Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
P3
Purmerend
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Paradox
Tilburg
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
013
Tilburg
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
De X
Leiden
21:30
So What!
Gouda
Vera
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
013
Tilburg
23:00
Jacks Music Bar
Zwolle
23:45
Melkweg
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
De Toegift
Den Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Podium onder de toren
Grootschermer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kulturhus Holten
Holten
Zaantheater
Zaandam
Singer Theater
Laren
Kennemer Theater
Beverwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Almere
Almere
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Podium onder de toren
Grootschermer
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Noorderkerk
Sneek
G.C. De Kluize
Oosterzele
Theater de Kampanje
Den Helder
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Biekorf
Lebbeke
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Theater Ludens
Voorburg
De Reünie
Geleen
14:00
PopEi
Eindhoven
17:00
North End
Haarlem
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:15
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
Willemeen
Arnhem
Patronaat
Haarlem
19:30
P60
Amstelveen
19:30
Paard
Den Haag
19:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
19:45
Bibelot
Dordrecht
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meester
Almere
Trix
Antwerpen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
De Pul
Uden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
vrijdag 09 maart 2018
20:30
Danny Vaughn & Dan Reed
Boerderij, Zoetermeer
20:30
While my Guitar Gently Weeps
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Anna Von Hausswolff
EKKO, Utrecht
20:30
Voltage
P3, Purmerend
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Karsu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Altar / Distillator / Hordearii
Vorstin, Hilversum
20:30
Vijay Iyer & Craig Taborn
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Phil's Music Laboratory
Paradox, Tilburg
20:45
John Illsley of Dire Straits
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Oko Yono
Poppodium Volt, Sittard
21:00
De B-kant
StudioGonz, Gouda
21:00
Soul Live
013, Tilburg
21:00
Valsbezig
De Flux, Zaandam
21:00
Shht (BE)
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Good Hand
Hedon, Zwolle
21:00
Jarrod Dickenson
't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
Rod Picott
Xinix, Nieuwendijk
21:00
King of the World
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Casa Iberica
De X, Leiden
21:30
De Likt
So What!, Gouda
Samsara Blues Experiment
Vera, Groningen
22:00
Full Nelson / Rage Against The System
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Kris Kross Amsterdam
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Niels Broos
Paradiso, Amsterdam
22:30
Flavium
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Goose
013, Tilburg
23:00
Desert Storm
Jacks Music Bar, Zwolle
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 10 maart 2018
Trijntje Oosterhuis
Figi Theater, Zeist
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Toegift, Den Hoorn
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater Aan de Slinger, Houten
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
André Manuel - De Onzen
Kulturhus Holten, Holten
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Singer Theater, Laren
Martijn Koning - Koning te rijk
Kennemer Theater, Beverwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Almere, Almere
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
Fuad Hassen - Held
ATLAS Theater, Emmen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Danny Vera
Noorderkerk, Sneek
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. De Kluize, Oosterzele
Herman van Veen
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Ik beloof niks
Agora Theater Druten, Druten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marco Lopes - Moedt
Het Veur Theater, Leidschendam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jeroen Zijlstra - Waterman
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Frank Boeijen
C.C. Biekorf, Lebbeke
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
William Boeva - Reset
De Kattendans, Bergeijk
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
The Wild Romance
De Reünie, Geleen
14:00
The GO WILD! Festival
PopEi, Eindhoven
17:00
Stephanie Struijk
North End, Haarlem
19:00
Friejam: Masterclassband Modern Creative + Talking Cows
Neushoorn, Leeuwarden
19:15
Sol Heilo
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Che Sudaka
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kraantje Pappie
013, Tilburg
Myrath
Willemeen, Arnhem
Trivium
Patronaat, Haarlem
19:30
Dauthuz / Inquisitor / Sinister / The Monolith Deathcult
P60, Amstelveen
19:30
Keep Shelley in Athens
Paard, Den Haag
19:30
Vandale
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
EgoTwister, Quicksilver Fridays, Switch, Viper 3.0, Scarlet Rose, Hero
Gelderlandfabriek, Culemborg
19:45
Big Rivers Indoor
Bibelot, Dordrecht
Jan Smit - Jan & Alleman
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bløf
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Charlie Parr
Paradiso, Amsterdam
20:00
Maan
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Classic Albums Deep Purple in Rock
De Meester, Almere
Sevn Alias
Trix, Antwerpen
20:00
De Kift
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
GoGo Penguin
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Vance Joy
Botanique, Brussel
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Voltage
De Pul, Uden
20:00
Vreemde Kostgangers
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
10 CC
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Shannon Lay
Tolhuistuin, Amsterdam