Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
JVC De Schuit
Katwijk
22:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Spirit of 66
Verviers
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Door
Dordrecht
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
16:00
Little Devil
Tilburg
13:30
Poortershoes
Groningen
16:15
Gigant
Apeldoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:30
Perron-3
Rosmalen
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
15:00
Cacaofabriek
Helmond
15:00
DeLaMar
Amsterdam
11:30
Paradiso
Amsterdam
16:00
Jazz inverdan
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
10:30
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
Studio A12
Bunnik
Concertgebouw
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schuur
Haarlem
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Odeon
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Bimhuis
Amsterdam
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
00:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Stathe
Utrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Rietveld Theater
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
De Maaspoort
Venlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Walhalla
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
00:00
Dok6
Panningen
Parktheater
Eindhoven
Brebl
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
00:00
De Meenthe
Steenwijk
zaterdag 05 januari 2019
20:00
I Against I
JVC De Schuit, Katwijk
22:00
Hard4MS
Luxor Live, Arnhem
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Genesis Project
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
DeWolff
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Condor Gruppe
Merleyn, Nijmegen
20:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
20:00
Brothers in Arms
Spirit of 66, Verviers
19:00
Bronnie
Melkweg, Amsterdam
20:00
Boef
Paard, Den Haag
20:30
Blue Grass Boogiemen / The Miseries / Tim Knol
Paradiso, Amsterdam
20:30
BibelotxDOOR: Eerie Wanda + Sam Solo
Door, Dordrecht
20:30
Bertus Borgers & The Young Retro's
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Bas Steman / Ernest Beuving / Marlies Claasen - So long Cohen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
André Rieu - Nieuwjaarsconcert
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Alexander Gavrylyuk - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Afterpartees + Canshaker Pi
Nieuwe Nor, Heerlen
19:00
ACinDC
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
45ACIDBABIES / EUT
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
zondag 06 januari 2019
16:00
tribute to Lemmy Kilmister: Moddervät
Little Devil, Tilburg
13:30
The Blind Roofers
Poortershoes, Groningen
16:15
Sweet Hannah
Gigant, Apeldoorn
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:30
Joris Linssen & caramba - Raak!
Perron-3, Rosmalen
16:00
Henk Bleumink Kwintet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
15:00
Helmond Muziek - Gipsy Mood en Blue Note
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
11:30
De Amsterdamse Tramharmonie
Paradiso, Amsterdam
16:00
Blue
Jazz inverdan, Zaandam
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Als je een linkse hobby bent
PlusEtage, Baarle-Nassau
maandag 07 januari 2019
10:30
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
20:15
Maaike Martens - Wie Blijft Hier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Deborah Carter / Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
Andre Hazes Jr.
Studio A12, Bunnik
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Concertgebouw, Amsterdam
dinsdag 08 januari 2019
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
philharmonie zuidnederland - Nieuwjaarsconcert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
20:00
Lakshmi - Adem
Odeon, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Lokeren, Lokeren
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
De Medammecour on tour - Première
Theater Kerkrade, Kerkrade
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Conrad Herwig
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Bronce
Poppodium Volt, Sittard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 09 januari 2019
20:30
Ziv Taubenfeld
Bimhuis, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
The Octanes
Burgerweeshuis, Deventer
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Muze, Noordwijk
20:00
RUV
Stathe, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
London Philharmonic Orchestra - Ode aan Beethoven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Domijnen, Sittard
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Jasper Steverlinck
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Jan Beuving - Rotatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Inspiratiesessie: Vergaderen is uit den boze - Elske Doets
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dok6, Panningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Benjamin Herman's Bughouse
Brebl, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
De Oosterpoort, Groningen
donderdag 10 januari 2019
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Meenthe, Steenwijk