Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paleis 12
Brussel
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Musis
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Hedon
Zwolle
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
GC de Melkerij
Zemst
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:00
De Zwerver
Oostende
De Spil
Roeselare
19:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Muze
Noordwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. Stroud
Putten
C-Mine
Genk
20:30
Bimhuis
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
19:30
013
Tilburg
20:15
't Getouw
Mol
Zaantheater
Zaandam
20:00
Xinix
Nieuwendijk
Wilminktheater
Enschede
20:00
Willemeen
Arnhem
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vera
Groningen
Veluvine
Nunspeet
00:00
van Beresteyn
Veendam
18:30
Tolhuistuin
Amsterdam
17:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
donderdag 31 januari 2019
20:00
philharmonie zuidnederland en Nederlands Kamerkoor - Het Requiem van F
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Queen's Pleasure, The Muff, Waltzburg at Indiestad
Paradiso, Amsterdam
20:00
Massive Attack
Paleis 12, Brussel
20:30
Rhinorino
Paard, Den Haag
20:00
Fais The Reflection Tour
Paard, Den Haag
20:00
Pussy Riot
Paard, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
K's Choice
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Mezz, Breda
22:00
Willie Watson
Merleyn, Nijmegen
19:30
The Neighbourhood
Melkweg, Amsterdam
19:30
Michael Schulte
Melkweg, Amsterdam
The Silverfaces
Melkweg, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Lindenberg Theater, Nijmegen
René van Meurs - Ik beloof niks
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jacqueline Govaert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Jeanfi Janssens
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thomas Acda - Motel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Het Klooster, Woerden
20:30
Paul de Munnik
Het Evertshuis, Bodegraven
These Go To Eleven
Hedon, Zwolle
20:30
Broederliefde
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Jasper Steverlinck
GC de Melkerij, Zemst
20:00
DeWolff
Fluor, Amersfoort
20:00
One Louder: Satanic Surfers
EKKO, Utrecht
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
Amaranthe / Follow The Cipher
Doornroosje, Nijmegen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Diligentia, Den Haag
20:00
Spinvis Solo
De Zwerver, Oostende
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
19:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
De Oosterpoort, Groningen
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
De Maaspoort, Venlo
Louise Korthals - Alles is er
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Club 3voor12 / Utrecht
dB's, Utrecht
20:30
Annie Kinsella / Kieran Goss
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Kiki Schippers - Waar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Chassé Theater, Breda
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
20:30
Bolita Big Band
Bimhuis, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
ATLAS Theater, Emmen
19:30
Joost
013, Tilburg
20:15
Dayna Kurtz
't Getouw, Mol
vrijdag 01 februari 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
20:00
Rowwen Heze
Xinix, Nieuwendijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jaya The Cat + Support
Willemeen, Arnhem
20:15
Corrie v Binsbergen/Toon Tellegen en het Wisselend Toonkwintet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
On the House: Foxlane + Exit Bloom
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Vorstin, Hilversum
20:30
Autumn
Vera, Groningen
Anne-Marie Jung - Ram
Veluvine, Nunspeet
00:00
Oeloek - Droeftoeters
van Beresteyn, Veendam
18:30
Willie Watson, Mitch Rivers at OIABM x Sugar Mountain
Tolhuistuin, Amsterdam
17:30
Andy Jenkins / Caamp
Tolhuistuin, Amsterdam
Bertolf - Soelaas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Welcome To Night Vale
TivoliVredenburg, Utrecht
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
TivoliVredenburg, Utrecht
Alex Vargas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterpand Weesp, Weesp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Hof 88, Almelo
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater De Veste, Delft
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Schalm, Veldhoven
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Paul de Munnik
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Theater de Bussel, Oosterhout
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Jodymoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Matroesjka - Brainwash
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Erik Dijkstra / Frank Evenblij - Bureau Sport in het theater
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater 't Pand, Gorinchem
The Bony King Of Nowhere
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Lakshmi - Adem
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Karaoke with LIVE BAND YouTry @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:15
Maaike Ouboter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer