Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Mezz
Breda
Burgerweeshuis
Deventer
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
P60
Amstelveen
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
V11
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
21:30
Simplon
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Allemanswaard
Amerongen
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Muze
Noordwijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Zinin
Nijverdal
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
BREStheater
Brielle
Theater Walhalla
Rotterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
G.C. De Zoerla
Westerlo
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg De Kring
Roosendaal
P60
Amstelveen
Gigant
Apeldoorn
Schouwburg Venray
Venray
So What!
Gouda
Singer Theater
Laren
Theater Zinin
Nijverdal
Hothouse Redbad
Leeuwarden
Flint
Amersfoort
Spant!
Bussum
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
Q-bus
Leiden
16:00
Metropool
Hengelo
19:00
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Simplon
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Pul
Uden
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Bosuil
Weert
Rotown
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
Fluor
Amersfoort
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
De Pit
Terneuzen
donderdag 22 maart 2018
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Karsu
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Kijkt u eveb mee?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Herman in een bakje geitenkwark- Verplicht Spelen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Lukas Batteau
EKKO, Utrecht
EUT
Mezz, Breda
Fratsen / The Ex
Burgerweeshuis, Deventer
The Garden
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ida Nielsen Band
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Op Sterk Water - Hotel
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Posttheater, Arnhem
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Theater De Kolk, Assen
20:30
Rosemary & Garlic
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Kenny B
P60, Amstelveen
21:00
FAQ Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Afterpartees
V11, Rotterdam
21:00
Xing Popcore
Bibelot, Dordrecht
21:00
Rooie Waas
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
21:30
KIEFF / OOO
Simplon, Groningen
22:00
Bot
Merleyn, Nijmegen
Donnerwetter
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 23 maart 2018
The Kelly Family
Lotto Arena, Antwerpen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
JW Roy
Allemanswaard, Amerongen
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Harderwijk, Harderwijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Spot
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Het Park, Hoorn
Danny Vera
Theater Zinin, Nijverdal
Sanne Wallis de Vries - Gut
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Achterolmen, Maaseik
Herman van Veen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
BREStheater, Brielle
Marco Lopes - Moedt
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Fidei et Arti, Oudenbosch
The Bootleg Sixties
G.C. De Zoerla, Westerlo
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Kom, Nieuwegein
The Kik - Hertaalt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roxeanne Hazes
P60, Amstelveen
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Gigant, Apeldoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg Venray, Venray
Eefje De Visser
So What!, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Singer Theater, Laren
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Zinin, Nijverdal
KRUPA & the Genes
Hothouse Redbad, Leeuwarden
George van Houts - Kom Plot
Flint, Amersfoort
Yentl & de Boer - Magie
Spant!, Bussum
William Boeva - Reset
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
The Wild Romance
Q-bus, Leiden
16:00
Metropool Metal Fest
Metropool, Hengelo
19:00
5 Seconds of Summer
Trix, Antwerpen
19:30
Emre Aydin
Melkweg, Amsterdam
19:30
Rad Raven
Paard, Den Haag
20:00
KingFisher Sky
Paard, Den Haag
20:00
Absolutely Floyd
Paard, Den Haag
20:00
FAQ Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Memphis Maniacs
Vorstin, Hilversum
20:00
The Pharcyde
Simplon, Groningen
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bert Heerink / Durga McBroom / Pink Floyd Project
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Stef Bos - Kern
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Rilan & The Bombardiers
Paradiso, Amsterdam
Chef'Special
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tim Knol
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Maan
Luxor Live, Arnhem
20:00
DAAN (B)
013, Tilburg
Mario Batkovic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Daniel Docherty
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sunday at Eight
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
20:00
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Podium 't Beest, Goes
20:00
't Hof van Commerce
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Voltage
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Dawn Brothers
De Pul, Uden
20:00
Amy Shark
Trix, Antwerpen
20:00
Yori Swart
Bibelot, Dordrecht
20:00
Julian Sas
Iduna, Drachten
20:00
Another Journey
De Bosuil, Weert
Alex Vargas / Billie Marten / Billy Lockett
Rotown, Rotterdam
20:00
Claw Boys Claw
Patronaat, Haarlem
20:00
Boppin' the Rock presents The Spunyboys
dB's, Utrecht
De Likt
Fluor, Amersfoort
20:00
Hippie Sabotage
Melkweg, Amsterdam
20:00
Afterpartees
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Surrender @ De Pit
De Pit, Terneuzen