Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
CineCity
Vlissingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
23:45
Onze Lieve Vrouwe Kapel
Amsterdam
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
C.C. Genk
Genk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
ATLAS Theater
Emmen
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Veste
Delft
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Biebob
Vosselaar
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
EKKO
Utrecht
Het Evertshuis
Bodegraven
Musis
Arnhem
20:15
Cultura
Ede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Gigant
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Den Heilige Cornelius
Roermond
19:30
Little Devil
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
PopEi
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Vera
Groningen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Idea
Soest
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Muze
Noordwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podium Asteriks
Leeuwarden
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Metropool
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
BREStheater
Brielle
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Cultura
Ede
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kelk
Brugge
donderdag 15 maart 2018
George van Houts - Kom Plot
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
CineCity, Vlissingen
Herman van Veen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Het Nieuwe Lied
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Hopsin
Melkweg, Amsterdam
23:45
James Oesi
Onze Lieve Vrouwe Kapel, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Genk, Genk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lievekamp, Oss
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochen Otten - Troosten
ATLAS Theater, Emmen
Johan Goossens - Vlam
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Joost
Hedon, Zwolle
20:15
José Schuringa
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
JW Roy
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
Maaike Ouboter
Theater De Veste, Delft
20:00
Maan
Fluor, Amersfoort
20:00
Majid Jordan
Paradiso, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Mary Halvorson's Code Girl
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Matt Woods
Paradiso, Amsterdam
12:30
Minsoo Hong
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Miss Mary Ann & the Ragtime Wranglers
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Mnozil Brass
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Myles Kennedy
Biebob, Vosselaar
19:30
Nosaj Thing
Melkweg, Amsterdam
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Pestilence
Dynamo, Eindhoven
19:00
philharmonie zuidnederland: familieconcert de liefhebber (6+)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Quimby
Melkweg, Amsterdam
Ray Fuego
EKKO, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Evertshuis, Bodegraven
Richard Groenendijk - Om alles
Musis, Arnhem
20:15
Rob de Nijs
Cultura, Ede
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Roxeanne Hazes
Luxor Live, Arnhem
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Ruud Jolie & band 'For All We Know'
Gigant, Apeldoorn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Sinnerboy
Den Heilige Cornelius, Roermond
19:30
Spell (CAN) + Speed Queen (B)
Little Devil, Tilburg
21:00
STUFF.
V11, Rotterdam
20:00
SUIT
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Sundance Rhythms of Reggae
Altstadt, Eindhoven
20:15
Symphonic Rock Night Band
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Tads Thots
EKKO, Utrecht
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Nits
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
The Script
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
The Shady Greys
Paard, Den Haag
19:30
The Total Sonic Annihilation Tour
PopEi, Eindhoven
20:30
Thomas Oliver
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tiger Pilots
Sugar Factory, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Veil of Maya + Dance Gavin Dance
Patronaat, Haarlem
20:00
Ya Mama!
Vera, Groningen
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Lindenberg Theater, Nijmegen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Idea, Soest
20:00
Zonder verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 16 maart 2018
20:00
10CC
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
De Muze, Noordwijk
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Avi On Fire
Fluor, Amersfoort
20:00
Baby Face Nelson
dB's, Utrecht
20:30
Barry Hay Flying V Formation
Gigant, Apeldoorn
20:00
BEAUX / Kita Menari
Gebr. De Nobel, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Bikavar Balkanorkest
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Parktheater, Eindhoven
20:15
Bintangs / Julian Sas
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bloid
Kompleks, Heerhugowaard
20:00
Bökkers
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Boris
Luxor Live, Arnhem
20:00
Broken Brass Ensemble
Podium Asteriks, Leeuwarden
Broken Brass Ensemble
Podium Asteriks, Leeuwarden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Carpenter Brut
Melkweg, Amsterdam
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
Claw Boys Claw
Metropool, Hengelo
20:30
Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Conjunto Papa Upa / The Mauskovic Dance Band
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
CUT_ presents Blind = Bliss
Melkweg, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
BREStheater, Brielle
De Kift
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
De Likt
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Denise Jannah / Mahalia
Cultura, Ede
20:00
Diana Jones
TivoliVredenburg, Utrecht
Donnerwetter
De Kelk, Brugge