Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Concertgebouw
Amsterdam
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
BREStheater
Brielle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
19:30
Baroeg
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
23:00
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Huiskamer
Weert
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:30
The Jack
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
15:00
St. Catherinakerk
Eindhoven
20:00
Spirit of 66
Verviers
Spant!
Bussum
Singer Theater
Laren
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
19:30
P60
Amstelveen
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
23:45
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:00
La Madeleine
Brussel
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koningshof
Maassluis
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
vrijdag 11 januari 2019
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
De Meerpaal, Dronten
20:00
Eddy et les Vedettes - Chansons Fatales
De Kleine Willem, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
De Kattendans, Bergeijk
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kattendans, Bergeijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Kattendans, Bergeijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cpunt Theater, Hoofddorp
Khaled
Concertgebouw, Amsterdam
22:15
Angie Flare
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Cacao Comedy - Stand Up Comedy
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Dulfer Plays Blues
Burgerweeshuis, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
BREStheater, Brielle
20:30
Julian Sas Band
Boerderij, Zoetermeer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Floris Kappeyne Trio
Bimhuis, Amsterdam
21:00
AC in DC
Bibelot, Dordrecht
19:30
The Dolmen + Shireen
Baroeg, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Back to Blondie
Altstadt, Eindhoven
20:30
Jodymoon
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 12 januari 2019
20:30
The Fortunate Sons
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
23:00
DJ Nomad & Residents
Vera, Groningen
23:00
Pushin Wood
Vera, Groningen
Yungblud
Vera, Groningen
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw gaat vreemd
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Gosto
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Paul de Munnik
Theater Zinin, Nijverdal
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Barrelhouse
Theater Hofpoort, Coevorden
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Hof 88, Almelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
20:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater De Lievekamp, Oss
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater de Kampanje, Den Helder
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kampanje, Den Helder
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Huiskamer, Weert
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Pand, Gorinchem
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:30
Deaf Förever
The Jack, Eindhoven
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Jasper Steverlinck
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
15:00
Vocaal Ensemble MUSA
St. Catherinakerk, Eindhoven
20:00
Beverly Jo Scott
Spirit of 66, Verviers
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Singer Theater, Laren
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten
Pook, Oostknollendam
20:30
Postmen
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
William Boeva - Reset
Perron-3, Rosmalen
20:00
The Spunyboys
Patronaat, Haarlem
20:00
Jules Deelder & Boris van der Lek
Patronaat, Haarlem
Jeremy Loops
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Dolmen
P60, Amstelveen
Knight of the Guitar II
P3, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:45
AlascA
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Carmen Souza
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: The Wave
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Lilian Vieira Grupo
Musis, Arnhem
20:30
Snareskin / Wantigga
Metropool Enschede, Enschede
DeWolff
Metropool, Hengelo
Canshaker Pi / The Mighty Breaks
Merleyn, Nijmegen
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
19:30
Famke Louise
Luxor Live, Arnhem
19:00
Haroun
La Madeleine, Brussel
21:00
Exoplaneteers
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koningshof, Maassluis
20:15
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rayen Panday - Fenomeen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel