Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Moonshine
Sliedrecht
Metropool Enschede
Enschede
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Little Devil
Tilburg
Kulturhus Holten
Holten
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Iduna
Drachten
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Depot
Leuven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Grenswerk
Venlo
19:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:30
Fluor
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
20:00
Estrado
Harderwijk
20:30
EKKO
Utrecht
19:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Zwaan
Uitgeest
De Toegift
Den Hoorn
20:00
De Spot
Middelburg
De Reünie
Geleen
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Meester
Almere
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Horst
Venhorst
De Helling
Utrecht
dB's
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
21:00
Corneel
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
City Lido
Groenlo
20:00
Cafe'het Moest
Eindhoven
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
C.C. Biekorf
Lebbeke
Brigant
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:45
Bibelot
Dordrecht
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:30
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
23:00
013
Tilburg
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
20:30
't Ukien
Kampen
14:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:00
PopEi
Eindhoven
22:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paard
Den Haag
18:00
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Mezz
Breda
19:00
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 10 maart 2018
20:15
Hans Aarsman / Jong Nederlands Blazers Ensemble Noord
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Eindhoven Proms 2018
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: Tribute 2 U2 by Mount Temple
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Back to Blondie
Moonshine, Sliedrecht
Memphis Maniacs
Metropool Enschede, Enschede
22:00
Yung Internet
Merleyn, Nijmegen
19:30
Che Sudaka
Melkweg, Amsterdam
20:00
Wolfgang Invites Memphis birthday bash XXL
Meervaart, Amsterdam
20:00
Breakout / Brotherson / Ironic Maiden
Manifesto, Hoorn
20:00
The Devil's 3rd
Little Devil, Tilburg
André Manuel - De Onzen
Kulturhus Holten, Holten
Martijn Koning - Koning te rijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Super Classics 80s 90s 00s
Iduna, Drachten
Marco Lopes - Moedt
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Roni Size
Het Depot, Leuven
20:00
Jaya The Cat
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Zer00's Heroes
Hedon, Zwolle
20:00
Voatdiac + Dusty Mind | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:30
Dodecahedron + + The Flesh + Wrang
Groene Engel, Oss
20:30
Roxeanne Hazes
Grenswerk, Venlo
19:30
EgoTwister, Quicksilver Fridays, Switch, Viper 3.0, Scarlet Rose, Hero
Gelderlandfabriek, Culemborg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:30
Lakshmi
Fluor, Amersfoort
Trijntje Oosterhuis
Figi Theater, Zeist
20:00
Estrado goes undercover: Led Zeppelin + Jimi Hendrix
Estrado, Harderwijk
20:30
Gruppo Di Pawlowski
EKKO, Utrecht
19:30
Vandale
ECI Cultuurfabriek, Roermond
23:00
Dj Pure / Dj Stingray / Sunil Sharpe
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Dr. Peacock
Doornroosje, Nijmegen
19:15
Sol Heilo
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Frank Blueka
De Zwaan, Uitgeest
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Dulfer
De Spot, Middelburg
The Wild Romance
De Reünie, Geleen
20:00
Voltage
De Pul, Uden
20:00
Maan
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Classic Albums Deep Purple in Rock
De Meester, Almere
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
De Kleine Komedie, Amsterdam
William Boeva - Reset
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Op Sterk Water - Hotel
De Horst, Venhorst
Tim Akkerman sings The Boss
De Helling, Utrecht
The Pack A.D.
dB's, Utrecht
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cultura, Ede
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
Corneel, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Bökkers
City Lido, Groenlo
20:00
Ray Stepien Trio
Cafe'het Moest, Eindhoven
21:00
The Roy Mette Band
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Frank Boeijen
C.C. Biekorf, Lebbeke
Alcuna Wilds / Mummy's A Tree
Brigant, Arnhem
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
BREStheater, Brielle
20:00
Vance Joy
Botanique, Brussel
20:30
John Illsley of Dire Straits
Boerderij, Zoetermeer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Bojan Z Trio
Bimhuis, Amsterdam
19:45
Big Rivers Indoor
Bibelot, Dordrecht
Fuad Hassen - Held
ATLAS Theater, Emmen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Dusky
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
GoGo Penguin
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:30
We Are Hunters + Goddammit Mike
Altstadt, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Ik beloof niks
Agora Theater Druten, Druten
23:00
Vato Gonzalez presents: Dirty House
013, Tilburg
The Australian Pink Floyd Show
013, Tilburg
19:30
Kraantje Pappie
013, Tilburg
20:30
Aspen Gems / Model Depose / Tiger Pilots
't Ukien, Kampen
zondag 11 maart 2018
14:30
Hrachya Avanesyan / Lily Maisky
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Dale Watson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Kapok
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Kapok
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Glenn Miller Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
Sepultura
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Jef Neve
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Karsu
Theaterhotel Almelo, Almelo
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Che Sudaka
Simplon, Groningen
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Maaike Ouboter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:00
David Henry
PopEi, Eindhoven
22:30
Camp Lo
Paradiso, Amsterdam
D'Angelo
Paradiso, Amsterdam
19:00
Agnieszka Chylińska
Paard, Den Haag
18:00
Waco Jesus+supports
Paard, Den Haag
20:00
John Illsley & Band
Nieuwe Nor, Heerlen
20:45
Cocker Rocks - The Joe Cocker hits performed by Joe's Band
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
ARD International Music Competition 2016: Quator Arod
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:15
philharmonie zuidnederland / Simone Lamsma
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:00
LIVE: Stage Experience Maart 2018 #1/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Midge Ure
Mezz, Breda
19:00
Fleddypalooza
Mezz, Breda
20:00
Roni Size
Melkweg, Amsterdam