Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
14:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
013
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Merleyn
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Kielzog
Hoogezand
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Stathe
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:00
Merleyn
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
NEST
Gent
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Weijer
Boxmeer
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zondag 18 februari 2018
Dropkick Murphys / Flogging Molly
AFAS Live, Amsterdam
The Menzingers
Melkweg, Amsterdam
Korpiklaani
Melkweg, Amsterdam
16:00
Voor Het Zingen De Kerk In
Paradiso, Amsterdam
16:00
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
14:00
Dirk Scheele - Feest!!!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
maandag 19 februari 2018
20:15
Hollie Cook
De Helling, Utrecht
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Rotown, Rotterdam
21:00
Planteijdt, Spanjers en Dijsseldonk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Superorganism
Botanique, Brussel
20:00
PartyNextDoor
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Lewis Capaldi
Bitterzoet, Amsterdam
Simple Minds
Paradiso, Amsterdam
20:00
Leyya
Sugar Factory, Amsterdam
Belle and Sebastian
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Imagine Dragons
Ziggo Dome, Amsterdam
Marmozets
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 20 februari 2018
20:00
Alien Ant Farm
Hedon, Zwolle
20:30
Russ
013, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Spot
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hollie Cook
Merleyn, Nijmegen
Sarah-Jane
Theater de Kom, Nieuwegein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Kielzog, Hoogezand
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:15
Nick & Simon
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Algiers
Paard, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Lewis Capaldi
Botanique, Brussel
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Russell Brand
AFAS Live, Amsterdam
Billie Eilish
Melkweg, Amsterdam
Superorganism
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 21 februari 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Zonder verdoving
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Percossa - BAM!
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Pink Floyd Project
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Stathe Sessie: Blue Marble (EP release)
Stathe, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
The Molochs
Rotown, Rotterdam
20:00
Spinvis / St. Maane
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Herman van Veen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Prince Tribute Band
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:00
Algiers
Merleyn, Nijmegen
Stefano Keizers - Erg heel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:15
Nick & Simon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Kerkrade, Kerkrade
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg Het Park, Hoorn
155 / Artvark / Binkbeats Pulse
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Spot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Autobahn / Partisan
Patronaat, Haarlem
21:30
Wand
Vera, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Andrew Hung
NEST, Gent
21:00
Demi Knight Band / Maria & The Bandit
't Rozenknopje, Eindhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
20:15
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
20:00
Reiger
Burgerweeshuis, Deventer
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Paardcafé: Projazz presents Jerôme Hol Trio
Paard, Den Haag
Carole King - A Natural Woman - Esther Groenenberg
Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Louane
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dayna Kurtz
De Weijer, Boxmeer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Maaike Ouboter
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Alan Walker
Trix, Antwerpen
Eefje De Visser
De Roma, Antwerpen
22:15
Bilal
Paradiso, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Pinkpop Persconferentie 2018
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jamila Woods
Paradiso, Amsterdam
19:00
VanWyck
Melkweg, Amsterdam
Dreamcatcher
Melkweg, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Band of Friends
P60, Amstelveen
20:00
Kern
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
12:30
Lunchconcert: Mario Miguel Rey
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
donderdag 22 februari 2018
20:00
STROHM
Hedon, Zwolle
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
The Tasteless Gentleman
Boerderij, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer