Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Biekorf
Lebbeke
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Depot
Leuven
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Spot
Middelburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:30
Groene Engel
Oss
21:30
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
21:00
Moonshine
Sliedrecht
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Noorderkerk
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
23:00
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
19:30
013
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:30
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
dB's
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Horst
Venhorst
20:30
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
14:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
22:30
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Bimhuis
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Mezz
Breda
19:00
Mezz
Breda
17:00
Bel Air Breda
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Paard
Den Haag
18:00
Paard
Den Haag
16:00
Lutherse kerk Den Haag
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Dynamo
Eindhoven
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
21:00
Simplon
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
16:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Spot
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
15:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
zaterdag 10 maart 2018
Frank Boeijen
C.C. Biekorf, Lebbeke
19:00
Friejam: Masterclassband Modern Creative + Talking Cows
Neushoorn, Leeuwarden
155 / Artvark / Binkbeats Pulse
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Marco Lopes - Moedt
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
Corneel, Lelystad
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roni Size
Het Depot, Leuven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Dulfer
De Spot, Middelburg
23:00
Dj Pure / Dj Stingray / Sunil Sharpe
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Dr. Peacock
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Yung Internet
Merleyn, Nijmegen
19:15
Sol Heilo
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
The Roy Mette Band
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:30
Dodecahedron + + The Flesh + Wrang
Groene Engel, Oss
21:30
While my Guitar Gently Weeps - A tribute to George Harrison
P3, Purmerend
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Vreemde Kostgangers
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:30
Vandale
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Prince Tribute Band
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Tim Knol + Swinder (solo)
Rotown, Rotterdam
20:15
Best of Fringe / Don t Worry Be Yonce / My Father Held a Gun
Theater Walhalla, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
21:00
Back to Blondie
Moonshine, Sliedrecht
20:00
Jaya The Cat
Het Bolwerk, Sneek
Danny Vera
Noorderkerk, Sneek
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
23:00
Vato Gonzalez presents: Dirty House
013, Tilburg
The Australian Pink Floyd Show
013, Tilburg
20:00
The Devil's 3rd
Little Devil, Tilburg
19:30
Kraantje Pappie
013, Tilburg
20:00
Voltage
De Pul, Uden
20:15
Frank Blueka
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Gruppo Di Pawlowski
EKKO, Utrecht
Tim Akkerman sings The Boss
De Helling, Utrecht
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
20:15
Nick & Simon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Pack A.D.
dB's, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Op Sterk Water - Hotel
De Horst, Venhorst
20:30
Roxeanne Hazes
Grenswerk, Venlo
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Maaspoort, Venlo
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Zaantheater, Zaandam
Trijntje Oosterhuis
Figi Theater, Zeist
20:30
John Illsley of Dire Straits
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Zer00's Heroes
Hedon, Zwolle
zondag 11 maart 2018
14:30
Hrachya Avanesyan / Lily Maisky
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Karsu
Theaterhotel Almelo, Almelo
Vreemde Kostgangers
Flint, Amersfoort
22:30
Camp Lo
Paradiso, Amsterdam
Dale Watson
Tolhuistuin, Amsterdam
D'Angelo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Roni Size
Melkweg, Amsterdam
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
Vance Joy
Melkweg, Amsterdam
19:00
Samsara Blues Experiment
Melkweg, Amsterdam
16:00
Amsterdam Marimba Weekend
Bimhuis, Amsterdam
14:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Dance Gavin Dance / Veil of Maya
Kavka, Antwerpen
20:00
Benjamin Herman / Guus Tangelder
Luxor Live, Arnhem
20:15
Mini Mattheüs
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Billie - Lady Sings the Blues
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Midge Ure
Mezz, Breda
19:00
Fleddypalooza
Mezz, Breda
17:00
The Veldman Brothers
Bel Air Breda, Breda
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Agnieszka Chylińska
Paard, Den Haag
18:00
Waco Jesus+supports
Paard, Den Haag
16:00
Lukas Passion van Telemann door Concertovaliante Barokensemble
Lutherse kerk Den Haag, Den Haag
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Cannibal Corpse
Dynamo, Eindhoven
15:30
ARD International Music Competition 2016: Quator Arod
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
David Henry
PopEi, Eindhoven
14:15
philharmonie zuidnederland / Simone Lamsma
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Bo the Rude
Altstadt, Eindhoven
21:00
Che Sudaka
Simplon, Groningen
Dirk Scheele - Feest!!!
Martiniplaza, Groningen
20:00
John Illsley & Band
Nieuwe Nor, Heerlen
16:00
The Overtones
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
18:00
LIVE: Stage Experience Maart 2018 #1/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:30
Helge
Cacaofabriek, Helmond
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Schouwburg Hengelo, Hengelo
14:00
Andrea Vasi / James Oesi
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:45
Cocker Rocks - The Joe Cocker hits performed by Joe's Band
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
10 CC
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
VOF De Kunst
De Spot, Middelburg
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
18:00
Rob Tognoni band
Den Heilige Cornelius, Roermond
15:00
Loreley (albumrelease)
Grounds, Rotterdam
20:00
Maaike Ouboter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Memoriam
Little Devil, Tilburg