Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
14:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
11:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Chassé Theater
Breda
11:00
Muzenforum
Bloemendaal
17:00
Taverne
Bergen
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
19:30
Theater Elckerlyc
Antwerpen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Ostadetheater
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
15:00
Ostadetheater
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
16:00
P60
Amstelveen
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Het Depot
Leuven
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Grand Theatre
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cleopatra
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Club27
Edegem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Mezz
Breda
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
19:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
19:45
De Helling
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradox
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
De Zwerver
Oostende
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Paddy O'Ryan
Leeuwarden
20:00
De Kreun
Kortrijk
zondag 25 maart 2018
12:00
Rachel Podger
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Incendiary
Bibelot, Dordrecht
The Bootleg Sixties
Theater de Kampanje, Den Helder
14:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Podium Hoge Woerd, De Meern
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jonathan Wilson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rhye
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Stef Bos - Kern
Chassé Theater, Breda
11:00
James Oesi
Muzenforum, Bloemendaal
17:00
One Revolution Band
Taverne, Bergen
11:00
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Diana Jones
Luxor Live, Arnhem
20:00
DAAN (B)
Luxor Live, Arnhem
16:15
Frank Valenza
Gigant, Apeldoorn
20:00
Ski Mask The Slump God
Trix, Antwerpen
19:30
Rob Schneider
Theater Elckerlyc, Antwerpen
21:00
Fatoumata Diawara
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Matangi Kwartet
Ostadetheater, Amsterdam
20:30
Zara McFarlane
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Meadowlark
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Nina June
Paradiso, Amsterdam
20:00
Boy Pablo
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Wiley
Melkweg, Amsterdam
20:00
tUnE-yArDs
Melkweg, Amsterdam
Calexico
Paradiso, Amsterdam
Evanescence
AFAS Live, Amsterdam
15:00
Matangi Kwartet
Ostadetheater, Amsterdam
Eurabia
Paradiso, Amsterdam
16:00
Arkhon Infaustus / Demonomancy / Graceless / LVTHN / MorVigor
P60, Amstelveen
20:15
Ardemus Saxofoonkwartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 26 maart 2018
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Fu Manchu
Het Depot, Leuven
19:30
Henk Schiffmacher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Joan Osborne
Patronaat, Haarlem
20:00
7 Layers Sessions- Alex Vargas
Grand Theatre, Groningen
21:00
Danny Guinan
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Triptides
Paard, Den Haag
20:30
James Oesi
Torpedo Theater, Amsterdam
20:00
No Age
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Bearcubs
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
5 Seconds of Summer
Melkweg, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 maart 2018
19:45
Amy Shark
TivoliVredenburg, Utrecht
YES
013, Tilburg
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
The Bootleg Sixties
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 1
Merleyn, Nijmegen
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Erg heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
De Backstage Showcase
Neushoorn, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Spinvis - Trein/Vuur/Dageraad
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mr. Knowhow
Cleopatra, Groningen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
STUFF.
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Franca Treur / Pynarello
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Absynthe Minded
Club27, Edegem
20:00
Stef Bos - Kern
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Greta van Fleet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
PechaKucha Night Breda #27
Mezz, Breda
20:00
Bearcubs
Trix, Antwerpen
20:30
Rob Schneider
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
The Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jasper Erkens
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
7 Layers
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Pat Mastelotto / Stick Men
Melkweg, Amsterdam
Editors
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Mahalia
Melkweg, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Matangi Kwartet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 28 maart 2018
20:00
Popa Chubby Band
Boerderij, Zoetermeer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Zonder verdoving
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Venray, Venray
20:30
The Echo Collective
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Fernando Lameirinhas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Inferno / IXXI
dB's, Utrecht
19:45
7 Layers Sessions
De Helling, Utrecht
19:00
You Are Part Of This Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
STUFF.
Paradox, Tilburg
The Bootleg Sixties
Scheldetheater, Terneuzen
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Jon and Roy + Thomas Oliver
De Zwerver, Oostende
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lindenberg Theater, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Afrika Bambaataa
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
J R&B
Paddy O'Ryan, Leeuwarden
20:00
Feeder
De Kreun, Kortrijk