Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
Dynamo
Eindhoven
Mezz
Breda
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paard
Den Haag
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Simplon
Groningen
22:30
Paradiso
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:30
Paradiso
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Bussel
Oosterhout
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Dynamo
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
Musis
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Chassé Theater
Breda
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Boerderij
Huizen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Stroud
Putten
De Maaspoort
Venlo
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Melkweg
Amsterdam
zondag 11 maart 2018
18:00
LIVE: Stage Experience Maart 2018 #1/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
18:00
Rob Tognoni band
Den Heilige Cornelius, Roermond
Sepultura
TivoliVredenburg, Utrecht
Cannibal Corpse
Dynamo, Eindhoven
Fleddypalooza
Mezz, Breda
19:00
Samsara Blues Experiment
Melkweg, Amsterdam
19:00
Agnieszka Chylińska
Paard, Den Haag
19:00
Memoriam
Little Devil, Tilburg
20:00
Maaike Ouboter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Glenn Miller Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Midge Ure
Mezz, Breda
20:00
John Illsley & Band
Nieuwe Nor, Heerlen
Vance Joy
Melkweg, Amsterdam
20:00
Clean Pete
De Helling, Utrecht
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
10 CC
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Roni Size
Melkweg, Amsterdam
20:00
VOF De Kunst
De Spot, Middelburg
20:00
Dance Gavin Dance / Veil of Maya
Kavka, Antwerpen
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Benjamin Herman / Guus Tangelder
Luxor Live, Arnhem
D'Angelo
Paradiso, Amsterdam
20:15
Mini Mattheüs
Beauforthuis, Austerlitz
Dale Watson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Kapok
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Kapok
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sin Fang / Sóley / Örvar Smárason
EKKO, Utrecht
20:45
Cocker Rocks - The Joe Cocker hits performed by Joe's Band
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Che Sudaka
Simplon, Groningen
22:30
Camp Lo
Paradiso, Amsterdam
maandag 12 maart 2018
Leonie Meijer - Bella Italia
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
R.LUM.R
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Game
Melkweg, Amsterdam
20:00
Frans Bauer
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
The Pains of Being Pure At Heart
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Al di Meola World Sinfonia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Banfi
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Australian Pink Floyd Show
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
D'Angelo
Paradiso, Amsterdam
20:30
Aquilo
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Peter Hammill
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Baths
BIRD, Rotterdam
21:00
Cécile Doo-Kingué
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:30
Camp Lo
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 13 maart 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Het Musiater, Zevenaar
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Bussel, Oosterhout
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Waterparks
Dynamo, Eindhoven
19:00
Gal Costa / Gilberto Gil / Nando Reis
Melkweg, Amsterdam
Myles Kennedy
Melkweg, Amsterdam
19:30
10 CC
Melkweg, Amsterdam
19:30
Too Many Zooz
Melkweg, Amsterdam
19:30
balmorhea
Paradiso, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jessie Ware
Paradiso, Amsterdam
Avatar
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tom Misch
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Sound of the Sirens
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Creepshow
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Radar
Melkweg, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Neerlands Hoop in concert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jason Derulo
AFAS Live, Amsterdam
Pinegrove
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Pavel Haas Quartet & Boris Giltburg
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Soft Moon
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Peter Hammill
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Cocker Rocks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Solomon Grey
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Seth Walker Trio (USA)
't Rozenknopje, Eindhoven
The Harpoonist & the Axe Murderer
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Saskia Laroo en Warren Byrd met Frank Ong-Alok & Friends
Filmtheater Luxor, Zutphen
woensdag 14 maart 2018
Trijntje Oosterhuis
Musis, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om alles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Emilio Guzman - Kom dan!
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Danny Vera
Theater De Boerderij, Huizen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Herman van Veen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jochen Otten - Troosten
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Stroud, Putten
155 / Artvark / Binkbeats Pulse
De Maaspoort, Venlo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
Tom Misch
Melkweg, Amsterdam