Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Klooster
Woerden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Chassé Theater
Breda
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
DeLaMar
Amsterdam
18:45
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:30
De Helling
Utrecht
19:30
Paard
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Rotown
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Bosuil
Weert
20:15
Figi Theater
Zeist
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Luxor Live
Arnhem
013
Tilburg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Duif
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Doornroosje
Nijmegen
Bibelot
Dordrecht
21:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
Theater De Omval
Diemen
Theater De Willem
Papendrecht
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Het Kielzog
Hoogezand
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Bussel
Oosterhout
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Figi Theater
Zeist
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
De Reggehof
Goor
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
donderdag 20 december 2018
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Ploeg Ultimatum
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Harmonie, Leeuwarden
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Schalm, Veldhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Patrick Laureij
Chassé Theater, Breda
Matroesjka - Brainwash
Theater de Schalm, Veldhoven
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Ogterop, Meppel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Tania Kross - Kross2000
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Deventer Schouwburg, Deventer
William Boeva - Reset
Parktheater, Eindhoven
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
18:45
Emma Lesuis / Romano Haynes
Melkweg, Amsterdam
19:00
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
19:00
De Club van Stichting Nieuwe Helden - ID:ME
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
Luwten
LantarenVenster, Rotterdam
19:30
Handsome Poets en Orange Skyline
De Helling, Utrecht
19:30
No Fun At All
Paard, Den Haag
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
20:00
You Win Again – Celebrating The Music of The Bee Gees
Grenswerk, Venlo
20:00
Novastar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater Idea, Soest
20:00
The Dawn Brothers
013, Tilburg
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
No Party For Cao Dong
Paradiso, Amsterdam
20:00
Green Lizard tribute to the Nineties
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Intergalactic Lovers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Paceshifters
Rotown, Rotterdam
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jasper Steverlinck
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:00
Spelen voor de GRAP, Vuurwerk editie
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Zomaar Casino
Vera, Groningen
20:15
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
20:15
Danny Vera
Hedon, Zwolle
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Stanley en de Menzo's
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jacqueline Govaert
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Martijn Kardol - Bang
Cultura, Ede
20:15
Sven Hammond
De Bosuil, Weert
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Figi Theater, Zeist
Racoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Purper - Purper's Passie
Spant!, Bussum
20:15
Hollands Glorie
Luxor Live, Arnhem
Mart Hoogkamer
013, Tilburg
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Sounds of Silence - Simon & Garfunkel Acoustic
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nits
De Duif, Amsterdam
Within Temptation
013, Tilburg
20:30
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Werftheater, Utrecht
20:30
Kinan Azmeh CityBand
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Lavalu - Solitary High
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Charmless I
Cinetol, Amsterdam
20:30
Lisa Lois
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Birth of Joy / Death Alley
Neushoorn, Leeuwarden
Donnie (NL)
Doornroosje, Nijmegen
EUT
Bibelot, Dordrecht
21:00
Doris Nicholas / Dubsteve / Yirkhu
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Home for Supper
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 21 december 2018
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kattendans, Bergeijk
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Willem, Papendrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agnietenhof, Tiel
Freek de Jonge - De Suppoost
Agnietenhof, Tiel
Anne-Marie Jung - Ram
Het Kielzog, Hoogezand
Arie & Silvester - Wie?!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schaffelaartheater, Barneveld
Johan Goossens - Vlam
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Figi Theater, Zeist
Jan Beuving - Rotatie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Tania Kross - Kross2000
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
De Reggehof, Goor
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen