Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Meester
Almere
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Club Ivy
Goes
20:15
Casino Beringen
Beringen
C.C. Westrand
Dilbeek
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Kroon
Bocholt
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
23:00
013
Tilburg
21:00
013
Tilburg
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Willemeen
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:30
Vera
Groningen
22:45
Vera
Groningen
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
The Jack
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Sportpaleis
Antwerpen
Singer Theater
Laren
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Rotown
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
14:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium onder de toren
Grootschermer
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Patronaat
Haarlem
23:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
P60
Amstelveen
21:30
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
17:00
North End
Haarlem
Noorderkerk
Sneek
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
vrijdag 09 maart 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Muze, Noordwijk
20:00
The Time Bandits
De Meester, Almere
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Che Sudaka
De Helling, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Valsbezig
De Flux, Zaandam
20:00
Nachtschade
De Bosuil, Weert
21:00
King of the World
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Jochen Otten - Troosten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
The Mauskovic Dance Band
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Karsu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leggo! met Famke Louise
Club Ivy, Goes
20:15
Frank Boeijen
Casino Beringen, Beringen
Eefje De Visser
C.C. Westrand, Dilbeek
Pieter Derks - Spot
C.C. De Pas, Heesch
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kroon, Bocholt
Marco Lopes - Moedt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Danny Vaughn & Dan Reed
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
The Rural Alberta Advantage
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Vijay Iyer & Craig Taborn
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Suzan & Freek
Bibelot, Dordrecht
20:15
Poppy Danceparty met DJLookalaika - Hans Vandenburg
Beauforthuis, Austerlitz
Myrath & Manigance
Baroeg, Rotterdam
20:00
Steven Wilson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Shht (BE)
Altstadt, Eindhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agnietenhof, Tiel
23:00
Goose
013, Tilburg
21:00
Soul Live
013, Tilburg
21:00
Jarrod Dickenson
't Rozenknopje, Eindhoven
zaterdag 10 maart 2018
Bløf
Ziggo Dome, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Zaantheater, Zaandam
Myrath
Willemeen, Arnhem
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
23:30
Combo Koedijk
Vera, Groningen
22:45
Livin' Blues Experience
Vera, Groningen
Sevn Alias
Trix, Antwerpen
20:30
Jef Neve
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Shannon Lay
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Vreemde Kostgangers
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Best of Fringe / Don t Worry Be Yonce / My Father Held a Gun
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Herman van Veen
Theater de Kampanje, Den Helder
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Symphonic Rock Night Band
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
White Spandex
The Jack, Eindhoven
Jeroen Zijlstra - Waterman
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
155 / Artvark / Binkbeats Pulse
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jan Smit - Jan & Alleman
Sportpaleis, Antwerpen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Singer Theater, Laren
20:30
Avi On Fire / The Howlin'
Simplon, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
10 CC
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Prince Tribute Band
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Tim Knol + Swinder (solo)
Rotown, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
20:15
Karsu
Posthuis Theater, Heerenveen
14:00
The GO WILD! Festival
PopEi, Eindhoven
20:00
De Kift
Podium Victorie, Alkmaar
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau
Trivium
Patronaat, Haarlem
23:30
Icicle
Paradiso, Amsterdam
21:00
Douglas Firs
Paradiso, Amsterdam
Shed Seven
Paradiso, Amsterdam
20:00
Charlie Parr
Paradiso, Amsterdam
Anna Von Hausswolff
Paard, Den Haag
19:30
Keep Shelley in Athens
Paard, Den Haag
19:30
Dauthuz / Inquisitor / Sinister / The Monolith Deathcult
P60, Amstelveen
21:30
While my Guitar Gently Weeps - A tribute to George Harrison
P3, Purmerend
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
17:00
Stephanie Struijk
North End, Haarlem
Danny Vera
Noorderkerk, Sneek
19:00
Friejam: Masterclassband Modern Creative + Talking Cows
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Groova Palooza
Muziekpodium DJS, Dordrecht