Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Schouwburg Ogterop
Meppel
Sportpaleis
Antwerpen
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:15
Cultura
Ede
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Corneel
Lelystad
ATLAS Theater
Emmen
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Estrado
Harderwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Spot
Middelburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
P60
Amstelveen
Noorderkerk
Sneek
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
23:30
Vera
Groningen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Meester
Almere
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
City Lido
Groenlo
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:45
Bibelot
Dordrecht
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Moonshine
Sliedrecht
20:30
Simplon
Groningen
20:30
't Ukien
Kampen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Toegift
Den Hoorn
Paard
Den Haag
Kulturhus Holten
Holten
Brigant
Arnhem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
18:00
Paard
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:00
De Spot
Middelburg
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
17:00
Bel Air Breda
Breda
16:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
Junushoff Theater
Wageningen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
De Bosuil
Weert
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Mezz
Breda
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
16:00
Lutherse kerk Den Haag
Den Haag
15:00
Grounds
Rotterdam
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
zaterdag 10 maart 2018
20:15
Karsu
Posthuis Theater, Heerenveen
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
20:30
John Illsley of Dire Straits
Boerderij, Zoetermeer
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jeroen Zijlstra - Waterman
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Jef Neve
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jaya The Cat
Het Bolwerk, Sneek
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Smit - Jan & Alleman
Sportpaleis, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cultura, Ede
23:30
Icicle
Paradiso, Amsterdam
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman van Veen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Hans Aarsman / Jong Nederlands Blazers Ensemble Noord
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Gruppo Di Pawlowski
EKKO, Utrecht
22:00
Groova Palooza
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
GoGo Penguin
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
Corneel, Lelystad
Fuad Hassen - Held
ATLAS Theater, Emmen
19:00
Friejam: Masterclassband Modern Creative + Talking Cows
Neushoorn, Leeuwarden
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Frank Boeijen
C.C. Biekorf, Lebbeke
20:15
Frank Blueka
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
Eva Crutzen - Opslaan Als
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Estrado goes undercover: Led Zeppelin + Jimi Hendrix
Estrado, Harderwijk
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Maaspoort, Venlo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Zaantheater, Zaandam
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Eindhoven Proms 2018
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
EgoTwister, Quicksilver Fridays, Switch, Viper 3.0, Scarlet Rose, Hero
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Dusky
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dulfer
De Spot, Middelburg
23:00
Dr. Peacock
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Douglas Firs
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dodecahedron + + The Flesh + Wrang
Groene Engel, Oss
23:00
Dj Pure / Dj Stingray / Sunil Sharpe
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Kift
Podium Victorie, Alkmaar
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Dauthuz / Inquisitor / Sinister / The Monolith Deathcult
P60, Amstelveen
Danny Vera
Noorderkerk, Sneek
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
23:30
Combo Koedijk
Vera, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Classic Albums Deep Purple in Rock
De Meester, Almere
19:30
Che Sudaka
Melkweg, Amsterdam
20:00
Charlie Parr
Paradiso, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Breakout / Brotherson / Ironic Maiden
Manifesto, Hoorn
20:00
Bökkers
City Lido, Groenlo
20:30
Bojan Z Trio
Bimhuis, Amsterdam
Bløf
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:45
Big Rivers Indoor
Bibelot, Dordrecht
20:15
Best of Fringe / Don t Worry Be Yonce / My Father Held a Gun
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Back to Blondie
Moonshine, Sliedrecht
20:30
Avi On Fire / The Howlin'
Simplon, Groningen
20:30
Aspen Gems / Model Depose / Tiger Pilots
't Ukien, Kampen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Toegift, Den Hoorn
Anna Von Hausswolff
Paard, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Kulturhus Holten, Holten
Alcuna Wilds / Mummy's A Tree
Brigant, Arnhem
155 / Artvark / Binkbeats Pulse
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
10 CC
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zondag 11 maart 2018
18:00
Waco Jesus+supports
Paard, Den Haag
Vreemde Kostgangers
Flint, Amersfoort
20:00
VOF De Kunst
De Spot, Middelburg
Vance Joy
Melkweg, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
17:00
The Veldman Brothers
Bel Air Breda, Breda
16:00
The Overtones
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Sin Fang / Sóley / Örvar Smárason
EKKO, Utrecht
Sepultura
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Samsara Blues Experiment
Melkweg, Amsterdam
20:00
Roni Size
Melkweg, Amsterdam
15:30
Rod Picott
Junushoff Theater, Wageningen
18:00
Rob Tognoni band
Den Heilige Cornelius, Roermond
14:15
philharmonie zuidnederland / Simone Lamsma
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Nona
De Bosuil, Weert
20:15
Mini Mattheüs
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Midge Ure
Mezz, Breda
19:00
Memoriam
Little Devil, Tilburg
20:00
Maaike Ouboter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
16:00
Lukas Passion van Telemann door Concertovaliante Barokensemble
Lutherse kerk Den Haag, Den Haag
15:00
Loreley (albumrelease)
Grounds, Rotterdam
18:00
LIVE: Stage Experience Maart 2018 #1/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
13:00
Kizzy
De Kennismakerij, Tilburg