboom, Velp
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - De Rattenvanger 6+
De Maaspoort, Venlo
15:00
Paradiya
Het Lichthuis, Haarlem
15:00
Jazzperados
Kunstcafé de Oude School, Warmond
15:30
Lavalu - Solitary High
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:30
Iris Penning
Huistheater De Steenakker, Haps
15:30
Vocal Group BANT
St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
16:00
John The Revelator
Vorstin, Hilversum
16:00
Niekse
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Wiebe
Neushoorn, Leeuwarden
16:00
Joost van Schaik / Matheus Nicolaiewesky / Rob van Bavel / Tom van Der
Café De Bieb, Den Haag
17:00
Muzikaal Kerstverhaal NU DAT JIJ ER BENT
Markant Uden, Uden
18:00
Gumbo Kings
Den Heilige Cornelius, Roermond
18:30
Fernando Lameirinhas
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Imminence
Melkweg, Amsterdam
19:00
3T
La Madeleine, Brussel
Novastar
TivoliVredenburg, Utrecht
Ronnie Flex & Deuxperience Band
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Sons
Paard, Den Haag
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mauro Pawlowski & Braaknoot Ensemble spelen Nacht en Ontij
TivoliVredenburg, Utrecht
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
20:00
Harlem Gospel Choir
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jacqueline Govaert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Delinquent Habits
Simplon, Groningen
20:00
De Liedjes van Harry Bannink
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kovacs
Paradiso, Amsterdam
Myrkur
013, Tilburg
20:00
Behind the music : Spike
Paard, Den Haag
20:00
Hank Von Hell
Melkweg, Amsterdam
De Kift
Mezz, Breda
I Against I
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Chèvremonts Mannenkoor 1912 - Kerstconcert
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
NSJO ft. Pete Philly & Yoran Vroom - Rock-'n-Roll
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Charl Delemarre / The Cosmic Carnival / The Magic Mumble Jumble
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ingested + Extermination Dismemberment
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Luke Sital-Singh
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Legendary Pink Dots
Q-Factory, Amsterdam
The Doors Alive
Gigant, Apeldoorn
20:15
Purper - Purper's Passie
Diligentia, Den Haag
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Mick Wilson (10 CC)
Boerderij, Zoetermeer
20:30
WÖR
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Árstíðir
Tolhuistuin, Amsterdam
Jamai
Tolhuistuin, Amsterdam
maandag 17 december 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Beatrix Theater, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Kross2000
DeLaMar, Amsterdam
16:15
Bjorn olle album release
Gigant, Apeldoorn
19:00
Quiz’m – Top 2000 editie
Mezz, Breda
19:30
Jaap Boots
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Cor Bakker - Kerst Sing-a-long-concert
Westerkerk, Amsterdam
20:00
Harlem Gospel Choir
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Racoon
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Luwten
De Oosterpoort, Groningen
Jasper Steverlinck
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Ensiferum / Trio de Facto
Gigant, Apeldoorn
20:00
A Christmas Carol Concert
Martiniplaza, Groningen
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
YG
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hari Kondabolu
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 18 december 2018
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Spinvis - In Werkelijkheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Tania Kross - Kross2000
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Het Klooster, Woerden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Martijn Kardol - Bang
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Gerhardt / Peter faber
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg