Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater De Omval
Diemen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
19:30
Paard
Den Haag
Podium onder de toren
Grootschermer
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
013
Tilburg
20:30
Fluor
Amersfoort
Theater Aan de Slinger
Houten
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:45
Vera
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Singer Theater
Laren
Het Veur Theater
Leidschendam
Kennemer Theater
Beverwijk
Metropool Enschede
Enschede
Willemeen
Arnhem
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Cafe'het Moest
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Depot
Leuven
20:30
Grenswerk
Venlo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Trix
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:15
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
17:00
North End
Haarlem
21:00
Iduna
Drachten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
14:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
dB's
Utrecht
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
De Reünie
Geleen
De Helling
Utrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Figi Theater
Zeist
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Botanique
Brussel
19:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
23:00
013
Tilburg
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
De Pul
Uden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:30
Altstadt
Eindhoven
21:30
P3
Purmerend
20:00
The Jack
Eindhoven
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:00
Paard
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
16:00
Bimhuis
Amsterdam
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Het Evertshuis
Bodegraven
14:30
Boerderij
Zoetermeer
Altstadt
Eindhoven
22:30
Paradiso
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
21:00
Simplon
Groningen
20:00
De Helling
Utrecht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Kavka
Antwerpen
15:00
PopEi
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
19:00
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Cacaofabriek
Helmond
14:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 10 maart 2018
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
John Illsley of Dire Straits
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Karsu
Posthuis Theater, Heerenveen
19:30
Keep Shelley in Athens
Paard, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Kraantje Pappie
013, Tilburg
20:30
Lakshmi
Fluor, Amersfoort
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater Aan de Slinger, Houten
22:00
LIVE: Tribute 2 U2 by Mount Temple
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:45
Livin' Blues Experience
Vera, Groningen
20:00
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Maan
De Oosterpoort, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Singer Theater, Laren
Marco Lopes - Moedt
Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning te rijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Memphis Maniacs
Metropool Enschede, Enschede
Myrath
Willemeen, Arnhem
20:15
Nick & Simon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Op Sterk Water - Hotel
De Horst, Venhorst
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Prince Tribute Band
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ray Stepien Trio
Cafe'het Moest, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Roni Size
Het Depot, Leuven
20:30
Roxeanne Hazes
Grenswerk, Venlo
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sevn Alias
Trix, Antwerpen
20:00
Shannon Lay
Tolhuistuin, Amsterdam
Shed Seven
Paradiso, Amsterdam
19:15
Sol Heilo
Doornroosje, Nijmegen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
17:00
Stephanie Struijk
North End, Haarlem
21:00
Super Classics 80s 90s 00s
Iduna, Drachten
20:15
Symphonic Rock Night Band
Theater 't Speelhuis, Helmond
The Australian Pink Floyd Show
013, Tilburg
20:00
The Devil's 3rd
Little Devil, Tilburg
14:00
The GO WILD! Festival
PopEi, Eindhoven
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Theater Kerkrade, Kerkrade
The Pack A.D.
dB's, Utrecht
21:00
The Roy Mette Band
Café de Gouden Leeuw, Nispen
The Wild Romance
De Reünie, Geleen
Tim Akkerman sings The Boss
De Helling, Utrecht
21:00
Tim Knol + Swinder (solo)
Rotown, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Trijntje Oosterhuis
Figi Theater, Zeist
Trivium
Patronaat, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Vance Joy
Botanique, Brussel
19:30
Vandale
ECI Cultuurfabriek, Roermond
23:00
Vato Gonzalez presents: Dirty House
013, Tilburg
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Voatdiac + Dusty Mind | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Voltage
De Pul, Uden
20:00
Vreemde Kostgangers
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:30
We Are Hunters + Goddammit Mike
Altstadt, Eindhoven
21:30
While my Guitar Gently Weeps - A tribute to George Harrison
P3, Purmerend
20:00
White Spandex
The Jack, Eindhoven
William Boeva - Reset
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Wolfgang Invites Memphis birthday bash XXL
Meervaart, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Zinin, Nijverdal
22:00
Yung Internet
Merleyn, Nijmegen
20:00
Zer00's Heroes
Hedon, Zwolle
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
BREStheater, Brielle
zondag 11 maart 2018
20:00
10 CC
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:00
Agnieszka Chylińska
Paard, Den Haag
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
16:00
Amsterdam Marimba Weekend
Bimhuis, Amsterdam
14:00
Andrea Vasi / James Oesi
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
15:30
ARD International Music Competition 2016: Quator Arod
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Benjamin Herman / Guus Tangelder
Luxor Live, Arnhem
15:00
Billie - Lady Sings the Blues
Het Evertshuis, Bodegraven
14:30
Blues op zondag met Fat Harry & The Fuzzy Licks
Boerderij, Zoetermeer
Bo the Rude
Altstadt, Eindhoven
22:30
Camp Lo
Paradiso, Amsterdam
Cannibal Corpse
Dynamo, Eindhoven
21:00
Che Sudaka
Simplon, Groningen
20:00
Clean Pete
De Helling, Utrecht
20:45
Cocker Rocks - The Joe Cocker hits performed by Joe's Band
Neushoorn, Leeuwarden
D'Angelo
Paradiso, Amsterdam
Dale Watson
Tolhuistuin, Amsterdam
Dance Gavin Dance / Veil of Maya
Kavka, Antwerpen
15:00
David Henry
PopEi, Eindhoven
Dirk Scheele - Feest!!!
Martiniplaza, Groningen
19:00
Fleddypalooza
Mezz, Breda
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Glenn Miller Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Helge
Cacaofabriek, Helmond
14:30
Hrachya Avanesyan / Lily Maisky
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
16:00
Jef Neve
TivoliVredenburg, Utrecht