Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
De Meerpaal
Dronten
De Oosterpoort
Groningen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Eldorado
Grimbergen
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Grounds
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Podium Mozaiek
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Willemeen
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
20:15
't Getouw
Mol
19:30
013
Tilburg
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
C-Mine
Genk
C.C. Stroud
Putten
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
dB's
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
19:00
De Oosterpoort
Groningen
De Spil
Roeselare
20:00
De Zwerver
Oostende
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
GC de Melkerij
Zemst
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Hedon
Zwolle
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
00:00
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
Musis
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Paard
Den Haag
woensdag 30 januari 2019
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Meerpaal, Dronten
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
Neck Deep
Effenaar, Eindhoven
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Eldorado, Grimbergen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
José Quevedo Trio
Grounds, Rotterdam
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Pussy Riot
Luxor Live, Arnhem
Basement (UK)
Melkweg, Amsterdam
19:00
Poolside
Melkweg, Amsterdam
20:00
Éric van Hove
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
K's Choice
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Roch Voisine
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
21:00
The Pheromones
Paradiso, Amsterdam
20:00
Big Yuki
Paradiso, Amsterdam
Kakkmaddafakka
Paradiso, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Podium Mozaiek, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Anneke van Giersbergen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Kiki Schippers - Waar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Bussel, Oosterhout
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Ivar Bjørnson & Einar Selvik
TivoliVredenburg, Utrecht
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jucifer
Willemeen, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
Freek de Jonge - De Suppoost
Zaantheater, Zaandam
donderdag 31 januari 2019
20:15
Dayna Kurtz
't Getouw, Mol
19:30
Joost
013, Tilburg
Maartje & Kine - Vibrato
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Bolita Big Band
Bimhuis, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Kiki Schippers - Waar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Annie Kinsella / Kieran Goss
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Club 3voor12 / Utrecht
dB's, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
De Maaspoort, Venlo
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
19:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
De Oosterpoort, Groningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
20:00
Spinvis Solo
De Zwerver, Oostende
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Diligentia, Den Haag
Amaranthe / Follow The Cipher
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
One Louder: Satanic Surfers
EKKO, Utrecht
20:00
DeWolff
Fluor, Amersfoort
20:30
Jasper Steverlinck
GC de Melkerij, Zemst
20:30
Broederliefde
Gebouw-T, Bergen op Zoom
These Go To Eleven
Hedon, Zwolle
20:30
Paul de Munnik
Het Evertshuis, Bodegraven
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Het Klooster, Woerden
Thomas Acda - Motel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:00
Jeanfi Janssens
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jacqueline Govaert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:30
The Neighbourhood
Melkweg, Amsterdam
19:30
Michael Schulte
Melkweg, Amsterdam
The Silverfaces
Melkweg, Amsterdam
22:00
Willie Watson
Merleyn, Nijmegen
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Mezz, Breda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
K's Choice
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Rhinorino
Paard, Den Haag