Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Mezz
Breda
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:30
P3
Purmerend
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Schouwburg Almere
Almere
19:30
Taverne
Bergen
19:30
Paard
Den Haag
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Pllek
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Corneel
Lelystad
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vondelbunker
Amsterdam
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Pesthuyspodium
Maastricht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Stadshoftheater Vianen
Vianen
23:00
De Vasim
Nijmegen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Parktheater
Eindhoven
Hedon
Zwolle
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Chez
Marknesse
Willemeen
Arnhem
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Café De Branding
Katwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
23:45
Luxor Live
Arnhem
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
23:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
Cacaofabriek
Helmond
Q-Factory
Amsterdam
17:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Hedon
Zwolle
23:00
De Vasim
Nijmegen
Gigant
Apeldoorn
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Merleyn
Nijmegen
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
16:30
Mezz
Breda
22:00
Club Fix
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
De Pul
Uden
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Doornroosje
Nijmegen
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Paardcafe
Den Haag
15:00
Meervaart
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
14:00
Boerderij
Zoetermeer
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
14:30
Grounds
Rotterdam
21:30
De Flux
Zaandam
20:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 31 maart 2018
20:30
Maceo Parker
Paard, Den Haag
20:30
Maan
Mezz, Breda
20:00
Maaike Ouboter
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
22:00
LIVE: Jimi Hendrix, tribute by Hendrix Alive Project
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
P3, Purmerend
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Sneek, Sneek
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Almere, Almere
19:30
Lemon (NL)
Taverne, Bergen
19:30
Laura Palmer
Paard, Den Haag
21:00
Kid Harlequin plays Nine Inch Nails
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Kaseko in Concert
Meervaart, Amsterdam
20:15
Karsu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
JW Roy
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Johan Goossens - Vlam
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Joey Le Soldat
Pllek, Amsterdam
Joe Satriani / John Petrucci / Uli Jon Roth
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Joan Osborne
Corneel, Lelystad
22:00
JazzLab Session: Do your thing!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
James TW
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Jairzinho / Rollàn
Gigant, Apeldoorn
20:30
Jaded Heart
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Herman van Veen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Helemaal Melkweg
Melkweg, Amsterdam
20:00
Glassbreaker Heartcore III
Vondelbunker, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Gare Du Nord
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Frank Boeijen
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Frank Blueka
Pesthuyspodium, Maastricht
20:00
Fleddy Melculy
Podium Victorie, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Fulcotheater, IJsselstein
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
23:00
Drift Paasnacht
De Vasim, Nijmegen
20:15
Dorine Wiersma
Beauforthuis, Austerlitz
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Claw Boys Claw
Hedon, Zwolle
Cameretten - Finalistentournee 2017
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Brooklyn / Justice Toch / Latifah
Chez, Marknesse
Break Ups & Break Downs
Willemeen, Arnhem
20:00
Black Label Society
Trix, Antwerpen
20:00
Black Acid / Leafs
Paard, Den Haag
20:30
Barock Project
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Back to Blondie
Café De Branding, Katwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
23:45
Antenna / Lucas / Marsman
Luxor Live, Arnhem
André Manuel - De Onzen
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Ana Popovic
Bibelot, Dordrecht
20:00
Allochtonen lachen niet comedy show
Meervaart, Amsterdam
21:00
Ace Tee
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
3J'S
Theater Kerkrade, Kerkrade
zondag 01 april 2018
23:00
We Love PARADI50
Paradiso, Amsterdam
15:30
Vera Bon
Cacaofabriek, Helmond
Ultimate Eagles
Q-Factory, Amsterdam
17:00
Tribute To The Cats Band
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
These Go To Eleven Festival
Hedon, Zwolle
23:00
The Morning After
De Vasim, Nijmegen
The Lighthouse
Gigant, Apeldoorn
15:00
Shorter Please?!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Rosemary & Garlic
Merleyn, Nijmegen
19:30
Rolo Tomassi
Patronaat, Haarlem
20:00
Rhye
Paradiso, Amsterdam
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Pop Punk Festival
Paard, Den Haag
16:30
POBparade
Mezz, Breda
22:00
Paasparty
Club Fix, Tilburg
21:00
Miss Mary Ann & the Ragtime Wranglers + Jamie “Bubba J” Faulker
Rotown, Rotterdam
20:15
Magnum
De Pul, Uden
Maceo Parker
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Living Room Heroes
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Little Wing
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
L.A. Witch
Paardcafe, Den Haag
15:00
Kaseko in Concert
Meervaart, Amsterdam
Joan As Policewoman
Tolhuistuin, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Fool's Day Fest w/ Blind Butcher / BoterBoter / Staatseinde / The Incr
dB's, Utrecht
20:00
Fluister: Julien Marchal + Christine Ott
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Florist
Sugar Factory, Amsterdam
14:00
Elphesis & Magic Moon
Boerderij, Zoetermeer
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
De Sluwe Vos
Nieuwe Nor, Heerlen
14:30
Choro Sunday
Grounds, Rotterdam
21:30
Bintangs / Julian Sas
De Flux, Zaandam
20:00
Bell Witch - Monarch! - Feast
Patronaat, Haarlem
19:00
Anthony B. / Romain Virgo / Droop Lion / Junior Kelly
Melkweg, Amsterdam
20:00
Anne-Marie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Afrika Bambaataa
Effenaar, Eindhoven
maandag 02 april 2018
20:00
Ultimate Eagles
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Ton Engels en medeplichtigen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Bootleg Sixties
DeLaMar, Amsterdam
Scorpions
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Nana Adjoa
Paradiso, Amsterdam
20:00
Madison Beer
Bitterzoet, Amsterdam