Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
22:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
De hoogte
Winsum
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Huiskamer
Weert
20:30
Het Trefpunt
Warmond
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
De Maaspoort
Venlo
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
ACU
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
013
Tilburg
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Arto Theater
Schoonhoven
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
P3
Purmerend
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Pook
Oostknollendam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
DeMess
Naarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Spot
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Bon theater
Medemblik
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
21:00
Corneel
Lelystad
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
Metropool
Hengelo
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
23:00
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:30
The Jack
Eindhoven
vrijdag 11 januari 2019
Mart Hoogkamer
Luxor Live, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Orgel Vreten
Gigant, Apeldoorn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Holy Hell Tour
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Floris Kappeyne Trio
Bimhuis, Amsterdam
Khaled
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Andrew Combs
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Royal Spuds
Melkweg, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Roovers & van Leeuwen - Alone Together
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Knight of the Guitar II
P60, Amstelveen
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Roeka - En toen ineens
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Najib Amhali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater Hof 88, Almelo
20:45
The Fortunate Sons
Podium Victorie, Alkmaar
The Sore Losers
Podium Victorie, Alkmaar
Louise Korthals - Alles is er
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jazzcafé (n.t.b.)
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 12 januari 2019
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
21:00
The Sore Losers
Hedon, Zwolle
Kayak
Boerderij, Zoetermeer
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
De hoogte, Winsum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Huiskamer, Weert
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Trefpunt, Warmond
21:00
Exoplaneteers
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Beverly Jo Scott
Spirit of 66, Verviers
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek
De Maaspoort, Venlo
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:30
The Dawn Brothers
EKKO, Utrecht
20:15
The Shenanigans
ACU, Utrecht
Gosto
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
UTCA Hiphop feat Josbros
dB's, Utrecht
Delain
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
De Bonanza: Rob Stenders
013, Tilburg
Boef
013, Tilburg
Johan Goossens - Vlam
Agnietenhof, Tiel
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Disturbance, Doodskop, G.O.H. en Oppakkuh
Het Bolwerk, Sneek
Stefano Keizers - Erg Heel
Arto Theater, Schoonhoven
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
William Boeva - Reset
Perron-3, Rosmalen
20:00
Het Amstel Quartet
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Knight of the Guitar II
P3, Purmerend
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater De Lievekamp, Oss
Jochen Otten - Troosten
Pook, Oostknollendam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
20:15
Paul de Munnik
Theater Zinin, Nijverdal
Canshaker Pi / The Mighty Breaks
Merleyn, Nijmegen
20:15
Handsome Poets en Orange Skyline
Doornroosje, Nijmegen
Amorphis / Soilwork
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
DeMess, Naarden
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
DansPaleis Van Kooten
De Spot, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Bon theater, Medemblik
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koningshof, Maassluis
20:30
Grant Peeples / Hadley McCall Thackston
In the Woods, Leusden
20:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Theater De Tuin, Leusden
21:00
Heidevolk
Corneel, Lelystad
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:45
AlascA
Neushoorn, Leeuwarden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Singer Theater, Laren
20:15
Jasper Steverlinck
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Aan de Slinger, Houten
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. De Steenoven, Herzele
DeWolff
Metropool, Hengelo
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
LIVE: The Wave
Muziekcafé Helmond, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Spunyboys
Patronaat, Haarlem
20:00
Jules Deelder & Boris van der Lek
Patronaat, Haarlem
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
23:00
DJ Nomad & Residents
Vera, Groningen
23:00
Pushin Wood
Vera, Groningen
Yungblud
Vera, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Snareskin / Wantigga
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:30
Deaf Förever
The Jack, Eindhoven