Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Taverne
Bergen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
23:45
Luxor Live
Arnhem
Willemeen
Arnhem
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
23:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
Vondelbunker
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Fluor
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
C.C. De Werf
Aalst
21:30
Café Bar Joppe
Aalsmeer
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
14:00
Boerderij
Zoetermeer
21:30
De Flux
Zaandam
17:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Pul
Uden
22:00
Club Fix
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
14:30
Grounds
Rotterdam
23:00
De Vasim
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
15:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Effenaar
Eindhoven
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paardcafe
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
16:30
Mezz
Breda
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
Gigant
Apeldoorn
23:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Meervaart
Amsterdam
Comedy Cafe
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Vera
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Botanique
Brussel
15:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
18:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
zaterdag 31 maart 2018
20:00
Black Acid / Leafs
Paard, Den Haag
19:30
Laura Palmer
Paard, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Veste, Delft
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Maan
Mezz, Breda
20:00
Yori Swart
Mezz, Breda
Johan Goossens - Vlam
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Lemon (NL)
Taverne, Bergen
20:15
Dorine Wiersma
Beauforthuis, Austerlitz
23:45
Antenna / Lucas / Marsman
Luxor Live, Arnhem
Break Ups & Break Downs
Willemeen, Arnhem
21:00
Jairzinho / Rollàn
Gigant, Apeldoorn
20:00
Black Label Society
Trix, Antwerpen
23:30
Whip It: Brutuzz / Dave Clarke / Dexter (electro) / ROD
Melkweg, Amsterdam
21:00
Ace Tee
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Kaseko in Concert
Meervaart, Amsterdam
20:00
Allochtonen lachen niet comedy show
Meervaart, Amsterdam
20:00
Joey Le Soldat
Pllek, Amsterdam
20:00
Glassbreaker Heartcore III
Vondelbunker, Amsterdam
19:30
Madensuyu
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Helemaal Melkweg
Melkweg, Amsterdam
19:00
New Kingston
Melkweg, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Fluor, Amersfoort
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Almere, Almere
20:00
While my Guitar Gently Weeps
De Meester, Almere
20:00
Fleddy Melculy
Podium Victorie, Alkmaar
17:00
Sugar Mama
Café de Pilaren, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Frank Boeijen
C.C. De Werf, Aalst
21:30
Sweet Mary Jane
Café Bar Joppe, Aalsmeer
20:00
The Nits
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Nits, Willem Twee en Verkadefabriek presenteren
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 01 april 2018
These Go To Eleven Festival
Hedon, Zwolle
14:00
Elphesis & Magic Moon
Boerderij, Zoetermeer
21:30
Bintangs / Julian Sas
De Flux, Zaandam
17:00
Tribute To The Cats Band
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Fluister: Julien Marchal + Christine Ott
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Fool's Day Fest w/ Blind Butcher / BoterBoter / Staatseinde / The Incr
dB's, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Magnum
De Pul, Uden
22:00
Paasparty
Club Fix, Tilburg
21:00
Miss Mary Ann & the Ragtime Wranglers + Jamie “Bubba J” Faulker
Rotown, Rotterdam
14:30
Choro Sunday
Grounds, Rotterdam
23:00
The Morning After
De Vasim, Nijmegen
Rosemary & Garlic
Merleyn, Nijmegen
20:30
Living Room Heroes
Doornroosje, Nijmegen
15:30
Vera Bon
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Little Wing
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
21:00
De Sluwe Vos
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Bell Witch - Monarch! - Feast
Patronaat, Haarlem
19:30
Rolo Tomassi
Patronaat, Haarlem
20:00
Afrika Bambaataa
Effenaar, Eindhoven
15:00
Shorter Please?!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Pop Punk Festival
Paard, Den Haag
20:00
L.A. Witch
Paardcafe, Den Haag
20:00
Anne-Marie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
16:30
POBparade
Mezz, Breda
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Beauforthuis, Austerlitz
The Lighthouse
Gigant, Apeldoorn
23:00
We Love PARADI50
Paradiso, Amsterdam
Joan As Policewoman
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Rhye
Paradiso, Amsterdam
Ultimate Eagles
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Florist
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Anthony B. / Romain Virgo / Droop Lion / Junior Kelly
Melkweg, Amsterdam
15:00
Kaseko in Concert
Meervaart, Amsterdam
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Maceo Parker
Podium Victorie, Alkmaar
maandag 02 april 2018
20:00
Ultimate Eagles
Muziekgieterij, Maastricht
Blaze Bayley
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Florist
Vera, Groningen
21:00
Ton Engels en medeplichtigen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Joan As Policewoman
Botanique, Brussel
15:00
Babarum / Corduroy / Deem Index / February Moon / Fumes / Landmine Hea
Luxor Live, Arnhem
21:00
Liniker e os Caramelows
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Madison Beer
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Kaseko in Concert
Meervaart, Amsterdam
Jeremy Loops
Paradiso, Amsterdam
20:00
L.A. Witch
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Nana Adjoa
Paradiso, Amsterdam
Frank Carter & The Rattlesnakes
Melkweg, Amsterdam
Scorpions
Ziggo Dome, Amsterdam
The Bootleg Sixties
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 03 april 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
18:00
World Blend Café: Mozart of Mozaïek Art?
Grounds, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 2
Merleyn, Nijmegen
20:00
Her Majesty
Schouwburg Lochem, Lochem
The Bootleg Sixties
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Afstudeerconcert Jari Split + Esmee Kuo
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem