Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Velinx
Tongeren
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
BIRD
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
SplotsZ
Roelofarendsveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Grenedeer
Gronsveld
22:00
Café Knarie
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
00:30
Brouwerij Martinus
Groningen
21:30
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Jan van Besouw
Goirle
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Spant!
Bussum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
19:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
vrijdag 18 januari 2019
19:45
Boef
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
21:00
Pene Corrida
Little Devil, Tilburg
20:30
Isabel Provoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Ruchte, Someren
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
BRUUT!
BIRD, Rotterdam
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Dorona Alberti - Käsebrot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
Yentl en de Boer - Magie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater de Purmaryn, Purmerend
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
23:00
Mr Scruff
Doornroosje, Nijmegen
22:00
The Yearlings
Merleyn, Nijmegen
Jeremy Loops
Doornroosje, Nijmegen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Rayen Panday - Fenomeen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Het Diekhuus, Middelharnis
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
This Is Jackson - Thriller
Muziekgieterij, Maastricht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Dyscordia
De Kreun, Kortrijk
20:00
The Cavern Beatles - Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
Theater Kerkrade, Kerkrade
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Aan de Slinger, Houten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
The Doors in Concert
Vorstin, Hilversum
20:00
The Stones - Tribute to The Rolling Stones
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Physical Graffiti
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Concordia, Haastrecht
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater Grenedeer, Gronsveld
22:00
Mr. Knowhow
Café Knarie, Groningen
21:00
ESNS in Lola met Turia, Laster en Dodecahedron
LOLA050, Groningen
00:30
Fenn
Brouwerij Martinus, Groningen
21:30
Postmen
So What!, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum
Goudse Schouwburg, Gouda
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
20:15
Yuri Honing Acoustic Quartet - Goldbrun
Cultura, Ede
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Maaike Ouboter + Tim Dawn + Reachel Singh
Bibelot, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Omval, Diemen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Deurne, Deurne
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kampanje, Den Helder
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kampanje, Den Helder
Toontje Lager
Paard, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
De Molenberg, Delfzijl
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater Hofpoort, Coevorden
Paul de Munnik
Spant!, Bussum
20:00
Yungblud
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tom Odell
La Madeleine, Brussel
20:00
Bo Saris / Boris
Chassé Theater, Breda
19:30
The Don Diego Trio / The Octanes
Mezz, Breda
Flip Noorman - De Big One
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Hans Dulfer plays Blues
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Dayna Kurtz
Luxor Live, Arnhem
20:00
Deelder & Van der Lek
Luxor Live, Arnhem
Every Stranger Looks Like You / Une Misère
Gigant, Apeldoorn
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tourist LeMC
Lotto Arena, Antwerpen
Fontaines D.C.
Cinetol, Amsterdam
20:30
Celano Baggiani Group / John Dikeman / Spinifex
Bimhuis, Amsterdam
Gerry Cinnamon
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Trill Sammy
Melkweg, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Flint, Amersfoort