Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Simplon
Groningen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stathe
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Taverne
Bergen
Theater 't Pand
Gorinchem
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
19:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
23:30
Vera
Groningen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vondelbunker
Amsterdam
23:00
Vorstin
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Willemeen
Arnhem
20:00
Zalencentrum Wieleman
Westervoort
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
14:00
Boerderij
Zoetermeer
15:30
Cacaofabriek
Helmond
22:00
Club Fix
Tilburg
Comedy Cafe
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
21:30
De Flux
Zaandam
20:15
De Pul
Uden
23:00
De Vasim
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Gigant
Apeldoorn
14:30
Grounds
Rotterdam
Hedon
Zwolle
15:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
16:30
Mezz
Breda
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paardcafe
Den Haag
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
17:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
18:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 31 maart 2018
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Bootleg Sixties
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Symphonic Rock Night Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Prince Tribute Band
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Piepschuim
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Nana Adjoa
Simplon, Groningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Herman van Veen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
The Kik - Hertaalt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Niko
Stathe, Utrecht
19:30
Madensuyu
Sugar Factory, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Lemon (NL)
Taverne, Bergen
Soundos - Niets te verliezen
Theater 't Pand, Gorinchem
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater 't Speelhuis, Helmond
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Spot
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Karsu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Veste, Delft
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
3J'S
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
19:00
Matangi Kwartet
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Sneek, Sneek
JW Roy
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
James TW
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Black Label Society
Trix, Antwerpen
23:30
The Number Ones
Vera, Groningen
20:00
The Nits
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Glassbreaker Heartcore III
Vondelbunker, Amsterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Vorstin, Hilversum
Cameretten - Finalistentournee 2017
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Nits, Willem Twee en Verkadefabriek presenteren
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Break Ups & Break Downs
Willemeen, Arnhem
20:00
The Scientist (Coldplay Tribute) / U2 by In the Name of
Zalencentrum Wieleman, Westervoort
zondag 01 april 2018
21:00
Little Wing
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Anne-Marie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Beauforthuis, Austerlitz
14:00
Elphesis & Magic Moon
Boerderij, Zoetermeer
15:30
Vera Bon
Cacaofabriek, Helmond
22:00
Paasparty
Club Fix, Tilburg
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
16:00
Fool's Day Fest w/ Blind Butcher / BoterBoter / Staatseinde / The Incr
dB's, Utrecht
21:30
Bintangs / Julian Sas
De Flux, Zaandam
20:15
Magnum
De Pul, Uden
23:00
The Morning After
De Vasim, Nijmegen
20:30
Living Room Heroes
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Afrika Bambaataa
Effenaar, Eindhoven
The Lighthouse
Gigant, Apeldoorn
14:30
Choro Sunday
Grounds, Rotterdam
These Go To Eleven Festival
Hedon, Zwolle
15:00
Kaseko in Concert
Meervaart, Amsterdam
19:00
Anthony B. / Romain Virgo / Droop Lion / Junior Kelly
Melkweg, Amsterdam
Rosemary & Garlic
Merleyn, Nijmegen
16:30
POBparade
Mezz, Breda
15:00
Shorter Please?!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
De Sluwe Vos
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Pop Punk Festival
Paard, Den Haag
20:00
L.A. Witch
Paardcafe, Den Haag
23:00
We Love PARADI50
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rhye
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bell Witch - Monarch! - Feast
Patronaat, Haarlem
19:30
Rolo Tomassi
Patronaat, Haarlem
Maceo Parker
Podium Victorie, Alkmaar
17:00
Tribute To The Cats Band
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Ultimate Eagles
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Miss Mary Ann & the Ragtime Wranglers + Jamie “Bubba J” Faulker
Rotown, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Florist
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Fluister: Julien Marchal + Christine Ott
TivoliVredenburg, Utrecht
Joan As Policewoman
Tolhuistuin, Amsterdam
maandag 02 april 2018
20:00
Madison Beer
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Joan As Policewoman
Botanique, Brussel
The Bootleg Sixties
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Babarum / Corduroy / Deem Index / February Moon / Fumes / Landmine Hea
Luxor Live, Arnhem
20:00
Kaseko in Concert
Meervaart, Amsterdam
Frank Carter & The Rattlesnakes
Melkweg, Amsterdam
Blaze Bayley
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Ton Engels en medeplichtigen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ultimate Eagles
Muziekgieterij, Maastricht
Jeremy Loops
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nana Adjoa
Paradiso, Amsterdam
20:00
L.A. Witch
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Liniker e os Caramelows
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Florist
Vera, Groningen
Scorpions
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 03 april 2018
20:00
Kensington
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
DeLaMar, Amsterdam
18:00
World Blend Café: Mozart of Mozaïek Art?
Grounds, Rotterdam
20:00
Carnage
Melkweg, Amsterdam
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 2
Merleyn, Nijmegen
20:00
Afstudeerconcert Jari Split + Esmee Kuo
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
22:15
Vels Trio
Paradiso, Amsterdam