Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
17:00
North End
Haarlem
Podium onder de toren
Grootschermer
Podium onder de toren
Grootschermer
23:30
Vera
Groningen
22:45
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
City Lido
Groenlo
De Reünie
Geleen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Metropool Enschede
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
21:30
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Cafe'het Moest
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Iduna
Drachten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
19:45
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
19:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Brigant
Arnhem
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
23:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
P60
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
De Meester
Almere
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
14:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
15:00
De Bosuil
Weert
15:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
15:00
Grounds
Rotterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:30
Cacaofabriek
Helmond
16:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
zaterdag 10 maart 2018
17:00
Stephanie Struijk
North End, Haarlem
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
23:30
Combo Koedijk
Vera, Groningen
22:45
Livin' Blues Experience
Vera, Groningen
20:30
Avi On Fire / The Howlin'
Simplon, Groningen
20:00
Maan
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bökkers
City Lido, Groenlo
The Wild Romance
De Reünie, Geleen
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Memphis Maniacs
Metropool Enschede, Enschede
Fuad Hassen - Held
ATLAS Theater, Emmen
21:30
We Are Hunters + Goddammit Mike
Altstadt, Eindhoven
20:15
Hans Aarsman / Jong Nederlands Blazers Ensemble Noord
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ray Stepien Trio
Cafe'het Moest, Eindhoven
20:00
Eindhoven Proms 2018
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
White Spandex
The Jack, Eindhoven
14:00
The GO WILD! Festival
PopEi, Eindhoven
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cultura, Ede
René van Meurs - Ik beloof niks
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Super Classics 80s 90s 00s
Iduna, Drachten
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
Groova Palooza
Muziekpodium DJS, Dordrecht
19:45
Big Rivers Indoor
Bibelot, Dordrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Toegift, Den Hoorn
Herman van Veen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Voatdiac + Dusty Mind | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
Anna Von Hausswolff
Paard, Den Haag
19:30
Keep Shelley in Athens
Paard, Den Haag
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
19:30
EgoTwister, Quicksilver Fridays, Switch, Viper 3.0, Scarlet Rose, Hero
Gelderlandfabriek, Culemborg
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Dusky
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Vance Joy
Botanique, Brussel
20:00
GoGo Penguin
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
BREStheater, Brielle
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Koning - Koning te rijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
William Boeva - Reset
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Alcuna Wilds / Mummy's A Tree
Brigant, Arnhem
Myrath
Willemeen, Arnhem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
Sevn Alias
Trix, Antwerpen
Jan Smit - Jan & Alleman
Sportpaleis, Antwerpen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
23:30
Icicle
Paradiso, Amsterdam
21:00
Douglas Firs
Paradiso, Amsterdam
Shed Seven
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bojan Z Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Jef Neve
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wolfgang Invites Memphis birthday bash XXL
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Shannon Lay
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Charlie Parr
Paradiso, Amsterdam
Bløf
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Che Sudaka
Melkweg, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Dauthuz / Inquisitor / Sinister / The Monolith Deathcult
P60, Amstelveen
20:30
Lakshmi
Fluor, Amersfoort
20:00
Classic Albums Deep Purple in Rock
De Meester, Almere
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
De Kift
Podium Victorie, Alkmaar
Jeroen Zijlstra - Waterman
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eva Crutzen - Opslaan Als
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 11 maart 2018
14:30
Blues op zondag met Fat Harry & The Fuzzy Licks
Boerderij, Zoetermeer
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
15:00
Nona
De Bosuil, Weert
15:30
Rod Picott
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Sin Fang / Sóley / Örvar Smárason
EKKO, Utrecht
20:30
Kapok
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Kapok
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Clean Pete
De Helling, Utrecht
20:00
Glenn Miller Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
Sepultura
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Jef Neve
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Maaike Ouboter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Memoriam
Little Devil, Tilburg
13:00
Kizzy
De Kennismakerij, Tilburg
15:00
Loreley (albumrelease)
Grounds, Rotterdam
18:00
Rob Tognoni band
Den Heilige Cornelius, Roermond
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
VOF De Kunst
De Spot, Middelburg
20:00
10 CC
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:45
Cocker Rocks - The Joe Cocker hits performed by Joe's Band
Neushoorn, Leeuwarden
14:00
Andrea Vasi / James Oesi
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Schouwburg Hengelo, Hengelo
18:00
LIVE: Stage Experience Maart 2018 #1/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:30
Helge
Cacaofabriek, Helmond
16:00
The Overtones
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
John Illsley & Band
Nieuwe Nor, Heerlen